MHP'li Aycan Kahramanmaraş'ın Ulaşım Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Kahramanmaraş'ın yol ve ulaşım sorunlarını, bitmeyen yolları, hava ulaşımını ve demiryolu ulaşımını TMBB'de anlattı.

MHP'li Aycan Kahramanmaraş'ın Ulaşım Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Kahramanmaraş'ın yol ve ulaşım sorunlarını, bitmeyen yolları, hava ulaşımını ve demiryolu ulaşımını TMBB'de anlattı.

Aycan konuşmasında şunları söyledi:

Sayın Başkan, Kahramanmaraş Türkiye'nin 17'nci büyük şehri olmasına rağmen çok ciddi ulaşım sorunları yaşayan bir şehirdir. Yıllardır kara yollarının yapımı bitmemiştir. Göksun-Kahramanmaraş, Göksun-Elbistan, Kahramanmaraş-Çağlayancerit, Göksun-Andırın kara yolları bu sene de bitmemiştir. Kış mevsimine girerken bir türlü bitmeyen yollar, ulaşım sorunlarına ve trafik kazalarına neden olmaktadır. Kahramanmaraş sadece kara yollarında değil demir yollarında da sıkıntılar yaşamaktadır. Yolcu taşımacılığında demir yollarından hiç yararlanamamaktadır, bu konuda da bir gelişme olmamıştır. Uçak ulaşımında da sıkıntılar yaşanmaktadır. Kahramanmaraş-Ankara uçak seferi günün en olmayacak saatlerinde ve günde 1 kezdir, fakat her gün yapılmamaktadır. Bu sıkıntıların bir an önce giderilmesini bekliyoruz.

HABER VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraşlı Vatandaş
Maraşlı Vatandaş - 2 hafta Önce

Merkez Çarşı yollarına bakmıyorlarki Cağlayan Cerit Andırın Göksün yoluna baksınlar Allahtan korkun biraz saray altı yolundaki cukarları yolun haline bir bakın

Yusuf
Yusuf - 2 hafta Önce

Ilk defa bir vekilimiz Maras'ın sıkıntısını dile getirdi. 20 yıldır haftalık Elbistan a gidiyorum. 20 yıldır yol inşaatında gidip geliyorum. Hâlâ bitmedi. Dünyanın yolu bitti bu yol bitmedi.

kahramanmaraş'lı
kahramanmaraş'lı @Yusuf - 2 hafta Önce

bitmez çünkü yüzde seksen oy aldığı bir şehre neden yatırım yapılsın.malum kaçanı kovalıyoruz.nede olsa biz nasipsiziz.

Hmmm
Hmmm @Yusuf - 2 hafta Önce

Sen işine geleni görüyorsun demek ki ilk defa ne Allah aşkına hiç bir zaman oy vermediğim partinin vekili bam bam dile getiriyor.

Vatandaş
Vatandaş @Yusuf - 2 hafta Önce

Atom Karınca Ali Öztunç u unuttun galiba

maraşlı
maraşlı - 2 hafta Önce

ne has ali öztunç tan sonra biri daha dikkat etmiş. sayın vekilim et kokarsa tuz atarlar tuz kokarsa yapacak bişey yok, ne yazıkki bizim ak parti vekillerimiz maraşın sorunu yok demeyi kendine marifet sayıyor, akla ve izana uymayan açıklamalr yapıyorlar. ali öztunç konuşursa algı yapıyor şov yapıyor diyorlar ama size böyle bir ithamdada bulunamazlar ne yapacaklar bakalım.

İSA
İSA - 2 hafta Önce

AKP VEKİLLERİ NEREDE ACABA HİÇ YÜZLERİ KIZARIYOR MU?
REİSE SORUNCA MARAŞ EYİDİR EYİDİR. SALLA BAŞINI AL MAAŞINI OH NE RAHAT HAYAT MARAŞIN NE YOLU NE SORUNLARI UMURLARINDA. MARAŞ CEPTE KEKLİK GİBİ GÖRÜYORLAR.
MARAŞIN MEVCUT ALT ÜST VE YOL SORUNLARI BİTTİ, FAKİR FUKARAYA KONUTLAR YAPILDI. BİRDE ÖNSENİ İMARA AÇMAK KALDI. KİMLERİN ORALARDA TARLALARI VAR YADA KİMLERE PEŞKEŞ ÇEKİLECEK. YAZIKTIR GÜNAHTIR BU ŞEHRİN İSTİKBALİ İLE OYNAMAYIN MEVCUT YERLERİ GELİŞTİRİN AHİR DAĞI NERENİZE YETMİYOR.

