Özdemir ve Sezal Bakan Karaismailoğlu ile görüştü

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir ve Cihat Sezal, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile bir görüşme yaptı. Görüşmede Dulkadiroğlu Çağlayancerit yolu, Andırın'ı 10,5 km kısaltacak köprü, Göksun - Elbistan yolu ve Ilıca, Süleymanlı - Suçatı kavşağı yolu görüşüldü.

SİYASET 07.07.2021, 18:52
Özdemir ve Sezal Bakan Karaismailoğlu ile görüştü
banner257

Kahramanmaraş'taki yol ve ulaşım yatırımları gündeme geldi. Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir ve Cihat Sezal, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile bir görüşme yaptı.

Ak Parti Kahramanmarş İl Başkanlığı tarafından sosyal medyada yapılan açıklamaya göre görüşmede aşağıdaki konular gündeme geldi:

Dulkadiroğlu Çağlayancerit yolunun başlamış olan ihale sürecinin hızlandırılması, Andırın'ı 10,5 km kısaltacak köprünün çalışılan alternatif projelerinden karar verilen projeye dair çalışmaların başlaması, Göksun - Elbistan yolunun tamamlanması ve Ilıca, Süleymanlı - Suçatı kavşağı arasının ihale sürecinin başlatılması konularını görüşüldü.

Yorumlar (21)
Aristokrat46 3 hafta önce
Görüşme değil icraat bekliyoruz diğer büyükşehirlerle kıyaslandığında kahramanmaraşİn on yıl geriden geldiğini görüyoruz arsan kavşağı en basit örnek duyarsız bir siyaset gözlemliyoruz böyle gitmez...
EDEM 3 hafta önce
BURDA DEĞİL SANDIKTA HESAP SORALIM İCRAATI ONLAR YAPAMIYORSA SANDIKTA BİZ YAPALIM HODRİ MEYDAN.
Mehmet Ali Şahinoğlu 3 hafta önce
Bunlar bizim hizmetkarlarimiz öyle mi:D
Daha yol yaoacaklar elin adami akilli şehirlere geçti bizimkiler daha yollari bitiremediler!!!
Heyyyy yawrummm heyyyy:D
DİLEK 3 hafta önce
Arsan önündeki geçişi bitirtemedinizki. Daha neyi görüşüyonuz Allahın aşkına...
Gerçekçi 3 hafta önce
O değil de AR-san kavşağı noldu.ar namıs meselesi olmadı daha galiba bitmesi için.
Kahramanmaraşlı 3 hafta önce
YALAN
Irfan 3 hafta önce
Önce bir Arsan kavşağını bitirin ve birdaha yol mol yapmayın mumkunse rezil oluyoruz
Ali yaşlı 3 hafta önce
Önce arsan kavşağını bitirip milleti şu rezillikten kurtarın pabucumun vekilleri …
vaybe 3 hafta önce
Namkör millet , aslan gibi çalışan Fatih erkoçu harcadınız sıra bunlaramı geldi
Ali 3 hafta önce
Yok ede sizin olsun 10 km kısalacak diye 10 sene bekleyemek. Rezilliğide çabası
furkan demirci 3 hafta önce
yahu bunlarin kendine hayri yok degil ki marasa hayri olacak isleri reklam yapmak
Maraşlıoğlu 3 hafta önce
Mahsuni bir türküsünde yolsuz Maraş susuz Urfa diyordu. Urfa suya kavuştu ama Maraş hala yolsuz..
Maraşlı EDE 3 hafta önce
Şimdiye kadar olduğu gibi ziyarette bir çay ikramı.Daha sonra satırlar dolusu teşekkür ve övmeler Sonuç ARSAN KAVŞAĞI ında olduğu gibi fasa fiso .Atanmışlar seçilmişleri gayet güzel oyalayıp işletiyor galiba .
YEŞİL DERLER 3 hafta önce
ANDIRIN YOLU 50 YILDAN BERLİ YAPILACAK DAHA YAPILMADI BUNLARIN HEPSİ YALAN OY ALMAK İÇİN SÖYLÜYORLAR KAHRAMANMARAŞIN ÜVEY EVLADI ANDIRIN EĞER ANDIRIN OSMANİYE YE BAĞLANSAYDI HİZMET OLURDU
Ertuğrul 3 hafta önce
Şurdaki yorumlara bakıyorumda yapsalar suç yapmasalar suç
Bu Şehrin İnsanı 3 hafta önce
Bizler görmeyiz de torunlarımız belki. Soran, sorgulayan, oylarının nereye gittiğinin hesabını soran bir nesil gelirse bu şehre, işte o zaman başlanır ve bitirilir bu dediğiniz projeler. E halkı bir süre kuru gündemle oyalamak gerek ne yapsınlar...
Hakkı İSTER 3 hafta önce
Göksun yolu tünelleri tamamlandı (mı?). Hala tek şerit ve radar uyarıları ile ulaşım sağlanıyor. Arsan kavşağı bitse ne olacak? İlin ulaşım sorunu çözülecek mi? İşinin erbabı firmalarla çalışılmadığı, "sineğin kanadından yağ çıkarma" anlayışının devam ettiği sürece Kahramanmaraş'ta "yolsuzluk" bitmez. İş sadece yönetici ile olmuyor.
He he 3 hafta önce
Hal kavşağı 3 yılda bitti ve madalyalı kavşakla durumu ortada.arsan 1 yıl oldu bitirilmedi.merkezde ki yollar orta da ger yer takır tukur arabalar perişan.ama olsun herşeye rağmen yine de size oy verecez.rezillik perişanlı bizi mutlu ediyo.bakmayın burdan atıp tuttuğumuza.sandıkta oy yine sizin merak etmeyin ;)
abdullah çakır 3 hafta önce
hakikaten güzel poz vermişsiniz.
vatan delisi 3 hafta önce
Kahramanmaraş'lı olarak güzel memleketimin iyi hizmet aldığını düşünmüyorum, diğer şehirlerde battı çıktı kavşakları 6 ay sürmeden bitiyor ör. Gaziantep,Adana bu şehirler arasında. Güzel bir söz vardır, Kula hizmet Hakka hizmet bu sözü KAHRAMANMARAŞ'a tatbik eteniz ? madalyalı kavşak 3 yılda zor bitti,arsan center kavşağı malum artık ne zaman biterse ?
osman kuşcu 2 hafta önce
Milli servet andın yolunda gidiyor git gel 22 km yapıyor hiç yok dan yap işlet devret modeli bile olsa güzel para kazanır sadece 1 tl olsa para basar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
33°
açık
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 27 Temmuz 2021
İmsak 03:47
Güneş 05:25
Öğle 12:44
İkindi 16:34
Akşam 19:53
Yatsı 21:24