MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesinde Üye Kayıpları Devam Ediyor

MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu'nun yönetimdeki başarısızlığı sonrası MÜSİAD Kahramanmaraş şubesi basın kuruluşlarına mail attı.

SİYASET 12.08.2020, 15:50 14.08.2020, 10:30
MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesinde Üye Kayıpları Devam Ediyor
banner257

Önceki gün Haber46'nın gündeme getirdiği MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu'nun yönetimdeki başarısızlığı sonrası MÜSİAD Kahramanmaraş şubesi basın kuruluşlarına mail attı. Mailde ise Sami Kervancıoğlu'nun gönüllü kültür elçiliği yaptığı iddia edilirken bizde Haber46 ailesi olarak soruyoruz... Marka mı  tanıtıyorsunuz? Gönüllü Kültür elçiliği mi yapıyorsunuz? 

MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesinde üye kayıpları hızla devam ederken, üyelerin neredeyse tamamı MÜSİAD'tan kopma noktasıyla başbaşa kalıyor.

Müsiad'ın başkanlığına büyük umutlarla getirilen fakat, iş dünyası için çok önemli olan makamını kendi markasının tanıtımını yapmak için kullanan Kervancıoğlu'nun son aylarda ne yapmaya çalıştığı bir türlü anlaşılamadı. Kervancıoğlu'nun kendi markasını tanıtmak için Müsiad'ı kullandığı da iddia edildi. Müsiad Şube Başkanı Sami Kervancıloğlu'nun son paylaşımı ise yine pest dedirtti. Bir türlü Müsiad'la kendi markasını bir birinden ayıramayan Kervancıoğlu Turizm Bakanlığını ziyaretinde Müsiad Şube Başkanı ünvanının yanı sıra Kervan Pastanelerinin Yönetim Kurulu Başkanlığı ünvanını da kullandı. Tarafsız bir Sivil Toplum Örgütü olarak Turizm Bakanlığına giden fakat kendi markasıyla öne çıkan Kervancıoğlu'nun turizm getirisini kendi firması için istiyormuş görüntüsüne büründürdü.

İŞTE KERVANCIOĞLU'NUN GÖNDERDİĞİ MAİL

Başkan Kervancıoğlu Kent Turizminin Kalkınabilmesi İçin Bu kez de Turizm Bakanlığında…
Kahramanmaraş MÜSİAD Başkanı Aynı Zamanda Alpedo Kervan Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Kahramanmaraş’ın Gönüllü Turizm Elçisi Olarak Ankara’da Yoğun Mesaisine Bugünde Davam Etti.
Kahramanmaraş MÜSİAD Başkanı Sami Kervancıoğlu Kentin 800 Çeşit Yemeğiyle Zengin Bir Gastronomiye Ev Sahipliği Yaptığı Tüm Dünyanın Duyması Adına Yaptığı Yatırımları Sadece Yatırımlar Boyutunda Bırakmayarak Ankara Başta Olmak Üzere Ülkenin Birçok Noktasında Gerçekleştirdiği Temaslarına Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Ziyaretini De Ekledi. 
Bakanlıkta Gerçekleşen Ziyarette Başkan Kervancıoğlu Bakan Ersoy’a Şehrin Başta Gastronomisi Olmak Üzere Turizm Değerleri Potansiyeli Hakkında Bilgilendirme Yaptı. Oldukça Verimli Geçen Ziyarette Bakan Ersoy ekibine Birçok Hususta Başkan Kervancıoğlu İle İstişare Halinde Olmaları gerektiğini belirtti. Görüşme de Bakan Beyi Şehrimize Davet Edip Şehrimizin Kültür Varlıklarını ve Yapılan, yapılması istenen Projeleri Yerinde İncelemesini Talep etti.
Kahramanmaraş MÜSİAD Başkanı Sami Kervancıoğlu Ziyaretin Sonunda Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a Günün Anısına Maraş İşi Ceviz Oyma Sandık ve Şehrimize Ait Elişi Sim Sırma  Hediye Etti.

