Onikişubat’a yeni aday İmdat Tufan

Uzun bir süre kamu görevi yapan ve 2015 yılında görevinden istifa ederek özel sektöre giren iş adamı İmdat Tufan, Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanlığı için aday adaylığı dilekçesini teslim etti.

Onikişubat’a yeni aday İmdat Tufan

Uzunca bir süre kamu görevi yapan ve 2015 yılında görevinden istifa ederek özel sektöre giren iş adamı İmdat Tufan, Onikişubat Belediye Başkanlığı için aday adaylığı dilekçesini teslim etti.

31 Mart yerel seçimlerinde ilçe adayları birbiri arkasına müracaatlarını yapıyor. Uzunca bir süre Kahramanmaraş’ta kamu görevi yapan ve 2015 yılında istifa ederek inşaat şirketi kuran İmdat Tufan, Onikişubat Belediyesi için aday adayı olduğunu açıkladı.
Tufan yaptığı açıklamada: “Şehrimin ve ilçemin gelişimi için bende bu göreve talip olanlardanım. Görevimin zorluğunu biliyorum. Zor görevler zor insanlar içindir. İnşaat sektörü ile uğraştığım için ilk ele alacağımız konu kentsel dönüşüm. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yatay mimari söylemi çok önemli. Bunu gerçekleştireceğiz. Ayrıca bir çok proje ile gelmiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın belediyecilik anlayışını içeren, belediyecilik hizmetlerinin işledi, sosyal belediyeciliğin de ön planda olduğu vizyon, prestij ağırlıklı bir belediyecilik anlayışı güdeceğiz. İlçe halkımız için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Haber46 Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 13:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
HÖKKEŞ
HÖKKEŞ - 8 ay Önce

birinizde cumhurbaşkanını övmeden projenizi anlatsanız diyorum çok mu şey istiyorum ben yav

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 8 ay Önce

YETERSİZ

Zafer
Zafer - 8 ay Önce

Çocuk oyuncağına çevirdiniz iyice

akın ocakcı
akın ocakcı - 8 ay Önce

ilk söyleminde kaybettin.Sn Cumhurbaşkanına ithaf ederek mesaj vermek çok ucuz söylem.senin ne görüşün var onu söyle.yatay mimari dikey mimari bir ifade değil asıl olan nereye ne yapılabilir onu bilebilmek.yazık bu basit heyecansız söylemlere.ülkenin imar planını cumhur başkanı değil işin ehli olan ufuklar belirler.hangi il nasıl olmalı nere ne yapılabilir bunlar planlama esasıdır.boş işleri değil hedefini zi söyleyin..

ahmet hıdır
ahmet hıdır - 8 ay Önce

kardeşim hayırlıolsun inşAllah

Hacı
Hacı - 8 ay Önce

Önceden 20 -30 ya da 150-200 trilyon servetim var diye açıklama yap yoksa sonra hırsız damgası yersin,bir durum olursa önceden var olduğunu söylemiştim dersin.

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 8 ay Önce

Bir de hangi partiden aday olduğunu yazarsa haber 46 daha iyi olur.

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154