banner230

Sefer Aycan: Bazı kişiler kısıtlamalarla dalga geçiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan ''kısıtlamalara uymayan, 'dalga geçen, topluma saygısızlık yapanlara yaptırımlar uygulanmalıdır'' dedi.

SİYASET 26.01.2021, 20:41
Sefer Aycan: Bazı kişiler kısıtlamalarla dalga geçiyor
banner257

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan ''kısıtlamalara uymayan, 'dalga geçen, topluma saygısızlık yapanlara yaptırımlar uygulanmalıdır'' dedi. Aycan TBMM'de yaptığı konuşmada şunları söyledi:

 Sayın Başkan, Covid-19'la mücadelede hep birlikte fedakârlıkta bulunuyoruz, hep birlikte yaşantımızda kısıtlamalara gittik fakat bu kısıtlamalara uymayan, dalga geçen, topluma saygısızlık yapanlar hâlâ vardır. Bunlara kamu adına yaptırımlar uygulanmalıdır. Alınan önlemlerle vaka sayısı azaldı fakat salgın bitmedi; gevşememek gerekir, önlemleri kaldırmak için henüz erkendir. Önlemleri gevşettiğimizde aynı sıkıntıları tekrar yaşayabiliriz. Toplumsal bağışıklığımızı sağlamak için aşı uygulamasını özenle yapmalıyız. Çok hızlı bir şekilde toplumun risk grubu yüzde 60'ını bağışıklarsak salgını kontrol altına alabiliriz. Bu dönemde maske ve sosyal mesafe önlemlerine uymaya devam etmeliyiz. Yurt dışından gelenlerden mutlaka test istemeliyiz, testin negatif olduğuna ve aşılı olduğuna dair belge istemeliyiz.

Yorumlar (8)
Mehmet ÖZSAĞIR 1 ay önce
Alkışlıyorum Sefer Aycan konuşmuş, birazda k.maraşın problemlerini dile getirseniz ne olur yani... kısmende olsa iktidar ortağısınız. Sizin sözünüz geçer.
Aksakallı akif 1 ay önce
Şuraya dairesini ve aracını ilana koyup da telefona cevap vermiyen bir maraşlı resmi çizelim , satmiyciysen nediy ilana goyiyn ,satıciysen nediy telefonu açmiyn ey soğan cücüğü ?
celal 1 ay önce
Siz önce partilerin kongrelerine sınırlama getirin. parti kongrelerinde virüs kapılmıyor mu? ondan sonra vatandaşa kısıtlama getirebilirsin. cemaat yaparsa suç, hoca yaparsa suç değil sizin ki.
Ramazan 1 ay önce
Biri çıkar şiir okur , öteki çıkar türkü
Maraş'ın feryadı kulaklarına bir gazel sanki
Maras'ın çilesi bitmez işte 18 kışı 18 de güzü
2023 de söyleyecek Maraşlılar size son sözü
Vatandaş 1 ay önce
Pazar günü sokağa çıkma yasağı vardı ama kırmızı ışıklar da ambulans geçmek için siren çalıyordu.penceren bakınca normal bir Pazar günü gibiydi yasak felan yoktu.
Last patriot 1 ay önce
Angarya isler vekili Bos bogaz 5 litre yag 85 lira olmus utanin
Aksakallı akif 1 ay önce
Coğrafya kader eyvAllah da şu cehalet size kimden miras ? 10 ar gün arayla üst üste 4 kez tam kapanma uygulanmalıdır
Şehrin sorunu 1 ay önce
Böylece şehrin tüm Sorunları çözülür mü?
banner112
14°
açık
Günün Anketi Tümü
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
Namaz Vakti 25 Şubat 2021
İmsak 05:42
Güneş 07:02
Öğle 12:50
İkindi 15:58
Akşam 18:28
Yatsı 19:43