MHP'li Ceyhan: Sel Afetine Maruz Kalanların Mağduriyetleri Giderilmeli

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan, Kahramanmaraş'ta yaşanan sel felaketinde mağdur olan vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

MHP'li Ceyhan: Sel Afetine Maruz Kalanların Mağduriyetleri Giderilmeli

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan, Kahramanmaraş'ta yaşanan sel felaketinde mağdur olan vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan, "yaşanan elim sel felaketinde hayatını kaybeden ailemize rahmet diliyorum. Bu büyük felaketin tüm mağdurları tesbit edilip gerekenler ivedilikle yapılmalıdır." dedi.

Afet yaşanan bölgedeki vatandaşları ve esnafları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan MHP Kahrmanmaraş Milletvekili adayı Fatih Mehmet Ceyhan, devletin vatandaşın yarasını en kısa zamanda sarması gerektiğini ifade etti. VAtandaşların yanında olduğunu belirten Ceyhan şunları söyledi.

"Kahramanmaraşımızda maalesef hiç göremediğimiz ölçüde büyük bir doğal felaket yaşandı. Yine maalesef bu gösteriyor ki altyapımız yetersiz ve ciddi bir altyapı hamlesi yapılmalı. Hayatını kaybeden Fatma Uşak kardeşimize ve Ali Osman ile Mevlüt Can evlatlarımıza yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Çok zor. Çok korkunç bir felaket. Kısa süre de olsa bir yağışta bu kadar büyük bir hasar oluşması iyi okunmalı. Sel şehrimizin bir çok yerinde ciddi hasarlara sebep oldu. Özellikle kent merkezinde bulunan bir çok çarşı esnafı çok ciddi zararlar gördü. Gittik ve afetin yaşandığı bölgeleri yerinde gördük. Vatandaşlarımızla konuşup geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Her şart ve koşulda yanlarında olduğumuzu tüm içtenliğimizle ifade ettik. Devletimiz yaraları saracak güç ve kudrete sahiptir. Bu hasarların tesbitini ivedilikle yapıp mağdur olan tüm kardeşlerimizin zararları karşılanmalıdır. Şekerdere Bölgesi ile Kültür Park, Kapalı Çarşı gibi şehrin bir çok bölgesinde ciddi hasarlar var. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın inşallah. Bizler de MHP kadroları olarak tüm camiamıza destek çağrısı yaptık. Özellikle tüm gönüldaşlarımızı selden zarar gören esnaflarımızdan alışveriş yapmaları için kampanya başlatıyoruz. Bu süreçte ve devamında kardeşlerimizin her zaman yanındayız"

HABER FOTOĞRAFLARI

YORUM EKLE
YORUMLAR
halk
halk - 10 ay Önce

Maraşspor a ne yaptınki Kahramanmaraş a birşeyler yapacaksın

Vatansever
Vatansever - 10 ay Önce

Adam gibi Adam.

Mehmet
Mehmet - 10 ay Önce

haydi bismillah tam hizmet zamanı haydi

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224