MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Süleyman Öner adaylığını açıkladı

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Süleyman Öner, 21 Mayıs'ta yapılacak il kongresinde, yeniden aday olduğunu açıkladı.

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Süleyman Öner adaylığını açıkladı

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Süleyman Öner, 21 Mayıs'ta yapılacak il kongresinde, yeniden aday olduğunu açıkladı. 

Öner, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, anayasa değişikliği konusunda MHP'nin üzerine düşeni yaptığını ve sonuç olarak Türk milletinin de "evet" olarak onayladığını belirtti. 

MHP olarak dün ne dedilerse bugün de aynısını dediklerini, yarın da aynısını söyleyeceklerini dile getiren Öner, şöyle devam etti:

"Biz 48 yıllık bir dava hareketiyiz. Özellikle 16 Nisan'dan sonra kendi ilimizde de dahil olmayan bir ganimeti paylaşmak için kuyruğa girenler düne kadar aleyhimizde söz söyleyenler, çalışanlar, akıllarınca bizleri zora sokmak köşeye sıkıştırmak istediler. Ne 7 Haziran seçimlerinde ne de 1 Kasım seçimlerinde, ne de diğer durumlarda MHP'nin kapısını çalmayanlar, içeriye girmeyenler bugün karşımızda değişik tezviratlar yapmaktadırlar. Fitne fesat kazanını karıştırmaktan da haz almaktadırlar. 'Kulun bir hesabı varsa Allah'ın da bir hesabı var' dedik. Kutlu geçmişimizin rehberliği ile siz değerli dava arkadaşlarımızla Türk milletine hizmet etmeye devam etmek için tekrar MHP Kahramanmaraş İl Başkanlığına aday olmaya, arkadaşlarımızla istişare ederek karar verdik. Hepinizden destek bekliyorum."

YORUM EKLE
YORUMLAR
cCc
cCc - 12 ay Önce

BU KUTLU DAVA, VERİLEN ŞEHİT VE HAYATLARI KARARAN DAVA ARKADAŞLARIMIZ, BUGÜNÜN İDARESİNDE MEVCUT İKTİDARA KOLTUK DEĞNEKLİĞİ YAPILSIN DİYEMİ VATAN TOPRAĞINA KENDİLERİNİ FEDA ETTİLER. BUNUN VEBALİ İLE HALA BAŞARILIYIZ DİYE TEKRAR ORTALIĞA ÇIKIYORSANIZ BİZLERİN BU VEBAL ALTINA GİRMEYEREK DAVAYA HİZMET ETMİŞ CAN VERMİŞ CANLARIMIZIN AZİZ HATIRASI ADINA BAĞIMSIZ ÜLKÜCÜLER OLARAK O KOLTUKLARIN HAKKINI VERECEK DAVA MENSUBLARININ BAYRAĞI DEVRALACAĞI GÜNE KADAR SİZLERLE HİÇ BİR BAĞIMIZIN OLMAYACAĞINI YOLUMUZA BAĞIMSIZ ÜLKÜCÜLER OLARAK DEVAM EDECEĞİMİZİ AÇIKLIYORUM.

MMM
MMM - 12 ay Önce

il başkanlığına adaylığını açıklayan diğer insanlara niye hakaret ediyorsun. seçim bu herkes aday olabilir.

SIRADAKİ HABER

banner124

banner122

banner112

banner224

banner191

banner154

banner126