Öçal: Tüm terör odaklarına karşı dik duruşumuza devam edeceğiz

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal, 24 Haziran seçimleri kapsamında Andırın ilçesini ziyaret ettiler.

Öçal: Tüm terör odaklarına karşı dik duruşumuza devam edeceğiz

27. Dönem Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal, 24 Haziran seçimleri kapsamında Andırın ilçesini ziyaret ettiler.

Beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İl Başkan Yardımcısı Nurseni Alagöz, İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran, Belediye Başkanı Baki Tezcan, İl ve İlçe Teşkilatları ile birlikte Torlar, Emirler ve Gökgedik mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldiler. Öçal, mahalle sakinlerinin dertleri dinlediler ve çözümler ürettiler. 24 Haziran seçimlerinin ülkemizin beka meselesi olduğuna dikkat çeken heyet, yapılan hizmetlerin sürekliliğinin ve devamlılığının sağlanması için halkın destek ve dualarını istediler. Milletvekili Adayı Habibe Öçal ziyaretler esnasında yaptığı konuşmada; "Ülkemizin en büyük harcamalarını yaptığı terörle mücadeleye inşallah sonuna kadar devam edeceğiz. Sürekli bir terörle mücadele içindeyiz. Gerek pkk, fetö gerekse dış tehditler karşısındaki dimdik duruşumuza devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ayhan
ayhan - 10 ay Önce

habibe öcal kim arkadaş bu abla kimlerin eline kaldık Allahımmm oyyy yokkkkk

Sensin
Sensin - 10 ay Önce

Yaparsin

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224