Özkan'dan Türkoğlu'nda milli birlik ve beraberlik vurgusu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan Millet İttifakı tarafından Türkoğlu ilçesi Millet Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Özkan'dan Türkoğlu'nda milli birlik ve beraberlik vurgusu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, "Evimize ekmek götürmek için bugünki bu yokluğu, yoksulluğu aşmak için omuz omuza birlikte mücadele etmek istiyoruz." dedi.

Özkan, Millet İttifakı tarafından Türkoğlu ilçesi Millet Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Meydanların doldurulmasının bir tek anlamı olduğunu belirten Tuncay Özkan, "Hayatın amacı gibi daha çok mutluluk, huzur ve refah istiyoruz. Çocuklarımız kreşe gitsin istiyoruz. Futbolcularımız çim sahalarda antrenman yapsın, statlarda oynasın, biz de gidip onları izleyelim istiyoruz. Ama en önemlisi evimize ekmek götürmek istiyoruz. Evimize ekmek götürmek için bugünki bu yokluğu, yoksulluğu aşmak için omuz omuza birlikte mücadele etmek istiyoruz. Bu mücadelenin en önemli halkası, birlik ve beraberliktir." diye konuştu.

Özkan, Millet İttifakı'nın belediye başkanlarının önce iş ve aş derdini güdeceklerini, işsizliğe, kapanan fabrikalara çare üreteceklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Sonra daha temiz bir çevreyi sağlayacaklar. Kahramanmaraş'ı büyütüp, Türkiye ekonomisine tıpkı geçmiş yıllarda olduğu gibi büyük katkı sunmasını sağlayacaklar. Bunun için onları iktidara getirmek gerekiyor. Onlar iktidara gelmeli ki onlar koltuklara oturmalı ki sizin gönlünüzden geçene karşılık versinler. Siz onları koltuklara oturtmazsanız, onlara oy vermezseniz, bu karanlık ve kötü düzen devam ederse istekler olmaz."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamiloğlu
Kamiloğlu - 3 ay Önce

Evimize ekmek götürmek için bugünki bu yokluğu, yoksulluğu aşmak için omuz omuza birlikte mücadele etmek istiyoruz.
1) 1978-1779 CeHaPe, 1999-2002 DSP iktidarda iken yokluk içinde idik.
2) Sizler HDPKK ile ittifak halindesiniz.
3) Somut bir projeniz de yok.

Necmeddin
Necmeddin @Kamiloğlu - 3 ay Önce

BU SEÇİM YEREL SEÇİM VE OYLARIMIZ ALİ BEY'E. BİZ ŞEHRE HİZMET EDECEK İNSAN ARIYORUZ VE BULDUK

46
46 @Kamiloğlu - 3 ay Önce

alternatifsizlikten yine akpye vereceğiz galiba...

Ferit can
Ferit can - 3 ay Önce

Dogru dur CHP 50sendir toplam iki sefer ortak iktidara geldi ama devletin hiç bir şeyini satmadı AKP satacak ne koyduki oda bitti şimdi hersey ateş pahası olmuş birde kim pkk ile kol kola girip teröristleri koridor açıp kandile gönderdi surda bombalar döşenirken sokaklara chpmi iktidardaydı

dogru söyler
dogru söyler - 3 ay Önce

ölürümde chpye oyvermem

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154