FATİH
FATİH @İSA - 2 hafta Önce

BU MİLLETE BU YAPILANLAR BİLE FAZLA HAKKINI ARAMAYAN SORGULAMAYAN MEMLEKETİNİN HAKLARINI SAVUNMAYAN BİR MİLLET İŞİNİZ GÜCÜNÜZ ŞAHSİ MENFAATLERİNİZ OĞLUMU İŞE AL ŞU İŞİMİ HALLET VS VS SONRADA VER 100/80 OY UYU KAHRAMANMARAŞ UYUUUU !

bertizli bekir
bertizli bekir - 2 hafta Önce

ALLAH ANTEBİ YANI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ,HER SABAH NAMAZINDA ANTEBE DUA EDİYORUM YA ANTEP YAKIN OLMASAYDI NOTUCUYDUK EDE , İYİ Kİ VARSIN ANTEP

Okur
Okur - 2 hafta Önce

AKP li hamilere ve uyurgezer kere ithaf olunur.

EDEM
EDEM - 2 hafta Önce

müstehak kardeşim K.MARAŞ a müstehak.

YAPALAKLI YAVUZ
YAPALAKLI YAVUZ - 2 hafta Önce

MARAŞIN , 7 MİLLETVEKİLİNDEN EN AZ 7000 KİŞİYE İSTİHDAM SAGLAYACAK, 7 SİLAH FABRİKASININ 7 ANAHTARINI , 2023 'E KADAR MARAŞA GETİRMELERİNİ BEKLİYORUZ

maraşın yerlisi
maraşın yerlisi @YAPALAKLI YAVUZ - 2 hafta Önce

Daha çok beklersin , inanmasan bekle ve gör

Sami doğan
Sami doğan - 2 hafta Önce

Hadi ya vah vah çok yazık . Birileri haber versin şu bizim başkanlara ve vekillere. Acaba kendileri nerededir ne iş yaparlar ?

ARKE
ARKE - 2 hafta Önce

Sayın vekilim çok büyük zahmetlere girmişsin teşekkür ederiz,ama artık alıştık biz olsada olur olmasada siz yeterki moralinizi bozmayın,üzülmeyin vatandaş için önemli olan siz vekillerimizin rahat olmasıdır.....

elb
elb - 2 hafta Önce

SEFER BEYDE OLMASA MEMLEKETE BAKMIYORLAR BAŞARILAR

Muzaffer SALİH
Muzaffer SALİH - 2 hafta Önce

Tabela yokki yol olsun.
Gaziantep’ten Kahramanmaraş’a gitmek için Nurdağı-Adana’ya, Kayseri üzeri Kahramanmaraş’a gitmek için Nevşehir’e devam!
-Değişmediyse?

K.maraş
K.maraş - 2 hafta Önce

20 yılda bir vekil k.maraşın sorunlarını dile getirdi 20 yılda yol vay vay

yavuzselim
yavuzselim - 2 hafta Önce

günaydın sayın vekilim bugüne kadar neredeydiniz diye sormazlar mı insana siz değilmisiniz iktidar neden şikayet ediyorsunuz bunu anlamadım hem iktidar olacaksın hem de dert yanacaksın vay halimize KAHRAMANMARAŞ ithal vekil getirelim

dogan
dogan - 2 hafta Önce

andırın yoluna yeniyapan köprü atılıp yol 13 km kısalacaktı onun esamaside yok

Sefil
Sefil - 2 hafta Önce

Sigara yi yasaklıyorlar fabrikalar zehir saçıyor birşey yok işlerine geldiği gibi

vekilim
vekilim - 2 hafta Önce

sayın vekil maraşta yolsuzlukta bitmiyor. bununda anlatsaydın.

Sencer
Sencer - 2 hafta Önce

Göksun-k.maraş yolu lütfen tamamlamasın. Tünelin birisi yarım kapasite çalışıyor. Göksun-elbistan yolu çok gecikti. Göksun-andırın yolunun yapılacağına inanmıyorum. Görüşünün doğudaki ilçeler statüsüne çıkarılması gerektiğini düşünüyorum. Selamlar.

Muzaffer Kösr
Muzaffer Kösr - 2 hafta Önce

Çok işlek yol olan eğik bina vinmar kavşağında karaokur bulvarı ksü ye giden döner kavşağa plastik kasis yapılmış ama yola çapraz yapmışlar. Araçlar geçerken dereden geçer gibi sallanıyor. Tekerlekler kasise ayrı ayrı vuruyor. Rot, ön düzen araç zarar görüyor. Ama hiç kimsenin umurunda değil. Bir yanlışı düzeltmek nede insanlara zor geliyor.?


SIRADAKİ HABER

banner122