MHP'li Aycan Kahramanmaraş'ın Ulaşım Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Kahramanmaraş'ın yol ve ulaşım sorunlarını, bitmeyen yolları, hava ulaşımını ve demiryolu ulaşımını TMBB'de anlattı.

SİYASET 31.10.2019, 08:24
MHP'li Aycan Kahramanmaraş'ın Ulaşım Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı
banner257

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Kahramanmaraş'ın yol ve ulaşım sorunlarını, bitmeyen yolları, hava ulaşımını ve demiryolu ulaşımını TMBB'de anlattı.

Aycan konuşmasında şunları söyledi:

Sayın Başkan, Kahramanmaraş Türkiye'nin 17'nci büyük şehri olmasına rağmen çok ciddi ulaşım sorunları yaşayan bir şehirdir. Yıllardır kara yollarının yapımı bitmemiştir. Göksun-Kahramanmaraş, Göksun-Elbistan, Kahramanmaraş-Çağlayancerit, Göksun-Andırın kara yolları bu sene de bitmemiştir. Kış mevsimine girerken bir türlü bitmeyen yollar, ulaşım sorunlarına ve trafik kazalarına neden olmaktadır. Kahramanmaraş sadece kara yollarında değil demir yollarında da sıkıntılar yaşamaktadır. Yolcu taşımacılığında demir yollarından hiç yararlanamamaktadır, bu konuda da bir gelişme olmamıştır. Uçak ulaşımında da sıkıntılar yaşanmaktadır. Kahramanmaraş-Ankara uçak seferi günün en olmayacak saatlerinde ve günde 1 kezdir, fakat her gün yapılmamaktadır. Bu sıkıntıların bir an önce giderilmesini bekliyoruz.

HABER VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (24)
Maraşlı Vatandaş 8 ay önce
Merkez Çarşı yollarına bakmıyorlarki Cağlayan Cerit Andırın Göksün yoluna baksınlar Allahtan korkun biraz saray altı yolundaki cukarları yolun haline bir bakın
Yusuf 8 ay önce
Ilk defa bir vekilimiz Maras'ın sıkıntısını dile getirdi. 20 yıldır haftalık Elbistan a gidiyorum. 20 yıldır yol inşaatında gidip geliyorum. Hâlâ bitmedi. Dünyanın yolu bitti bu yol bitmedi.
kahramanmaraş'lı 8 ay önce
bitmez çünkü yüzde seksen oy aldığı bir şehre neden yatırım yapılsın.malum kaçanı kovalıyoruz.nede olsa biz nasipsiziz.
Hmmm 8 ay önce
Sen işine geleni görüyorsun demek ki ilk defa ne Allah aşkına hiç bir zaman oy vermediğim partinin vekili bam bam dile getiriyor.
Vatandaş 8 ay önce
Atom Karınca Ali Öztunç u unuttun galiba
maraşlı 8 ay önce
ne has ali öztunç tan sonra biri daha dikkat etmiş. sayın vekilim et kokarsa tuz atarlar tuz kokarsa yapacak bişey yok, ne yazıkki bizim ak parti vekillerimiz maraşın sorunu yok demeyi kendine marifet sayıyor, akla ve izana uymayan açıklamalr yapıyorlar. ali öztunç konuşursa algı yapıyor şov yapıyor diyorlar ama size böyle bir ithamdada bulunamazlar ne yapacaklar bakalım.
İSA 8 ay önce
AKP VEKİLLERİ NEREDE ACABA HİÇ YÜZLERİ KIZARIYOR MU?
REİSE SORUNCA MARAŞ EYİDİR EYİDİR. SALLA BAŞINI AL MAAŞINI OH NE RAHAT HAYAT MARAŞIN NE YOLU NE SORUNLARI UMURLARINDA. MARAŞ CEPTE KEKLİK GİBİ GÖRÜYORLAR.
MARAŞIN MEVCUT ALT ÜST VE YOL SORUNLARI BİTTİ, FAKİR FUKARAYA KONUTLAR YAPILDI. BİRDE ÖNSENİ İMARA AÇMAK KALDI. KİMLERİN ORALARDA TARLALARI VAR YADA KİMLERE PEŞKEŞ ÇEKİLECEK. YAZIKTIR GÜNAHTIR BU ŞEHRİN İSTİKBALİ İLE OYNAMAYIN MEVCUT YERLERİ GELİŞTİRİN AHİR DAĞI NERENİZE YETMİYOR.
FATİH 8 ay önce
BU MİLLETE BU YAPILANLAR BİLE FAZLA HAKKINI ARAMAYAN SORGULAMAYAN MEMLEKETİNİN HAKLARINI SAVUNMAYAN BİR MİLLET İŞİNİZ GÜCÜNÜZ ŞAHSİ MENFAATLERİNİZ OĞLUMU İŞE AL ŞU İŞİMİ HALLET VS VS SONRADA VER 100/80 OY UYU KAHRAMANMARAŞ UYUUUU !
bertizli bekir 8 ay önce
ALLAH ANTEBİ YANI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ,HER SABAH NAMAZINDA ANTEBE DUA EDİYORUM YA ANTEP YAKIN OLMASAYDI NOTUCUYDUK EDE , İYİ Kİ VARSIN ANTEP
Okur 8 ay önce
AKP li hamilere ve uyurgezer kere ithaf olunur.
EDEM 8 ay önce
müstehak kardeşim K.MARAŞ a müstehak.
YAPALAKLI YAVUZ 8 ay önce
MARAŞIN , 7 MİLLETVEKİLİNDEN EN AZ 7000 KİŞİYE İSTİHDAM SAGLAYACAK, 7 SİLAH FABRİKASININ 7 ANAHTARINI , 2023 'E KADAR MARAŞA GETİRMELERİNİ BEKLİYORUZ
maraşın yerlisi 8 ay önce
Daha çok beklersin , inanmasan bekle ve gör
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?