Nevzat Pakdil'den Başkan Okumuş'a Destek

AK Parti Kahramanmaraş Eski Milletvekili ve TBMM Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat PAKDİL Türkoğlu Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek, teşkilât üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi ve 31 Mart seçimlerinin ülkemiz açısından önemini anlatarak Cumhur İttifakına desteklerini istedi.

Nevzat Pakdil'den Başkan Okumuş'a Destek

AK Parti Kahramanmaraş Eski Milletvekili ve TBMM Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat PAKDİL Türkoğlu Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek, teşkilât üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi ve 31 Mart seçimlerinin ülkemiz açısından önemini anlatarak Cumhur İttifakına destek istedi.

22. 23. ve 24. Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, “Cumhur İttifakının iki ilçe Başkanları da bura da kendilerine bizlere verdikleri desteklerden dolayı, Osman Okumuş Başkanımla birlikte canı gönülden teşekkür ediyoruz. Seçime 10 gün kadar süre kaldı. Bu süre içerisinde hep beraber olduk. Sizlerde takdir edersiniz ki, elimizdeki imkanlarla, memleketimizdeki imkanlarla, hem mahalli yönetimlerle birlikte, hem de genel merkez hükümetimizle sizlerin hizmetine çalıştık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da diyor ya nereden nereye, işte geldik. Tabi ki sizlerin destekleri ile birlikte hizmet etmek, hükümetlerin belediyelerin görevidir. Millet zaten destek veriyor, onun için bu hizmetleri de sizlerle paylaştık. Yani yol imkanları, su imkanları, eğitim, sağlık ve bir çok alanda hizmetler aldı. Belediye Başkanımız Osman Okumuş Türkoğlu İlçemize birbirinden güzel devasa hizmetler yaptı ve şuanda yapacak olduğu projelerinin her biri daha çok ses getirecek yatırımlar.

İnşallah bu seçimlerde Cumhur İttifakı olarak MHP ile birlikte katılıyoruz. İnanıyoruz ki bu seçimlerde daha güçlü çıkacağız. Bu güçle milletimize hizmete devam edeceğiz.” dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eloglulu maruf
Eloglulu maruf - 8 ay Önce

Pakdil degil erdogan gelse osman emmi sana gule gule. Derebeyligi bitti agam pasam

Goksunlu Muro
Goksunlu Muro - 8 ay Önce

Bu pakdil marasa bir civi cakmadi bir hizmet yapmadi ama yillarca vekillik yapti!!!

mehmet
mehmet - 8 ay Önce

bir olacaz beraber olacaz iri olacaz diri olacaz dedikleri bu olsa gerek vatandaşı unutuyorlar bu sefer bu iş tamam değişim şart.

sanki cumhurbaşkanı olacak
sanki cumhurbaşkanı olacak - 8 ay Önce

k.maraş ta osman okumuş bütün işadamları ve eski yeni milletvekileri yanında hayırdır inşalllah.....

Bir garip
Bir garip - 8 ay Önce

Adayligi para ve reklam ile aldin, ancak halki asla satin alamayacaksin... 31 Mart Türkoglunda zulümün bittigi bir gün olacak....Türkolgunda Ak parti ve Osman Karsiari secimi gidiyor. Osman Okumus ile Mustafa Tashan degil cünkü Ak parti tabani Ve teskilati Osman Okumus’u kesinlikle istemiyordu.

Sari
Sari - 8 ay Önce

Vedalasmak icin Osman bey cagirmistir.

Vatandaş
Vatandaş - 8 ay Önce

Bu kadar siyasetçinin gidip geldiğine göre Osman Okumuş'un durumu sıkıntılı galiba...

Yoksa vatandaşa eyvAllah etmez bizim siyasetçiler...

Maraşlıgil
Maraşlıgil - 8 ay Önce

ULAN ADAMIN YILLARDIR KENDİNE FAYDASI OLMADIKİ DEĞİL OSMANA DEĞİL TÜRKOĞLUNA DEĞİL MARAŞA DEĞİL TÜRKİYEMİZE FAYDASI OLSUN.

mehmet kara
mehmet kara - 8 ay Önce

sayın pakdil her ne hikmetse türkoğlundan başka yere gitmiyor basına çıkmıyor afşin elbistan pazarcık kendi memleketi göksun oralarda yok kendi seçim bölgesi bile değil rabbim hayırlısı ise nasip etsin kimse yönetecek

muro
muro - 8 ay Önce

nu okumuş muş arkadaş bütün iş adamları vekiller bu adamı istiyor. Var bir iş..

kahramanmaraşlı
kahramanmaraşlı - 8 ay Önce

sayın nevzat pakdil başkanımız adam gibi adam hic bir zaman hic bir hemşerisini yolda bırakmadı hep sahip cıktı şimdiki vekillere ulaşabilirsen ulaş danışmanlar iletelim diyorlar ne arayan var nede soran nevzat başkan arıyacan dönmeyek mümkün degil 3 iş gününde birzat kendisi arayıp soran bir kahramanmaraşlı başkanımız ALLAH saglık ve iyilik versin


SIRADAKİ HABER