Kahramanmaraş’a bayan aday mı geliyor?

Kahramanmaraş'a bayan aday mı geliyor, tüm detaylar haber içeriğinde mevcuttur.

Kahramanmaraş’a bayan aday mı geliyor?

Ak Parti, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayını belirlemesinin ardından ilçe belediye başkanlarının belirlenmesi için son hazırlıkların tamamlandığı öğrenildi. Erdoğan’ın Arjantin dönüşü 21 ille birlikte açıklanacak ilçelerde ise isimler ön plana çıkamaya başladı. Elbistan’a Mehmet Gürbüz, Andırın’a Ayşegül Doğan isimleri öne sürülürken Pazarcık’ta ise Yakup Hamdi Bozdağ’ın devam edeceği iddia edildi.

Kahramanmaraş’ta merakla beklenen ilçe belediye başkan adaylarının belirlenmesi için son düzlüğe girildi. Geçen Hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan Büyükşehir Belediye Başkan Aday olarak Hayrettin Güngör’ün gösterilmesinin ardından ilçe belediye başkan adaylıkları için Ankara’da toplantılar yapıldı.

İlçe Belediye Başkan Adaylarını belirlemek için Ak Parti Genel Başkan Yardımcılarının yardımcıları tarafından oluşturulan komisyon önce Güngör ile sonra da Milletvekilleri ile görüştü. Sırasıyla Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve ilçelerin ilçe başkanları ile görüşen komisyon temayül ve anket verileriyle birlikte raporu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sundu.

Arjantin ziyaretinden döndükten sonra Salı gününkü grup toplantısında 21 ili açıklayacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aynı gün tüm Türkiye’deki ilçe belediye başkan adaylarını da açıklayacağı öğrenildi.

Ankara’dan edinilen son kulis bilgilerine göre, Ak Partinin bu kez Kahramanmaraş’ta bir kadın belediye başkan adayı istediği ve kariyeri ile birlikte çalışmalarıyla partililerinden tam not alan Ayşegül Doğan’ın Andırın Belediye Başkan Adaylığına getirileceği öne sürüldü. Elbistan’da ise Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Gürbüz’ün aday gösterileceği, Pazarcık’ta ise Yakup Hamdi Bozdağ’ın devam edecek isimler arasında olduğu iddia edildi.

3 ilçenin adayının belirlendiği kulis bilgilerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Salı Gününkü grup toplantısından sonra bu üç isimle birlikte 8 ilçenin daha adayını açıklaması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 15:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dexter
Dexter - 3 ay Önce

Avucunu yala admin. Bu kadın neyin olur bilmiyorum ama sürekli algı yaparak parlatma ya çalışıyorsun

Kahr.marş
Kahr.marş - 3 ay Önce

Hoş geldin bebek sefalar getirdin.

Cehaletle_Topyekün_Mücadele
Cehaletle_Topyekün_Mücadele - 3 ay Önce

( Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek ) - ( Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş ) - (Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel )

GÜLAÇTI TR
GÜLAÇTI TR - 3 ay Önce

GÖKSUN DEĞİŞMELİ DEĞİŞİM ŞART VE KAÇINILMAZDIR.

sade vatandaş
sade vatandaş - 3 ay Önce

hizmet olmadıktan sonra kadın olsa ne yazar erkek olsa, halkın seçmediği tek adam rejiminde, hak , adalet olamadıktan sonra boş bunlar,tek gerçek, her gelen cebini dolduruyor, rant var, çıkar menfaat var. ne hizmeti,

evliya torunu
evliya torunu - 3 ay Önce

andırın hakkında hiç bir şey bilmeden manşet atıyorsunuz verirsen parayı herkesi manşet yaparsınız lütfen gerçekçi olalım algı yapmayın bir manşet kaç tl

Durdu Kazıcı
Durdu Kazıcı - 3 ay Önce

Benim adayım Erdoğan Eryılmaz

kulis
kulis - 3 ay Önce

türkoğlu değişiyor ,dulkadiroğlu mustafa özsoy, oniki şubat Mahçiçek,

ali bal
ali bal - 3 ay Önce

hayırdır bu kadından reklam parası mı aldın???????????? ha bire algı pompalıyon daa

Misafir
Misafir - 3 ay Önce

İngilterede şirket kuran ve işleri yolunda giden birisi neden işini gücünü bırakıp ilçe belediye başkanlığı peşinde koşsun ayrıca sürekli neden aynı kişinin reklamını yaparak algı oluşturuyorsunuz andırında başka hiç mi aday yok

Siyaset 46
Siyaset 46 - 1 ay Önce

Pazarcık tam isabet Yakup Hamdi BOZDAĞ ile 2. Yarı başlıyor...


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224