MHP Milletvekili Aycan’dan THY’ye kınama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Türk Hava Yolları’nın (THY) sefer iptallerine sosyal medya üzerindeki hesabından tepki gösterdi.

MHP Milletvekili Aycan’dan THY’ye kınama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Türk Hava Yolları’nın (THY) sefer iptallerine sosyal medya üzerindeki hesabından tepki gösterdi.

Kahramanmaraş’a yapılan sınırlı uçuşlara rağmen, THY’nin sık sık sefer iptaline itiraz eden Aycan, vatandaşların mağduriyetlerini dile getirdi. Aycan’ın açıklaması şöyle:

“Bu açık bir itirazdır: THY’nin Kahramanmaraş’ı ile ilgili uygulamaları vatandaşı yıldırmış ve bıktırmıştır. Özellikle günde bir kez olan Ankara Kahramanmaraş seferleri günün en olmaz saatlerinde olması yetmez gibi, sürekli gününün değiştirilmesi, seferlerin iptal edilmesi artık vatandaşı isyan ettirmektedir. En son bugün; uçuşa saatler kala uçuş yine iptal edildi. Vatandaş bu saatte ne yapacak? Olan mağduriyeti nasıl telafi edeceksiniz? Bu davranışınızı kınıyorum, tekrarlanmaması için özen gösterilmesini istiyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Kemal
Ali Kemal - 5 ay Önce

Sayın vekil, sizin yaptığınızı sosyal medya üzerinden yaptığınızı herkes yapıyor, vekil olduğunuzun farkını görelim..%70 oy alan akp vekillerinin sefer saati duzenlemesine gücünün yetmediği bir konuda sizi de görelim..yoksa herşeyi sosyal medya değil de tbmm kürsüsünde söyleyen ali öztunç tan başka vekilimiz yok mu?

veli
veli - 5 ay Önce

bu kadar sahipsiz bir memleket yer yüzünde. Allah hepsinden hesabını soracak elbet. Çıkında vekiller olarak THY ile görüşün mecliste gündeme getirin nedir bu iptallerden çektiği milletin. olmadı kompplee seferi kaldırsınlar onlarda rahat etsin. bu nedir ya bir değiş üç değil beş değil, kaç kez yaşandı bu olay. kimsenin umrunda değiliz ya. hakkımı helal etmiyorum

Maraşlım
Maraşlım - 5 ay Önce

Cumhurbaşkanı ittifakının en fazla oy Aldığı illerden olan maraşımız ödüllendiriliyor bizim maraşa inen uçaklar sahil kentlerine yönlendiriliyor mevcut ak parti millet vekillerimiz şu Maraş’ın hiç bir işini takip etmeyecek kadar basiretsiz beceriksiz vurdum duymazlar ben oy verdiğim için hakkımı helal etmiyorum siz gidin sahil kentlerinden oy alın bundan sonra

Güngör
Güngör - 5 ay Önce

sefer beye teşekkürler az da olda Maraş’ın bir sorununu gündeme getirebilmiş

maraşlı ede
maraşlı ede - 5 ay Önce

tam dolu uçağı, gereksiz yere karşılıklı gidiş dönüş iptal ettiler. bu hafta da kaç kez oldu. son zamanlarda yapılan iptallerden vatandaş bıktı, çok mağdur oldu. kalacak yer bulamadı, gidecek otobüs için saatlerce bekledi. hastası olan işi olan var. her şeyi antepe yapıyorlar. yazık bu iptaller son bulmalı, gece yarısı sabahın körü değil; uygun zamanlarda da uçuş saatleri olması gerekiyor.

Ekonomi
Ekonomi - 5 ay Önce

İstanbul seçimleri tamamlandı. Ülkemiz için hayırlı olsun. Şimdi asıl gündemlere dönme vakti.

Ekonomik hareketlilik için ne ya da neler yapılabilir ? Esnafın, işçinin, çiftçinin, köylünün, memurun kısaca vatandaşın bu hareketliliğe ihtiyacı var. Doların 3.50 seviyesine inmesi için , kredi faiz oranlarının 14-15 puan aralığına inmesi için neler yapılmalıdır ? Altın fiyatları çok yüksek insanlar düğün yapmakta zorlanıyor. Konut satışları geçen yıla göre düştü. Araba piyasası durgun. İşte Türkiyenin ana gündemi olan ekonomi haberlerine daha çok yer verilmeli.

Bu konularla ilgili haber yapılabilir mi ? Hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız

UMUT
UMUT - 5 ay Önce

Sözde kahramanmaraşta havaalanımız var,düzenli uçuş olmadıktan sonra neye yarar,Kahramanmaraş lı lar yine Gaziantep havaalanına mecbur ediliyor......Umarım yetkililer biran önce çözüme ulaştırırlar.

hacı paksoy
hacı paksoy - 5 ay Önce

helal size başkanım varlığın yeter

46
46 - 5 ay Önce

kınamak fayda etse,hepimiz kınayalım...lobicilik diye ilişkiler zinciri var,k.maraş bu konuda zayıf ve yalnız

Ahmet seyfi
Ahmet seyfi - 5 ay Önce

Sizlere çok teşekkür ediyorum maraşın ulaşım sorununu hiç gündemden düşürmüyorsunuz devamlılığını arz ederim


SIRADAKİ HABER

banner122