Yorumlar (22)
Sade Vatandaş 11 ay önce
Tarhana, dondurma, tatlı. Sadece yeme içme bilim sanat kültür yok. Kervan yada diğer firmalar sadece bu vatandaş sayesinde para kazanan geçici ticari işletmeler. Kimse hatırlamayacak bile. İnsanlığa ne faydaları var ki, almanya ya mercedes, bmw mi üretip satıyorlar. Abdye i phone mi satıyorlar. Sadece kendi ceplerini doldurup emek sömürüsü yapıp, caddeye açtıkları mağazalarla trafiği tıkayan afrika ülkelerinde göreceğimiz basit insanlar işletmeler. Laf salatasına devam.
yerel halk 11 ay önce
% 100 katılıyorum
Ali 11 ay önce
Helal olsun. Gören bir vatandaş olarak sizi gönülden tebrik ederim.
ökkeş 11 ay önce
kervan kendi reklamını yapıp duruyor müsiad falan hepsi hikaye bi tane hayraatı yok şehre
ads 11 ay önce
MADO yaşar kambur sağlık ocağı bunların değil miydi
As 11 ay önce
Vergiden düşüyor onlar sen kafanı yorma
KORKUSUZKURT 11 ay önce
BALLICA MAHALLESİNDE KOCAMAN ÇİFTE MİNARELİ CAMİİLERİVAR BİRDE İMAMHATİP OKULLARI TURGUT PEKEL BUNLAR BİLDİKLERİM
Ayse Zabun 11 ay önce
Ortada turizm namina hicbisey yok ama elcisi var komedi gibi , otel desen otel yok restaurant desen adam gibi bir yemek yiyebileceginiz bir yer yok piazzanin asansorune bindirip gezdiriysiz zahar gelen turisti
Arda Tolu 11 ay önce
Damat game over
Sümeyye Tahıldak 11 ay önce
Dünyanin en yüksek piramidini maraşa insa ettiginiz icin yilda 10 milyon turist geliy ya , helal olsun sizden elçide olur kraliçede çok beşiriklisiz maaşAllah.
başkan44 11 ay önce
münafık iş adamları derneği adından belli zaten ne bekliyordunuz daha
KAHRAMAN 11 ay önce
Bunlar Maraşı kendilerinin malı sanoyorlar bilmiyorlarki halüsünasyon görüyorlar!!!
SÜTCÜ İMAM 11 ay önce
mado,kervan,akdo hepsi boş çünkü hiç birinin başında tahsilli bir tane insan yok bugün dünya markalarının hepsinde o işin uzmanı ceo lar vardır Allah aşkına sami olsun mehmet kanbur olsun davarcıoğlu olsun bunların hangisinde kültür var hasbel kader rabbim vermiş çalışmışlar inkar edilemez takdir edilir ama kendilerini ve memleketi geliştirmek için bence kapasiteleri bukadar hepsi siyaseti ve maraşımızı kendi çıkarları için kullanıyorlar
KAHRAMAN 11 ay önce
Burda birde ömer faruk var şube müdürü o da üyelerin parasıyla değişik işler çeviriyor.Bunlardaki hava civa Doritos paketlerinde yok valllahi:D
Mahmut 11 ay önce
Kazzık başlamış kervanda iyiki akdo var bunlara fırsat vermesin allah
ZIR 11 ay önce
Dogukentde şube açıldı devletin yaptığı kaldırım söküldü
Metin Şahan 11 ay önce
Han bir zamanlar Turgut Özal vardı benim adamlarım işini bilirler bal tutan parmağını yalar derdi
Mustafa MUTLU 11 ay önce
Yorum yapıyorum diye yazanlar. Bu insanlar öyle veya böyle bir kaç kişinin ekmek yemesine sebep oluyorlar.
Acaba sizlerin kaç kişiye faydanız dokundu.

Bu memleketin insanlarına taş atmayı ve dedi-kodu yapmayı bırakırsanız ahirette daha az yanarsınız inşAllah.
MEHMET YİNANÇ 11 ay önce
GÜÇ BÖYLE BİR ŞEY İŞTE, KOLTUĞUN BİRİ OLMAZSA BİRİ OLUR.
Haydar 11 ay önce
Kambur dururken Kervancıoğlu kim?
ruhi medeni önügören 11 ay önce
adı ticaret ve sanayi odası ancak memlekette sanayi namına birsey yok tarhana va biber va dondurma va... ha bide hava limanı kavşağına dikilen şu uzay ve bilim adına ışık ve yön verecek olan gennç insanların zihnini açan maraş burma bileziği ve sandık vaaaa...saygılarımla.
İstanbullu Gurme 10 ay önce
Merhabalar,
Haberi firma araştırmalarım esnasında hasbel kader okudum. Haberin içeriğinde haber değeri ne var diye düşünmekten de kendimi geri alamadım. Medeni cesaretinden dolayı habere konu olan kişiyi tebrik ederim. Zira Maraşla ilgili internette haber gezinin Google yazın son 3 yıl içinde en çok haberin içeriğine bakın derim. Ulusal TV haberlerinde de son dönemlerde Maraşla ilgili olumlu haberlere yer verme oranındaki artışa bakın ve bu haber içeriğinde neler var diye bakın derim. Ben söyleyeyim Maraşın tanıtımı iyileştirilmesi güzelleşmesi farklılıkları var.
1 ay önce Maraşa 2 saatliğine uğradım ve Antep e geçtim Pazar akşamı idi. Yolda yoğun trafik ve plakaların çoğunluğu 27, yolda bir tesiste durduğumuzda sordum bunlardan bir kaçına bu trafik ne maçlarda yok dedim. Kimi piknik yapmaya, kimi kaplıcaya kimi de yemek yemeye gelmişti.
Yazacak daha çok şey var ama kısa keseyim, memleket adına kim ne yapıyor ise aşağı çekmeye değil arkasında durmaya ihtiyaç var. Bir acem pilavını bir eliböğründeyi bir kelle paçayı Maraş adıyla gastronomi truziminde yeni anılmaya başlandığı şu günlerde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner112
23°
açık
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak 03:16
Güneş 05:03
Öğle 12:38
İkindi 16:30
Akşam 20:02
Yatsı 21:41