Kahramanmaraş'ta CHP'li Ünal Ateş'le Ak Partili Mücahit Kara arasında Mahir Ünal kavgası

Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun mecliste yaptığı el hareket için 'hicap duyuyorum' şeklindeki sözlerinin yankısı sürüyor. CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş çektiği bir video ile Mahir Ünal'a çok ağır ifadelerle yüklenirken, Ateş'e cevap Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara'dan geldi.

SİYASET 07.12.2021, 23:20 07.12.2021, 23:25
Kahramanmaraş'ta CHP'li Ünal Ateş'le Ak Partili Mücahit Kara arasında Mahir Ünal kavgası
banner257

Kahramanmaraş'ta CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş ile Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara birbirine girdi. Ateş'in, Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal için sarf ettiği sözlere çok sert ifadelerle cevap veren Mücahit Kara'ya, Ünal Ateş aynı sertlikle karşılık verdi. İşte tüm gelişmeler:

MAHİR ÜNAL! HİCAP DUYUYORUM

TBMM'nde Genel Kurulu'nda 2022 Bütçe Görüşmeleri sırasında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşma sırasında yaptığı harekete AK Parti Genel Başkan Vekili Mahir Ünal "hicap duyduklarını" ifade ederek "Bu meclisin itibarı yerindedir. Bir parti genel başkanı kürsüde genel ahlak kurallarına aykırı bir şekilde iç tüzük 160'a göre kınama cezası gerektiğini bu yüzden Meclis'in görüşmelere ara verilerek kınamanın verilmesini talep ediyorum" dedi.

CHP ONİKİŞUBAT İLÇE BAŞKANI ÜNAL ATEŞ'TEN SERT CEVAP

AK Parti Genel Başkan Vekili Mahir Üna'ın CHP Lideri kemal Kılıçdaroğlu için söylediği sözlere, CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş çektiği bir video ile çok sert cevap verdi. İşte Ünal Ateş'in o videosu:

MÜCAHİT KARA'DAN ZAHİR ZAMBEREK AÇIKLAMA

 CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş'in, çektiği bir video ile Mahir Ünal'a söylediği sözlere Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara zehir zemberek bir açıklamayla cevap verdi. İşte Mücahit Kara'nı o açıklaması:

Ünal Ateş'e Cevap

Muhalefet dün yine bir gayri ahlaki duruma daha imza attı. Daha önce tecavüzlerle adını sıkça duyduğumuz partinin genel başkanı dün Gazi Meclisimizin kürsüsünden gayri ahlaki bir el hareketi yaparak terbiyesiz ve edepsiz siyasetlerine bir yenisini daha eklemiştir. Üstüne üstlük yapmış oldukları bu terbiyesizlikten dolayı özür dileyecekleri yerde sözcüleri ve partilileri tarafından birde üste çıkmaya ve konuyu saptırmaya çalışmaktadırlar. Onlar özür dileyecekleri yerde konuyu saptırmaya çalışsalar da, yapılan bu ahlaksız el hareketinin ne manaya geldiği toplumumuzun tamamı tarafından anlaşılmıştır.

İlgili partinin Onikişubat ilçe başkanı da genel başkanının yapmış olduğu bu ahlaksızlığı sözcülerinin de yaptığı gibi saptırmak ve örtbas etmek için adeta sapla samanı karıştırarak aklınca Mahir Ünal Bakanımıza cevap vermiş, haddini aşan bir açıklama yapmıştır.

19 yıldır Kahraman şehre yapmış olduğumuz hizmetler tüm hemşehrilerimizin nazarındadır. 19 yılda Kahramanmaraş’a Sayın Mahir Ünal Bakanımızın öncülüğünde AK kadrolar tarafından yaklaşık 60 Milyar (60 katrilyon) yatırım yapılmıştır. 19 yılda saymakla bitiremeyeceğimiz dev eserler bu güzel Şehrimize kazandırılmıştır.

Kahramanmaraş’ın evladı ve gururu olan Sayın Mahir Ünal Bakanımızın sadece bu şehir için değil, aziz ülkemiz içinde canla başla gece gündüz demeden çalıştığına şahidiz.

Sayın Mahir Ünal, ‘bir şehri ayağa kaldıran o şehrin evlatlarıdır’ sözünün yaşayan en güzel örneğidir.

Sadece son 15 günde Sayın Mahir Ünal Bakanımız ve AK kadroların gayreti neticesinde Kahraman şehrimize 3 OSB, Aksu çayı arıtma tesisi, 1 stadyum ve 40 semt sahası gibi dev hizmetler projelendirilmiştir.

Sayın İlçe başkanı Kahramanmaraş’ın her metrekaresinde AK kadroların bir eserini görmüyorsanız bir göz doktoruna gitmenizi tavsiye ederiz.

Genel Başkanının ahlaksızlığını örtbas etmek için sapla samanı karıştırarak haddini aşan bir açıklama yapma Sayın başkan!

Sizden ve partinizden ahlaklı ve edepli bir siyaset elbette beklemiyoruz!

Sık sık tecavüzlerle anılan bir partiden ve mensuplarından da genel başkanlarının bu ahlaksızlığı karşısında ses çıkarmalarını elbette beklemiyoruz.

Terörist demirtaş’ın miting çağrısı sonrası miting yapanlardan elbette hassasiyet beklemiyoruz.

