Kahramanmaraş'ta MHP'ye 200 yeni üye katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatına 200 üye katıldığı bildirildi.

Kahramanmaraş'ta MHP'ye 200 yeni üye katıldı

MHP Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatında düzenlenen katılım töreninde konuşan MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, Milliyetçi Hareket Partisi'ne 200 inanmış yüreğin kazandırılmasından memnuniyet duyduklarını ifade etti. Akpınar, "Yarım asırlık siyasi birikimi ve tecrübesi olan şan ve şerefle, kan ve gözyaşı ile mücadelesi taçlandırılmış böyle bir kutlu davanın temsilcisi olmaktan her zaman gurur ve şeref duyduk. Bu kutlu davanın bir adım ileriye gitmesi için gecemizi gündüzümüze kattık baş verdik baş eğmedik" dedi. 
Yeni katılım ile Milliyetçi ve Ülkücü Hareket'in her geçen gün gücüne güç kattığını ifade eden Akpınar, "Biz biliyor ki ülkemizin yaşadığı onca sıkıntının, karşı karşıya kaldığı büyük tehlikeleri bertaraf edecek ve Türk milletini aydınlık geleceğe taşıyacak yegane güç ve kuvvet Türk milliyetçiliği davasına gönül vermiş ülkücü kadrolardır ve bu kadrolarda yalnızca Milliyetçi Hareket Partisi’ndedir. İstifa şovlarıyla partimizi yıpratmaya çalışanlara inat çalışmalarımız ve üye kayıtlarımız gün geçtikçe artacak önümüzde bizleri bekleyen seçimden en iyi sonuçları almak için bize düşen her türlü görevi gece gündüz demeden yerine getireceğiz. Türkiye hepimizin ortak değeridir. Türk devletinin bekası bizim için her şeyden önemlidir. Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin temel taşı ve sigortasıdır.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Üye olanlar AKP'liler olabilir mi? MHP'nin son dönemdeki hangi söylemi 200 kişiye üye olmayı hissettirmiş olabilir ki? MHP'ye üye olacaklarına iktidar partisi AKP'ye üye olsalardı keşke.

KÜRŞAT46
KÜRŞAT46 - 1 yıl Önce

Yürekleri var olsun. Ülkücüler ve Milliyetçi hareket bu ülkenin olmazsa olması. Çimentosu

Atıf YILMAZ
Atıf YILMAZ - 1 yıl Önce

MHP artık Ülkücüleri temsil etmiyor.MHP'e oy vereceğime götürür AKP'e veririm.Çünkü MHP'ye verilen oylar AKP'nin hanesine yazılıyor.Ülkücülük buzdolabına kaldırılmıştır.

Sabri46
Sabri46 - 1 yıl Önce

YAPI DİMDİK AYAKTA !

maraşlı
maraşlı - 1 yıl Önce

kardeşlerim degişim yenilik getirir oyum İYİ PARTİYE cünkü degişim yeni liderler cıkarır yeni güzellikler getirir kendini göstermek için calışmak isteyecekler degişime katılın

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224