Okumuş: Biz 5 yılda Türkoğlu’nu şehir yaptık

Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş, "Bizim başkaları gibi seçim kaygımız yok. Bizim kaygımız son güne kadar durmadan çalışmak ve gelecek nesillere daha güzel bir Türkoğlu bırakabilmektir" dedi.

Okumuş: Biz 5 yılda Türkoğlu’nu şehir yaptık

ürkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş, Bizim başkaları gibi seçim kaygımız yok. Bizim kaygımız son güne kadar durmadan çalışmak ve gelecek nesillere daha güzel bir Türkoğlu  bırakabilmektir.

Beyoğlu, Şekeroba, Dedeler, Yeşilyurt, Ceceli ve Akçalı Mahallelerini Cumhur İttifakı Seçim Ofisimizde buluşma töreni, her zaman olduğu gibi yine adeta miting havasında geçti.

Beyoğlu, Şekeroba, Dedeler, Yeşilyurt, Ceceli ve Akçalı Mahallelerinin katılımlarıyla gerçekleşen programda Başkan Okumuş şunları konuştu; 10 sene Türkoğlu’nu köylükten kurtarmayan, çöpten, çamurdan, kokudan kurtaramayanlar, 5 yılda yaptığımız hizmetleri görmezden geliyorlar.

Biz 5 yılda Türkoğlu’nu  şehir yaptık. Şekeroba’yı, Beyoğlu’nu, Kılılı, Yeşilyöre, Hacıbebek, Çobantepe, Göllühöyük ve Orçan’nın bütün köylerine asfalt yaptık. 2014’ te geldim, Türkoğlu Belediye Binası ve içindekiler içler acısı, en uzak köydeki evden kötü bir binaydı. Ama saray gibi bir belediye binası yaptım. Belediyeye ciddiyet geldi. Bizler 5 senede buranın 20 katı büyüklüğündeki Türkoğlu’nu, Narlı’ dan Osmaniye sınırına, Çataloluk,Dolucaya kadar Aksu ve Nurdağı arasını 5 senede şehir havasına getirdik. Buradaki caddeler üzerindeki yerleri 6 kata çıkardım neden, gelen memurlarımız oturabilsin Türkoğlu’nda kalabilsin diye.

Azimle, tevazu, samimiyet ve gayretle, inşallah Türkoğlu’muzu hep birlikte tüm Türkiye'ye örnek olacak marka bir ilçe yapacağız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet dural
Ahmet dural - 10 ay Önce

İyiki şehir yapmış söylediklerine kendi bile inanmıyor yolların durumu göz önünde satmaktan başka peşkeşten başka ne yaptın medyaya para dağıtarak popüler olarak oy alabileceğini zannediyor Türkoğlu halkını kandıramazsınız admin umarım bu yorumu yayınlar sizi de satın almadıysa

Gülen adam
Gülen adam - 10 ay Önce

Güleyimde boşa gitmesin bina dikilmiş tüm işler bitmiş sadece bir boyası kalmış, ordan bir adam çıkıyor ve binayı boyuyur ve iş bu adamın işi oluyor. Taşhan zamanında tüm işler zaten bitmiştir. Belediye binası diyorsun vatandaş hizmet beklerken belediye binası kıl çadırdan olmuş, kerpiç olmuş ne farkederki hizmet görülüyormu görülüyor. Ha tahta kaşıkta yemek yemişsin ha metal kaşıkla ikiside iş görüyor. Bina diyorsun en üstü kendine ayırmışsın, vatandaş ile görüşmezsin ancak reklam ile bol gülücükler dağıtırsın, bazı marketler vardır insanlar çok alış veriş yapsın diye ha bire koku sıkar, sende durmadan vatandaşın parasıyla gülücükler dağıtan resimlerini reklam ediyorsun. Madem öyle iki dönem Beyoğluna başkanlık yaptın, birde bu dönem üç, senin konuşmana göre beyoğlu Türkoğlunun merkezi olması gerekiyordu, ama oradaki insanlar suyumuz yok, yollarımız bozuk, kanalizasyon yok vb.gibi. diyor. neden???

HASAN
HASAN - 10 ay Önce

en çok oy aldığınız Gaziosmanpaşa Mah. Hala eskisi gibi. yatırımlar, kamu binaları, hep fatih mah ceceli buralara yapıldı. neden tüm mahalleleri aynı oranda geliştirecek proje yapmıyorsunuz?

Davut
Davut - 10 ay Önce

Ben Türkoğlu seçmeni değilim lakin Mustafa Taşhan ın kılılı mitingini dinledim....

Diğer yerlerde öyleyse Osman beye geçmiş olsun diyorum

Arif Kimsesiz
Arif Kimsesiz - 10 ay Önce

Evet şehir yapıldı da Okumuşların osman o yüzden borçlandı.Validesi bir dönem daha seçilsin borçlarını kapatsın yavrum diye boşa konuşmamış o halde.

ahmet
ahmet - 10 ay Önce

bu reklamlar seçim kazanamzsın. baay

Alyanak osman
Alyanak osman - 10 ay Önce

Osman amcayi millet sevmiyor. Ekeligi herkesin dilinde, bir ortamdaki oturus tarzi bile bunu gosteriyor. Hele o tesbigi yok mu, 18lik yeni yetmeler gibi, ama osman mi tashan mi deseler osman. Adam en azindan memlekete biseyler yapti daha oncekiler ne yapti ki? Tashan diyecek alt yapiyi yaptik, ulan 10 senede bir alt yapi yaptin baskada bisey yok. Tirt yani. Tashan zamaninda tashandan baska herkes yonetiyordu, nerde o besli saç ayagi nerde

SIRADAKİ HABER