Muharrem İnce Kahramanmaraş'a Geliyor

CHP PM Üyesi ve Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin 18 Haziran Pazartesi günü Müftülük Meydanı’nda halka hitap edeceğini açıkladı.

Muharrem İnce Kahramanmaraş'a Geliyor

CHP PM Üyesi ve Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin 18 Haziran Pazartesi günü Müftülük Meydanı’nda halka hitap edeceğini açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin ‘Atom Karınca’ lakaplı çalışkan ismi Ali Öztunç, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerine az vakit kala çalışmalarına hız verdi.

Son olarak dün (12.06.2018) Pazarcık esnafına ziyaretlerde bulanan ve akşamında Dulkadiroğlu İlçesi Erkenez Mahallesi iftar yemeğinde vatandaşlarla aynı sofraya oturan CHP PM Üyesi ve Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç, memleketinin sokaklarında yürüttüğü seçim çalışmalarında hız kesmiyor.

ÖZTUNÇ SANAYİ SOKAKLARINDA

CHP’yi sahada en iyi temsil etme ve Kahramanmaraşlıya Ankara’dan hak ettiği hizmeti bir an önce getirme arzusunu her platformda dile getiren Ali Öztunç, bugün Pazarcık Narlı Sanayi Sitesi’nde 3. Sıra Adayı Mehmet Çarman ile birlikte emekçilerle bir araya geldi.

Sanayi sokaklarını arşınlayan Öztunç, dükkân sahipleri ve çalışanlarla mevcut sorunlar üzerine sohbet etti. Vatandaşın çözüm önerilerini dinleyen Öztunç, ekmek mücadelesine nasıl omuz verebileceklerini anlattı.

Seçimlere 11 gün kala kısa bir değerlendirmede de bulunan Öztunç’un açıklamaları şu şekilde:

“İLK İŞLERİ NUMARA DEĞİŞTİRMEK”

“Artık son düzlüğe giriyoruz. Seçimlere sadece 11 gün kaldı. Kahramanmaraş bu defa siyasi baskılara, tehdide ve şantaja hayır diyor. Mütevaziliğe, hizmete, halkla iç içe olmaya evet diyor. Ben seçim öncesi hangi telefonu kullanıyorsam seçim sonrası da aynı telefonu kullanmaya devam edeceğim. Birileri gibi değiştirmeyeceğim. Geçtiğimiz dönemlerde seçilen Milletvekillerinin ilk işi numara değiştirmek oldu. Bana her vatandaşım istediği zaman ulaşacak, derdini anlatacak. Ben de onların sesi olacağım.“

MUHARREM İNCE KAHRAMANMARAŞ’TA

“18 Haziran Pazartesi günü Müftülük Meydanı’nda Muharrem İnce halka seslenecek. Bütün hemşerilerimi Muharrem İnce’nin mitingine davet ediyorum.”

MOLA VERMEDİ

Sanayi turu arkası Narlı Cemevi’ne ziyarette bulunan ve ardından yönünü Pazarcık’ın köylerine dönerek hayvancılık ve tarım üzerine partisinin projelerini anlatan Öztunç’a ilgi burada da yoğun oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hoşgeldin
Hoşgeldin - 10 ay Önce

Türkiye'ye güvence Muharrem ince.

ilyas
ilyas - 10 ay Önce

İşte gerçek lider işte Türkiye Cumhuriyetinin reisi k.maraş bu defa cumhuriyete sahip çıkacak

46maraş
46maraş - 10 ay Önce

Bu sefer Kahramanmaraş Muharrem İnce diyecek inşAllah.

Ede46
Ede46 - 10 ay Önce

Cumhurbaşkanı denince,
Tek Lider "Muharrem İnce"

Izzet ceviz
Izzet ceviz - 10 ay Önce

Muharrem ince hangi yüzle marasa gelecek yüzüne turkurmeten maraşlı maraşlı değildir haindir

Mustafa
Mustafa - 10 ay Önce

24 Haziranla birlikte;
Ya güzel bir "Güneş " açacak,
Yada "Saadet" bizleri saracak,
Gönül isterki "İnce" Reis olacak,
Ne olursa olsun,
Her sonuçta,
"Millet kazanacak"

Ede46
Ede46 - 10 ay Önce

Senden olamayan haindir öylemi şu at gözlüğünü çıkar İzzet burası Türkiye cumhuriyeti herkes senin insanın kimseyi dışlama hain Felan diye burası demokratik bir ülke o nüfus cüzdanını taşıyıp aynı bayrak altında aynı camiye gidip namaz kılıyorsan kimseye hain Felan diyemezsin sen git oyunu ak partiye versin diğeri CHP ye diğeri saadete sana ne çok kıralcılık oynamak istiyorsan git sudi Arabistan'a oranın vatandaşı ol babadan oğula gecer orda

Dondurmaci
Dondurmaci - 10 ay Önce

Dondurmacı kiyafetlerimizi giyer karsilamaya gideriz artık. Bizi çok seviyor ya muharrem...

Abdullah
Abdullah - 10 ay Önce

Troller işbaşında 6 yorum bar 6 sı da aynı ip den ulan nasıl işbu ya hayret mi gayretmi milleti şarkı sanıyorsunuz sizde mi bir anormallik var çözemedim ki

46
46 - 10 ay Önce

şu "maraşlı dondurmacılara benziyor" diye maraşlılarla dalga geçemeye çalışan "ince" hangi yüzle k.maraşa geliyor...ama bunlarda yüz yokki gelirler,giderler...k.maraşlı oy vereceği yeri bilir...

SEZER
SEZER - 10 ay Önce

Bugüne kadar bütün seçimlerde Ak Parti ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a oy verdik. Biz misafirperver insanlarız. Muharrem İnce'nin başımızın üstünde yeri var, gider dinleriz, eğer mantığımıza yatarsa oyumuzu da veririz. Takım tutar gibi siyasi parti tutmuyoruz. Biz sadece "bize ne faydası olur, ülkenin kalkınmasında daha iyi olur mui" diye bakıyoruz. Hak eden kazansın.

Seda
Seda - 10 ay Önce

Pazartesi Müftülük Meydanı'ndayız. Türkiye'nin umudu Muharrem İnce!

046
046 - 10 ay Önce

Maraş li gereken cevabı vermeli inceye kimse gitmesin

Nuran
Nuran - 10 ay Önce

Utanmadan K.Maraş dondurmacılarının karşısına nasıl çıkacak acaba.Keşke sınırdan içeri koymasalar.

Mehmet  cavuşoğlu
Mehmet cavuşoğlu - 10 ay Önce

Muharrem ince öncelikle K.MARAŞ vatandaşından maraştan bir ÖZÜR dilesin kullandığı maraşlı Dondurmacı diye aşağıladığı bu halktan yazık bir cumhurbaşkanı adayına hiç yakışmadı

S46
S46 - 10 ay Önce

Anlar anlamaz yorum yapmayın ince dondurmacılara hakaret ettıgı felan yok arastr ondan sonra konuş Allah beyin vermiş cıkarn şu at gözlüklerini


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224