Kahramanmaraş'ta kadınlar için kafeterya açıldı

Kahramanmaraş'ta Elbistan Belediyesince Pınarbaşı Göleti'nde sadece kadınların kullanabileceği kafeteryanın açılışı yapıldı.

SİYASET 14.09.2019, 16:12
Kahramanmaraş'ta kadınlar için kafeterya açıldı

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Mükrime Hatun Kültür Evinin açılışında, kadınları hiçbir ideoloji gözetmeksizin dayanışma içinde olmaya davet etti.

Diyarbakır'da çocukları için nöbet tutan kadınlara destek olunmasını isteyen Öçal, Türkiye'nin en büyük sorunlarından bir tanesinin terör olduğunu belirtti.

Teröre karşı soylu bir direniş gösteren, ses çıkartan ve bağıran annelere destek verdiklerini ifade eden Öçal, şunları kaydetti:

"Burada bütün kadınlarımızı, herhangi bir parti gözetmeksizin teröre hayır diyen bütün kadınlarımıza bu kadınlara destek istiyoruz. Bu kadınlar bizim kadınlarımız, dağa çıkarttıkları çocuklar bizim çocuklarımız. Terörle bağını kesmeyen, terörle ilişkisini kesmeyen bu parti siyasi bir parti değildir. Her ne şekilde meclise girmiş olursa olsun. Bunu yumuşatmaya çalışanları da şiddetle kınıyorum."

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ise Elbistan'da yaşayan kadınların kendilerine özel bir mekan istediklerini, buna kayıtsız kalamadıklarını belirterek, "Kadınlarımızın istekleri doğrultusunda bu mekanı açmaya karar verdik. Burada siyaset yoktur. Her görüşten kadınlarımız serbest zamanlarını burada geçirerek hem cinsleri ile sohbet edip, sosyal aktiviteler yapabileceklerdir." dedi.

Yorumlar (12)
Alyanak osman 7 ay önce
Oh ne ala, gariban geçim derdinden ölecek, bizim zengin ev hanımları bardağı 3 bes tl den sabah akşam keyif yapacak, bizim milletvekili de çok yararlı bir yer açılıyormuş gibi kurdale kesecek, aksu çayını temizleyin etrafına mesire parkları acında millet açılışında sizi alkışladın, vay anam vay memleketin hâline bak
elbistan 7 ay önce
arablar bizlere bizde araplara benzemeye çalışıyoruz herhalde ne demek kadınlara özel kafe ayrımcılıktan başka bir şey değil ayrımcılık bağnazlığı bağnazlık yobazlığı yobazlıkta saptırır...
Cenk 7 ay önce
Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Bu ülkeyi nereye sürüklüyorsunuz? Arabistan bile kabuğunu kırmaya çalışırken siz geri geri gidiyorsunuz.
edeci 7 ay önce
kadınlara yönelik kafe açmayla terörün ne alakası var ?kadınlara yönelik kafeyi ne amaçla açtınız ?
Yavuzselim 7 ay önce
Haa tamam her iş bitti
Acemi 7 ay önce
Hizla iranlaşiyoruz..utanacagimiza övünülecek bir durum muş gibi haber yapiyoruz
elbistanlı kafası böyle işte 7 ay önce
napcaz ki kadınlara o kafeye çay içmeye gidiyordum niye ayırdınız?
Maraşspor 7 ay önce
Her iş bitti bu kaldı
Yazıklar olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın