Muharrem İnce'nin çete dediği grupta Ali Öztunç'ta var

Muharrem İnce’nin teknede tatil yapan çete iddiası ile ilgili detaylar ortaya çıkarken, söz konusu grup içerisinde Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç'un da olduğu iddia edildi.

Muharrem İnce'nin çete dediği grupta Ali Öztunç'ta var

Muharrem İnce’nin ‘teknede tatil yapan çete’ iddiasıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Ak parti'ye yakınlığıyla bilinen Akşam Gazetesi'nden Ender Türkkan'ın haberine göre, çok sayıda CHP’li kurmayın, geçtiğimiz yaz Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde sık sık bir araya geldiği iddia edildi.

İddialara göre Tuncay Özkan, haziran ayında üç aylığına kiralanan ve kendisine tahsis edilen Marmaris’teki villada sezon boyunca defalarca konakladı.

Özkan, bu dönem içerisinde, grup başkanvekilleri Engin Özkoç ile Engin Altay ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç’un da aralarında bulunduğu çok sayıda partili kurmayıyla bir araya geldi.

24 Temmuz’da da bir işadamının Engin Özkoç’a tahsis ettiği yat, Selimiye’ye demir attı. Burada da İnce’nin bahsettiği tekne buluşması gerçekleşti. Buluşmalarda, CHP’nin kongre sürecine ilişkin hesapların da yapıldığı ileri sürüldü. Tuncay Özkan ve Engin Özkoç, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı da ziyaret etti. ‘Tatil’buluşmalarına katıldığı iddia edilen Engin Altay ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Marmaris’teki etkinliklere de katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necmeddin Kuyucu
Necmeddin Kuyucu - 2 hafta Önce

Kanıt olmadan insanları lekelemeyin lütfen.

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 2 hafta Önce

BU ÜLKEYE GELMİŞ EN BÜYÜK ÇETE SEN VE SENİN GİBİLERDİR MUHARREM İNCE ATOM KARINCANIN ARKASINDAYIZ !

bilgin
bilgin - 2 hafta Önce

no oldu sayın yorumcular işinize gelmedi mi

SIRADAKİ HABER