Öztunç: Elbistan'ın Adını Külbistan Yapalım

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Afşin Elbistan Termik Santraline filtre takma süresinin 3 yıl uzatılmasını eleştirdi. Öztunç yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve Mahir Ünal'ın verdikleri sözleri tutmadıklarını söyledi.

Öztunç: Elbistan'ın Adını Külbistan Yapalım

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Afşin Elbistan Termik Santraline filtre takma süresinin 3 yıl uzatılmasını eleştirdi. Öztunç yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve Mahir Ünal'ın verdikleri sözleri tutmadıklarını söyledi.

Haber46 olarak arka arkaya yaptığımız haberlerle Afşin Elbistan'ın 3 yıl daha zehir solumasını engellemeye, bu kanunun çıkmasını engellemeye çalıştık ancak maalesef ilgili kanun Ak Partili ve MHP'li Milletvekillerinin oylarıyla kabul edildi. Ahmet Özdemir ve Ali Öztunç'u tehdit eden Çelikler Holding, Afşin Elbistan Termik Santralini 3 yıl daha filtresiz olarak çalıştırabilecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Mahir Ünal'ın, Ahmet Özdemir'in, Sefer Aycan'ın açıklamalarına rağmen bu kanunun nasıl çıktığını anlayabilmiş değiliz. Konuyla ilgili Ali Öztunç'un TBMM'de yaptığı konuşmayı izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

ALİ ÖZTUNÇ! ELBİSTAN KÜLBİSTAN OLSUN - TIKLA İZLE

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aksakalli akif
Aksakalli akif - 2 hafta Önce

Barut ,komür ve kükürtten üretilir ,batarya ve pil de kömürden üretilir termik yerine elbistana mühimmat , fişek ve mermi fabrikalari, batarya ve pil fabrikalari devlet tarafindan kurulmalidir hicbir holding devletten büyük, milletten değerli değildir, termiği kapatiriz diye tehdit edenler bu vatanın öyle elbistanlı evlatları aklınız tutulur

Ede46
Ede46 - 2 hafta Önce

Hep bunlar kanacak değil ya biraz da halkı kandırıyorlar!! Ilginç olan kandirilmak halkta bağımlılık yaptı:))

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 2 hafta Önce

ALİ ÖZTÜNÇ VEKİLE HELAL OLSUN BEE . BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM

Ben
Ben - 2 hafta Önce

Akparti siyaseti demirel siyasetine döndü maksat koltuğu korumak, ne farkın kaldı mahir efendi demirel siyasetinden, düşün artık şu milletin yakasından, artık iğreti olmaya başladı bu iş gına getirdi.

Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 2 hafta Önce

Eğer gerçekten böyle bişey var ise sayın cumhurbaşkanımız RT ERDOĞAN gereğini yapacaktr mahir özdemir mi neyse sezal mı neyse mahçiçek mi neyse beni ilgilendirmez çünkü ben sayın cumhurbaşkanımız RT ERDOĞAN dan başkasını vede diğer devletime hizmet eden devlet adamlarından başkasını bahçeli başkanımdan vede tüm dava gardaşlarımdan bacılarımdan başkasını ta nı mı yo rum bu böyle biline burdan elbistanlı gardaşlarıma da sesleniyorum sesinizi fazla yüksetemiyorsunuz daha geçerli bir yol izlemeniz lazım çünkü masaya yumruğu çok sert vurmanız gerekiyor sayın cumhurbaşkanımız gereğini yapacaktr inşAllah burdan TÜRKİYE 1.devlet başkanım sayın RT ERDOĞAN a bahçeli başkanıma tüm devlet erkanına vede tüm dava gardaşlarıma vede bacılarıma selam olsun MURAT ENGİZEK KAHRAMANMARAŞ TÜRKİYE

Vatandaş
Vatandaş - 2 hafta Önce

Maraşın gerçek ve tek millet vekili ALİ ÖZTUNÇ olduğu belli oldu adam bir aydır memleketi için parçalandı

Murat kökcü
Murat kökcü - 2 hafta Önce

Muhalefet de olmasa hepimiz öleceğiz.

Elbistan lı
Elbistan lı - 2 hafta Önce

Bir şahlanırsa Allahın izniyle kimse durduramaz

Maraşlı
Maraşlı - 2 hafta Önce

Ali Öztunça Çok büyük haksızlık Yaptını Kahramanmaraş halkı edeler Hayrettin Güngör Kılını Kıpırdatmazken Adam Meclis'te Kahramanmaraşı Savunuyor Ve haklarını arıyor Hayrentin Güngör Ne yapıyor Çarşı çarsı sizi biz Müslman ettik diye Trabzonlulara Laf yetiştiriyor İcraat yok

Maho 46
Maho 46 - 2 hafta Önce

Elbistan'la Afşin'in Adı..Küllü El_Af olsun..


SIRADAKİ HABER