Mahir Ünal: " İnanmış yüreklerle yol yürünür"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Türkiye'ye yaptırım yapılacakmış" yalanlarına itibar edilmemesini isteyerek, "Niye inananlarla yol yürünür biliyor musunuz?

Mahir Ünal: " İnanmış yüreklerle yol yürünür"

 İşte bu yalanlara itibar etmediği için inanmış yüreklerle yol yürünür. Bunlara itibar edip, bunları alıp, duyup, dinleyip dile getirenler de yol yürünmez." dedi.

Ünal, partisinin Kahramanmaraş İl Başkanlığınca Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde düzenlediği İl Danışma Meclis Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, uzun bir maratonun ardından Kahramanmaraş'taki vatandaşlarla bir araya geldiğini söyledi.

Tekrar tekrar hatırlanması gereken konuların olduğunu dile getiren Ünal, İslam dininin gafleti yasakladığını belirtti.

Ünal, bazı grupların yalan söylemeye ve milletin öz güvenine saldırmaya devam ettiğini ve bunlara itibar edilmemesini isteyerek, şöyle konuştu:

"Bu saldırılar karşısında bakıyorum bazı arkadaşlarımız, 'Ya çok kötü şu olacakmış, bu olacakmış, temmuzda ekonomi çok kötü olacakmış.' 23 Haziran'dan önce yüzlerce kişiden duydum. S-400'lerden dolayı Türkiye'ye yaptırım yapacaklarmış, Halk Bankasından dolayı Türkiye'ye 11 milyar ceza kesilecekmiş. Niye inananlarla yol yürünür biliyor musunuz? İşte bu yalanlara itibar etmediği için inanmış yüreklerle yol yürünür. Bunlara itibar edip, bunları alıp, duyup, dinleyip dile getirenlerle yol yürünmez, inanlarla yol yürünür."

Ünal, AK Parti'nin iktidara geldiği günden bu yana bütün fırtınaları, engelleri tek tek aştığına dikkat çekerek, FETÖ'cülerin inlerine girildiğini hatırlattı. 

Ünal, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"17-25 Aralık'tan sonra Cumhurbaşkanımız 'inlerine gireceğiz inlerine' dediğinde birileri gülüyordu. Kandil'e, FETÖ'nün inine, DEAŞ'a ve DHKPC'ye ve bunların bütün ağa babalarına Türkiye meydan okudu ve bunları alt etti mi, etti. Peki bundan sonra Türkiye'nin yolu açık mı, açık, karamsar olmanızı gerektiren bir şey var mı?"

 Türkiye'nin 15 Temmuz cehenneminden çıktığını vurgulayan Mahir Ünal, "15 Temmuz'un arkasından bir terör koridoru oluşturup, 15 Temmuz'da yapamadıklarını Irak ve Suriye üzerinden oluşturacakları terör koridoruyla Türkiye'yi çembere almak istediler. 15 Temmuz'dan daha yeni çıkmış Türkiye bir hançerle keser gibi Fırat Kalkanı ile o terör koridorunu ortadan ikiye kesti. Zeytin Dalı Harekatı ile darmadağın etti mi, etti. İçerideki yalancılar, 'Afrin orada sizin için bataklık olur' dediler mi, dediler ama ne yaptık? Nasıl kaçıştıklarını gördük, arkalarına bile bakmadan kaçtılar." değerlendirmesinde bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ede
Ede - 4 hafta Önce

Hanifi mahçiçek ve diğer haramzade inanmışlarla değil mi ?

AHMET
AHMET - 4 hafta Önce

LÜTFEN ARTIK SEN YOLU BURAK MİLLETİ AKP DEN SOĞUTTUĞUN YETER

Alyanak  osman
Alyanak osman - 4 hafta Önce

Aynı mahir ünal gibi, inanacaksın mahir'e, aksu cayi içilir temizlikte akacak, inanacak mahire trabzon caddesini bir pastaneye kurban etmeyecek, inanacan mahire is bitirmek, tayin atama vs konularda ankaraya gidip mahiri görmeyeceğiz, inanacağız mahire inanmaya devam ediyoruz:))))

maduro
maduro - 4 hafta Önce

sen canını sıkma mahir efendi yaptırım senin gibileri teget gecer olan yine garibana olur zengin her zaman krizi fırsata cevirmesini bilir....

Mahmut
Mahmut - 4 hafta Önce

Yorum yapmaya bile gerek yok getirin ne kadar suriyeli varsa

türkoğlu
türkoğlu - 3 hafta Önce

gelin bir gece türkoğlunda kalın yaşamak neymiş öğrenin kokudan uyuyabilecekmisiniz ?belediye başkanı dahi maraşta oturuyor gelsin bir gece koku çeksin görelim

Maraşlı
Maraşlı - 3 hafta Önce

Şu anda ki AKPli makam sahipleri menfaate , mevkiye inanmış, inançsızsizlardan oluşmaktadır. Dava ruhlu adamlar maalesef köşelerine çekildi. Ak parti ruhunu kaybetti. Maddesi gün sayıyor

drsn
drsn - 3 hafta Önce

sen geldin geleli soğuduk bu partiden ede

Alyanak Osman
Alyanak Osman - 3 hafta Önce

Türkoğlunda gösterdiğiniz aday sizeyeter...

Alyanak osman
Alyanak osman @Alyanak Osman - 3 hafta Önce

Canım benim nicki kullanma,

M Ali K
M Ali K - 3 hafta Önce

Sizinle mi ?asla


SIRADAKİ HABER

banner122