Şehit Bacısına küfredenlerle ittifak kuranlardan ve bu ahlaksız küfürbazı savunanlardan elbette ahlaklı bir duruş beklemiyoruz!

Her fırsatta bu bayrağa ihaneti tescilli Kavala ve Demirtaş’a özgürlük isteyenlerden elbette bu milletin lehine olacak bir şey beklemiyoruz.

Algı oyunları ve manipülasyonlarla çamur siyaseti yapanları, vesayet odaklarıyla iş birliği içinde olanları, ahlaksızlıkları ile hiç gündemden düşmeyenleri milletimiz vicdan terazisinde gayet iyi tartmaktadır.

Hiçbir zaman milletimizin gönlüne giremeyen, tek başına iktidara gelemeyen bu zihniyet bu kirli geçmişinden ders çıkaracağı yerde maalesef her geçen gün yeni bir skandalla kamuoyunun karşısına çıkmaktadır. Böyle bir siyasi parti olduğu ve sık sık ahlaksızlıklarıyla anıldıkları için siyaset adına bizler utanmaktayız…

Sayın İlçe Başkanı; tecavüzlerle anılan bir partimiz, ahlaksızlıklarıyla gündem olan bir genel başkanımız ve parti yöneticilerimiz olmadığı için bizler alnımız AK şekilde siyaset yapmaktayız!

‘Bu ülkeye namussuz siyaseti getireceğim’ diyenlerle mücadele etmeye, daha çok üretime, daha çok yatırıma ve aziz milletimize layık olmaya ‘siyasetin tek limanı ahlaktır’ düsturuyla hareket etmeye devam edeceğiz.

Tartışmanın burada noktalanacağı mı yoksa devam mı edeceği gelecek günlerde belli olacak.

 

Yorumlar (12)
kahraman 2 ay önce
Adam fırsat bulmuş yalakalığını yapmış. Cevap vereceksen iddialara cevap ver mücahit. Kavşak ne oldu mücahit, elbistan yolu ne oldu mücahit, termik santral kubur saçıyor mücahit, metro tramvay neden yok mücahit, şehrin üstünden çevre yol gitmez zaten bitmedi de ne oldu çevreyol işi mücahit, her yapacağız denilen yaapılsaydı maraş iki tane daha olurdu bizlere stat yapağız osb yapacağız diye kuru gürültü yapma mücahit.......... olur mu
özgür 2 ay önce
12 şubat belediyesinde havalar nasıl mücahitt...?
DEMIRCIOGLU ALI 2 ay önce
halk olarak bizde mahirden hicap duyuyoruz ama yapacak bir sey yok bu seri boyle
EDEM 2 ay önce
TANTANA ETME HİZMET ET ARSAN KAVŞAK ? NE OLDU .............
Aksakallı Akif 2 ay önce
20 yılda Maraş'a kaç fabrika yaptınız mücahit ? Maraşlı gençler babalarının emekli aylıkları ile yaşıyor haberin varmı mücahit? Maraş'taki işsiz sayısını biliyor musun mücahit ?
Ede 2 ay önce
Maraşta işsizlik diye birşey yok . şuanda maraşa 2 bin kişi gelse hepsi bugün işe başlar .fabrikalar halk otobüslerine reklam veriyor işçi bulamıyoruz diye. alnız derseniz ki ben ofiste oturacağım her saat başı çayım gelecek 5000 tl maaşım olacak diye iş ararsanız bulamazsınız böyle bir iş varsa söyleyin bende geleyim hep beraber çalışalım
Serdar Akpınar 2 ay önce
Yorumlara bak ve cevap ver mücahit. Sizi mahir Ünal değil halk kurtarır mücahit. Milletin ağzıyla konuş mucahit. Milleti delirtmeyin mücahit. Hayata gecirmediginiz proje kağıttan ibarettir mücahit. Kendinizi siz değil millet ovsun mücahit.
Irfan 2 ay önce
Gündem değiştirme politikası mahir ünal kim galya alıyor ilçe başkanı kim cevap veriyor ateşe odun atiyorlar
KÜRŞAT 46 2 ay önce
Al birini vur ötekine. Yok aslında birbirinden farklılıkları. Allah bu milleti ve devleti ikisinden de uzak eylesin
Fedai46 2 ay önce
Ulan siyasilerin yakınları, akrabaları, evlatları, eşleri, enişteleri, teyze çocukları nasıl ki oturarak ve üstelik bütün ihtiyaçları devlet tarafından karşılanarak ayrıca bir de üstüne 50-60 milyar maaş verip günlerini gün edip yaşıyorlarsa bu milletin asil evlatları da onlara bakınca ben neden masa başında oturup 5 bin maaş almayayım diyor. Sizce haksızlar mı? Bu da gelir bu da geçer dememiz mümkün değil. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.....
Ardan kavşağı mağdurları 2 ay önce
Ak parti Dulkadiroğlu İlçe başkanı sayın AVŞAROĞLU uzun süredir bitirmediğiniz ARSAN kavşağından dolayı binlerce kişinin mağduriyetinden utanıyorum acaba,çünkü kendi ilçesi ilçesinde olduğu için soruyorum.
yakup bülbül 2 ay önce
mücahitler serdengeçtiler vatan millet din fedaileri, siz olmasaydınız belkide biz yok olacaktık. itibar için vatan için şeref için yeyin için benden yana helal olsun. Allah hepinizi iki alemdede birlikte eylesin. birinizi bile ayırmasın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 28 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı