Öztunç: Kahramanmaraş AKP'li Milletvekillerini Cezalandıracak

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç, CHP İl Başkanı Esat Şengül, CHP Afşin İlçe Başkanı Mahsuni Çinpolat ile Afşinbey ve Atatürk caddesi esnafını ziyaret ederek destek istedi.

Öztunç: Kahramanmaraş AKP'li Milletvekillerini Cezalandıracak
banner208

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç, seçim faaliyetleri kapsamında soluk almadan çalışmalarına devam ediyor.

CHP’li Ali Öztunç, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri öncesi bu kez AKP’nin Kahramanmaraş’tan umduğu desteği bulamayacağını söyledi.

‘Atom Karınca’ lakaplı CHP’nin çalışkan isminin bugünkü çalışma adresi Afşin oldu. Afşin sokaklarına inerek Tanır ve Çoğulhan Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Öztunç, çarşı ve pazara da uğrayarak esnaf ziyaretlerinde bulundu.

“HALK AKP’DEN BIKMIŞ DURUMDA”

Kendisine gösterilen ilgiye teşekkür ederin Öztunç şu açıklamaları yaptı:

“24 Haziran’a az bir süre kala Kahramanmaraş’ın siyasi kaderinin artık değişeceğini görüyorum. Bu seçimlerde vatandaş AKP’ye olan sitemini sandığa yansıtacaktır. Halk özelikle yerel yöneticilerin, Milletvekillerinin ilgisizliğinden ve belediye başkanlarının başarısızlığından bıkmış durumda. Kahramanmaraş AKP’ye sandıkta darbe vuracak ve daha önce buldukları oyu bu sefer mumla arayacaklar. “

HABER FOTOĞRAFLARI

MİTİNG DAVETİ

“18 Haziran’da Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin Kahramanmaraş’ta mitingi var. Halkın adayı, halkçı aday Muharrem İnce Kahramanmaraş’ta yurttaşlara seslenecek. Bu güzelim ülkenin geleceğine umutla bakmak isteyen tüm yurttaşlarımı İnce’nin mitingine davet ediyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muro
Muro - 3 gün Önce

Bu defa ceza gerek reis kazanacak ama bu boş vekiller degil

Şakir
Şakir - 3 gün Önce

Ali Bey doğru söylüyor.16 yıldır AKP ye oy veren birisi olarak bu Kibir Abidesi Milletvekilleri yüzünden İnadına CHP ve İnce ye oy vereceğim

Aygun
Aygun - 3 gün Önce

Biz reisin yanındayız büyük usta yalnizbirakil.birakilmayacak

Maraşl
Maraşl @Aygun - 2 gün Önce

Hocam resile milletvkwili seçimini birbirine karıştırdığınız için yıllardır şu maraş gelişmedi cmhurbaşkanlığında ver kardeşim erdoğana ama ne olur milletvekilliğinde vermeyin Allah için vermeyin bu listeye bu adamlara şimdi yanlarına yanaşamıyoruz ki vekil olduktan sonra hiç yaklaşamayız bakın çevre illere maraş gelişmiyor kendinizi düşünmüyrosunuz bari çocuklarınızı düşünün belediye seçimlerinde de böyle bu millet ''reise veriyoz biz diyo adam'' maraşı reis mi yönetiyo arkadaş kişiye oy vermeyi öğrenin erdoğan erkoçu tanıyomudur sence yok vizyon yok ki adamda akp nin listesine bakıyorsun hepsinin karşısında ''serbest meslek '' yazıyor ve bunlar mecliste olacak iyi düşünün bağnaz olmayın millet adına oy verin ...

Dexter
Dexter - 2 gün Önce

La yürü git. Maras millet vekili sin ama seçimden seçime geliyon

Mehmet
Mehmet - 13 saat Önce

kahramanmaraş halkı gereğini yapacak ve çalışacak olan vekilleri artık meclise gönderecektir çalışmayanları değil.

SIRADAKİ HABER

banner235

banner122

banner124

banner227

banner224

banner154

banner191

banner126