Mahir Ünal açılışa kimse gelmedi sözleri için espri yaptım dedi

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nin açılışında kullandığı 'Zaten kimse gelmemiş ki' sözleriyle ilgili açıklama yaptı. Ünal, "Konuşmam sırasında ilçe başkanımıza bir espri yaptım, 'Başkan, bak bütün çalışma talebinde olanlar buraya gelmiş. Hani bizimkiler nerede?' diye bir espri yaptım" dedi.

SİYASET 04.12.2021, 20:26
Mahir Ünal açılışa kimse gelmedi sözleri için espri yaptım dedi
banner257

Ak Parti Kahramanmaraş İl Danışma Meclisi Toplantısı, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantı, divanın oluşturulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

“ESPRİ YAPTIM”

Programda konuşan AKP Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ise dün Elbistan ilçesinde katıldığı etkinlikte ilçe başkanı Ahmet Traş’a yönelik söylediği ‘Zaten kimse gelmemiş ki’ sözleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Ünal, Ahmet Traş’a ‘Zaten kimse gelmemiş ki, siz gelmişsiniz, demek ki Elbistanlılar, bu hastanenin açılışına pek mutlu olmadılar mı? Hava soğuk diye mi gelmediler Ahmet başkan?’ sözleriyle ilgili Ahmet Traş’a espri yaptığını söyledi. Ünal, kendisini eleştirenlere yönelik şöyle konuştu:

* Dün, Elbistan ilçemizde bir ağız ve diş sağlığı merkezi açılışı yaptık ve oldukça da kalabalıktı. 2009’da Çöllolar’da orada tatsız bir olay yaşandı. Orası, bir özel sektör şirketinin havzasıydı, toprak kayması gerçekleşti ve 9 canımızı kaybettik.

* Daha sona Çöllolar mevkisi kapanınca, yaklaşık 212 kişi işsiz kaldı ve onların da yeniden işe yerleştirmeleriyle ilgili çabalarımızı, gayretlerimiz sürdürüyoruz. Onlar da oraya gelmişler.

* Konuşmam sırasında ilçe başkanımıza bir espri yaptım, ‘Başkan, bak bütün çalışma talebinde olanlar buraya gelmiş. Hani bizimkiler nerede?’ diye bir espri yaptım. Akla bakar mısınız? Tek bir çivi çakmamış, bu milletin tek bir sorununu çözmemiş, tek bir derdiyle dertlenmemiş adamlar, oraya yapılan ağız ve diş sağlığı merkezini görmüyorlar, vatandaşa gelen hizmetin ne kadar güzel, ne kadar hayırlı bir hizmet olduğunu görmüyorlar.

* Orada vatandaşa yapılan hizmeti görmek yerine neyi konuşuyor? Mahir Ünal dedi ki buraya şu kadar kişi geldi, şu kadar kişi gelmedi. Oraya kaç kişinin geldiğini ne yapacaksın, oraya hangi hizmetin geldiğine bak. Oraya hangi hizmetlerin yapıldığına bak. 

Yorumlar (18)
maraşlı 2 ay önce
suriyelilerle ülkenin geleceğini bitirdiniz nasıl düzelecek şimdi....
Ramazan 2 ay önce
20 yılda kaç fabrika yaptınız Maraş'a ? Sizin yurtdışında bu ülkeye yatırım yapacak yatırımcıları kovalamanız gerekmiyor mu ?
Edeler 2 ay önce
Daha çok yalnız kalacaksınız.
Meraklı 2 ay önce
Kibir tavan yapmış..
Selamı yazar 2 ay önce
Espri çok komik gülmekten karnım ağrıdı.
46 Maraş 2 ay önce
Ak partiyi bitiriniz
Ökkeş otatar 2 ay önce
Bizde güldük zaten :))))))
recep çuhadar 2 ay önce
herkes bilirki 39.8 trilyonluk expo tanıtım ihalesi karşılığı büyük şehir belediye başkanlığı birilerine satıldı .ama devreye giren sy cumhurbaşkanımız hesapları alt üst etti .oda küçük şehir başkanlığı ile yetindir.ama expo daki hırsızlık yedi cedlerini zengin etti
Ben Been 2 ay önce
Mahir Ünal oraya gelmeseydi o alan dolar taşardı. Kahramanmaraş Ak Parti Teşkilatının ve milletvekillerinin tamamı değişmeli. Reis bize yeter. Ama bu adamlar varken Ak parti artık olmaz.
VAKKAS 2 ay önce
BIZE CEMAL ENGİNYURT GİBİ VEKIL LAZİN
Irfan 2 ay önce
Bir hastaneyi 10 kere açarsanız kimse gelmez sıkıldı insanlar
Nejat uygur 2 ay önce
Millet espriyi patlatacak
isa çanak 2 ay önce
2023 te de millet size espri yapacak...
46 Maraş 2 ay önce
Mahir bey artik sizi maraş li deyil kendi memleketliniz bile istemiyor birakin artik partiye zarar veriyorsun
HİGGS 2 ay önce
Siz kimse gelmemiş demeseydiniz,hiç himse,kim gelmiş,kaç kişi gelmiş diye bir şey düşünmezlerdi!
PAŞA 2 ay önce
BİZE HİZMET GETİRECEK ADAM GİBİ ADAM LAZIM
XXL 2 ay önce
MAHİR VEYSİ YEMEK VAR YERMİSİNİZ
Edem 2 ay önce
İstanbul'da sek olur belediye başkanı şehirden kaçar belediye otobüsü yolda kalır yükleyerek giderler Mansur ankara belediye ankaparki işleyemez hizmet yok pasaklı Kemal Meral den medet umarlar mikser ipalvra partiler kurulur ülkeyi karıştırır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 23 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı