Mahir Ünal: Bu şehrin en büyük avantajı uyum, koordinasyon ve organizasyon

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş insanlarıyla Balıkesir Ticaret Odası'nda bir araya geldi.

Mahir Ünal: Bu şehrin en büyük avantajı uyum, koordinasyon ve organizasyon

K. Maraş Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Balıkesir’deki uyum büyük fırsat doğurur" dedi.

Balıkesir'e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş insanlarıyla Balıkesir Ticaret Odası'nda bir araya geldi. Ticaret Odası'nda yaptığı konuşmada şehirleri ayağa kaldıran en önemli güçlerden birinin iş dünyası olduğunu kaydeden Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Bugün artık ülkelerin değil, şehirlerin birbiriyle rekabetini konuşuyoruz. Bu süreçte Balıkesir, kendisini nasıl konumlandıracağını, hangi şehir ile rekabet edeceğini belirlemeli ki bölgesini taşıyabilsin" dedi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ı ortaya koyduğu vizyon nedeniyle tebrik eden Ünal, "Yücel Beyin Balıkesir için olan projeleri, planlamaları ve yapmayı düşündükleri açıkçası beni mutlu etti. Bu şehrin en büyük avantajı uyum, koordinasyon, organizasyon ve tarafların enerjilerini ortak bir hedef etrafında birleştirmiş olması. Ben Balıkesir'in artık bu fırsatı yakaladığını düşünüyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
başkan44
başkan44 - 4 gün Önce

Allah aşkına bu adamın resmine bile tahammül edemiyoruz haberini yaparsanızda resmini koymayın mümkünse

Cenk
Cenk - 4 gün Önce

Kibir abidesi, çokbilmiş...

Mehmet
Mehmet - 4 gün Önce

Hangi şehrin nerelere gittin fuhuşçu başkanlar için bi bakta senin memleketin ne halde be adam

maraşlı fero
maraşlı fero - 4 gün Önce

bu şehrin en büyük avantajı tabii sizin için milletin sayın cumhurbaşkanını ölümüne sevmesi.yoksa siz oy akabinde milletvekilliğini rüyanızda görürdünüz.

Servet sermet
Servet sermet - 4 gün Önce

Ben uyumu onikisubat ilce belediyesi, cevre sehircilik il müdürlüğü insaat bilirkisileri, yapi denetim firmasi ve muteahhit arasindaki uyumu koordinasyonu ve ayrica hirsizligi ortbas icin AKP meclis uyeligi belki olmaz il yonetimine katilmakla yapilabildigini gördüm. Hamdolsun Allahıma

Yaw he he
Yaw he he - 4 gün Önce

Sehirde avantaj cok ama sizin gibi insanlar oldugu icin bir halta yaramiyor

SIRADAKİ HABER