MHP Bafra ilçe teşkilatı genel merkezi ziyaret etti

MHP Bafra İlçe Başkanı Hüseyin Acar ve arkadaşları Ankara'da MHP Genel Merkezi'ni ziyaret etti. Acar ve beraberindekiler, sırasıyla MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, MHP siyasi ve sosyal...

SİYASET 31.01.2015, 13:19
MHP Bafra ilçe teşkilatı genel merkezi ziyaret etti
banner257
MHP Bafra İlçe Başkanı Hüseyin Acar ve arkadaşları Ankara'da MHP Genel Merkezi'ni ziyaret etti.

Acar ve beraberindekiler, sırasıyla MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, MHP siyasi ve sosyal işler, protokol işlerinden sorumlu genel sekreter yardımcısı Recep Dumanlı, MHP teşkilat işlerinden sorumlu genel başkan yardımcısı Şefkat Çetin, MHP Yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Sadir Durmaz, MHP ekonomik ve sosyal politikalardan sorumlu genel başkan yardımcısı İsmail Hakkı Yücel ve MHP genel merkezi disiplin kurulu başkanı Adnan Fatin Özdemir’i ziyaret ederek, Bafra’nın meşhur kaymaklı lokumunu ikram ettiler.

Ziyaretlerde, güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Acar ve ekibine başarı dileklerini ileten MHP Genel Merkezi yetkilileri, Haziran ayında yapılacak seçimde Bafra ve bölgesinden çok ümitli olduklarını belirttiler. Başkan Acar ise MHP genel merkezinin güvenine layık olacaklarını, seçimde gece gündüz durmadan çalışacakları sözünü verdi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?