Nevzat Pakdil'den Başkan Okumuş'a Destek

AK Parti Kahramanmaraş Eski Milletvekili ve TBMM Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat PAKDİL Türkoğlu Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek, teşkilât üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi ve 31 Mart seçimlerinin ülkemiz açısından önemini anlatarak Cumhur İttifakına desteklerini istedi.

SİYASET 22.03.2019, 21:16
Nevzat Pakdil'den Başkan Okumuş'a Destek
banner257

AK Parti Kahramanmaraş Eski Milletvekili ve TBMM Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat PAKDİL Türkoğlu Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek, teşkilât üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi ve 31 Mart seçimlerinin ülkemiz açısından önemini anlatarak Cumhur İttifakına destek istedi.

22. 23. ve 24. Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, “Cumhur İttifakının iki ilçe Başkanları da bura da kendilerine bizlere verdikleri desteklerden dolayı, Osman Okumuş Başkanımla birlikte canı gönülden teşekkür ediyoruz. Seçime 10 gün kadar süre kaldı. Bu süre içerisinde hep beraber olduk. Sizlerde takdir edersiniz ki, elimizdeki imkanlarla, memleketimizdeki imkanlarla, hem mahalli yönetimlerle birlikte, hem de genel merkez hükümetimizle sizlerin hizmetine çalıştık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da diyor ya nereden nereye, işte geldik. Tabi ki sizlerin destekleri ile birlikte hizmet etmek, hükümetlerin belediyelerin görevidir. Millet zaten destek veriyor, onun için bu hizmetleri de sizlerle paylaştık. Yani yol imkanları, su imkanları, eğitim, sağlık ve bir çok alanda hizmetler aldı. Belediye Başkanımız Osman Okumuş Türkoğlu İlçemize birbirinden güzel devasa hizmetler yaptı ve şuanda yapacak olduğu projelerinin her biri daha çok ses getirecek yatırımlar.

İnşallah bu seçimlerde Cumhur İttifakı olarak MHP ile birlikte katılıyoruz. İnanıyoruz ki bu seçimlerde daha güçlü çıkacağız. Bu güçle milletimize hizmete devam edeceğiz.” dedi

Yorumlar (11)
Eloglulu maruf 1 yıl önce
Pakdil degil erdogan gelse osman emmi sana gule gule. Derebeyligi bitti agam pasam
Goksunlu Muro 1 yıl önce
Bu pakdil marasa bir civi cakmadi bir hizmet yapmadi ama yillarca vekillik yapti!!!
mehmet 1 yıl önce
bir olacaz beraber olacaz iri olacaz diri olacaz dedikleri bu olsa gerek vatandaşı unutuyorlar bu sefer bu iş tamam değişim şart.
sanki cumhurbaşkanı olacak 1 yıl önce
k.maraş ta osman okumuş bütün işadamları ve eski yeni milletvekileri yanında hayırdır inşalllah.....
Bir garip 1 yıl önce
Adayligi para ve reklam ile aldin, ancak halki asla satin alamayacaksin... 31 Mart Türkoglunda zulümün bittigi bir gün olacak....Türkolgunda Ak parti ve Osman Karsiari secimi gidiyor. Osman Okumus ile Mustafa Tashan degil cünkü Ak parti tabani Ve teskilati Osman Okumus’u kesinlikle istemiyordu.
Sari 1 yıl önce
Vedalasmak icin Osman bey cagirmistir.
Vatandaş 1 yıl önce
Bu kadar siyasetçinin gidip geldiğine göre Osman Okumuş'un durumu sıkıntılı galiba...

Yoksa vatandaşa eyvAllah etmez bizim siyasetçiler...
Maraşlıgil 1 yıl önce
ULAN ADAMIN YILLARDIR KENDİNE FAYDASI OLMADIKİ DEĞİL OSMANA DEĞİL TÜRKOĞLUNA DEĞİL MARAŞA DEĞİL TÜRKİYEMİZE FAYDASI OLSUN.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?