Onikişubat Belediye Başkanlığı için Oklar Fırat Görgel'i gösteriyor

Siyasetin en beyefendi kişiliklerinden olan muhalefet partilerinin bile saygı duyduğu Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel’in ismi Onikişubat Belediye Başkanlığı için geçiyor.

Onikişubat Belediye Başkanlığı için Oklar Fırat Görgel'i gösteriyor

Siyasetin en beyefendi kişiliklerinden olan muhalefet partilerinin bile saygı duyduğu Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel’in ismi Onikişubat Belediye Başkanlığı için geçiyor. 

AK Gençliğin ağabeyi konumunda olan Görgel’in isminin Onikişubat belediyesi için geçmesi siyasi kulisleri hareketlendirdi. 

2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olduktan sonra stajını Kahramanmaraş Barosu’nda yapan Görgel, siyasetin meşakkatli yolu ile o zaman tanıştı.

2002 yılında ülkede AK Parti hükümeti göreve başlamış ve 2004 yılına kadar ise Türkiye’de değişim rüzgarları kendini hissettirmişti.

Türkiye’nin gücüne güç katmak için kolları sıvayan Görgel, ilk iş olarak AK kadrolara kayıt olarak davaya olan sadakatinin ilk adımını atmıştı.

Parti ile yürüyen her aşamada yer alan Görgel, 2006 yılında İl Gençlik Kolları'nda yürütme kurulu üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. 

HİÇ YILMADI, DAVASINI KENDİSİNDEN ÖNCE TUTTU
Ülkenin yetişmiş gençlerinin başında gelen Görgel, yılmadan, bıkmadan, usanmadan çalışmasına çalışma kattı. Geriye kalan tüm zamanını partisine, küçük bir zamanını ise işlerine ayırdı. AK Parti camiasında yıldızı parlayan, beyefendiliği ile herkesin takdirini toplayan Görgel, 2010 yılında AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini üstlendi. 2014 yılı Mart ayına kadar süren bu görevi başarıyla yerine getirdi. Görevindeki başarısı ile 2014 yılı Mart ayında AK Parti Kahramanmaraş il Başkan Yardımcılığı'na getirildi. 2015 yılı Aralık ayında AK Parti Onikişubat İlçe Başkanlığına getirilen Görgel, siyasetin her kademesinde görev alarak kurumsal bilgi birikimine sahip oldu. 
O TAM BİR DAVA ADAMI!
Yeri geldiği zaman ailesinden bile ödün vererek AK Parti camiasına hizmet eden Görgel’in ismi Onikişubat Belediyesi için geçiyor. Tabanın sıcak baktığı adaylık için resmi müracaat olmazken, AK Partinin ritüeli gereği başkan adaylığı kendisine tebliğ edilebilir. Kahramanmaraş siyasetinin belki de üzerinde hiç tartışmayacağı tek isim olan, muhalefet partilerinin bile üzerinde mutabık kalacağı derecede beyefendiliğe sahip Görgel’e AK Parti Genel Merkezinin Başkanlık için görev verip vermeyeceği ise merak konusu oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kahr.marş
Kahr.marş - 10 ay Önce

Öğüldüğüne göre zengindir arabasıda vardır.

EDE46
EDE46 @Kahr.marş - 10 ay Önce

Bakım iyi olursa reklam iyi olur..:)

Önder şen
Önder şen - 10 ay Önce

Daha iyi bir aday bulunamazdı.insaAllah olur. Ve çok yakışır

Yavuz selim
Yavuz selim - 10 ay Önce

Kardeşim 15 yıldır hep AK partinin tabanından geliyor üs yöneticiler. Bizde her defasında bu defa iş yapar mı diyerekten oy veriyoruz. Gelenlerin Kahramanmaraş a çok bir artısı yok gelen gideni aratıyor . Yeter artık bende çevremde bu yıl başka partiye oy verecez döndere bildiğimi döndermeye çalışacağım .Yeter artık ...
inşAllah mesajım yayınlanır.

Yavuz ertürk
Yavuz ertürk - 10 ay Önce

Ben anlamadım. Biz sevilen birinimi belediye başkanı seçeceğiz, yoksa projeleri ile hazırlıklı çalışkan birinimi. Lütfen her sevilen insan belediye başkanlığı yapamayabilir.

serkan
serkan - 10 ay Önce

hala mahçiçek mi diyorsunuz siz ya , size ne yapılırsa hak. hangi kafayla mahçiçek büyükşehir bld bşk. olsun diyorsunuz, akla zararsınız valla . ha pardon belki sizide torpille işe almıştır küçük sarayında !!!!!!!

İclal köksal
İclal köksal - 10 ay Önce

Parti içinde gösteriyo anlaşılan dışarda öyle değiş mehmet sabancı deseniz daha gerçekçi olurdu

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 10 ay Önce

MARAŞ NE ÇEKİYORSA AVULATLARDAN ÇEKİYOR

İclal
İclal - 10 ay Önce

Oklar mehmet sabancıyı gösteriyor bence

Abid
Abid - 10 ay Önce

Mehmet SABANCI memleketimiz için daha hayırlı olur düşüncesindeyim tecrübeli bir siyaset adamı

Memleketim İçin
Memleketim İçin - 10 ay Önce

Memleketim için, En dürüst, En doğru insan.Şehrimize büyük faydası dokunacaktır inşAllah.Siyaset gençleşmeli.

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 10 ay Önce

haberi yapan iyi allayıp pullamış.

Dr hakan
Dr hakan - 10 ay Önce

Akp her kesimin oyunu almak istiyorsa teşkilat dışından birini seçmeli onla bunla biyerlerle gidip fotograf çektirmek değil dava adamı olmak, partinin içindekileri herkes anladı,şehiri çok iyi ranıyan tecrubeli bir aday olmalı

Dr hakan
Dr hakan - 10 ay Önce

Akp her kesimin oyunu almak istiyorsa teşkilat dışından birini seçmeli onla bunla biyerlerle gidip fotograf çektirmek değil dava adamı olmak, partinin içindekileri herkes anladı,şehiri çok iyi ranıyan tecrubeli bir aday olmalı

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 10 ay Önce

yağ kukusu geldi pencereleri açın

Onikişubatlı
Onikişubatlı - 10 ay Önce

Hanefi Mahçiçek büyükşehir Bld. Bşk olursa Onikişubat’a Fırat Görgel olabilir.

AHMET KARA
AHMET KARA - 10 ay Önce

MAHÇİÇEK VARKEN ONA GİRİŞEMEZ GERİDE BEKLER SADECE KOYMAZ ADAYLIĞINI

SELÇUK DOYDU
SELÇUK DOYDU - 10 ay Önce

BİZ HEP NE DİYORUZ GENÇ BAŞKANLAR GELMELİ.ESKİLER GİTMELİ.GÖRGEL İYİ BİR TERCİH.

asilmaraşlıı
asilmaraşlıı - 10 ay Önce

adamın başvurusu yok ibreler nasıl onu gösteriyorki anlamadım!

Vatandaş
Vatandaş - 10 ay Önce

Hiçbiride olmasınn. Belediyeye en ufak bir iişiniz düşsün bakalım o zaman beni anlarsınız. Müdüleri yerinde bulamazsınız başkandan randevu isterseniz vermezler ... Saymakla bitmez o yüzden benden bu seçimlerde oyyyy yookkk ve çevremdeki birçok insanda aynı görüşte..


SIRADAKİ HABER