Mahir Ünal'dan 15 Temmuz davası açıklaması

15 Temmuz Şehitler Köprüsü davasına müdahil olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, duruşma öncesinde kameraların karşısına geçti. Darbecilerin uluslararası hukuk çerçevesinde, hak ettikleri cezayı alacaklarını bir kez daha vurguladı.

Mahir Ünal'dan 15 Temmuz davası açıklaması

Hain darbe girişiminde,15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde yaşanan olaylara ilişkin davanın ilk duruşmasını izlemeye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal: " Devletimize, milletimize, geleceğimize kasteden hainler burada da gereken cezayı alacaklar " dedi. 


Hain darbe girişiminde FETÖ'cü hainler tarafından 34 kişinin şehit edildiği 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yaşanan olaylara ilişkin davanın ilk duruşması Silivri'de başladı. 135’i tutuklu 143 asker hakkında açılan davayı izlemeye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Biz bu davayı siyasetçi olarak takibini yapıyoruz. Ankara'da Akıncılar davası başlıyor. İBB lojistik davası devam ediyor. Türkiye'nin birilerinin söylediği gibi FETÖ'cülerin, gerçek darbecilerin yargılanmadığı gibi şeyler söyleyenler var. Altını çizerek söylüyorum. Adalet önünde hesap veriyorlar. O gece suç üstü yakalandılar. Şimdi millete hesap veriyorlar. Marmaris’te Cumhurbaşkanımıza suikast girişimi davası sonuçlandı. Hak ettikleri cezaları alıyorlar. Bu davalar da sonuçlanacak. Devletimize ,milletimize, geleceğimize kasteden hainler burada da gereken cezayı alacaklar "

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner224

banner154

banner191

banner126