Tarihe Kentler Birliği Başkanı Hayrettin Güngör oldu!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İstanbul'da düzenlenen Türkiye Tarihi Kentler Birliği Başkanlığı seçimlerinde büyük bir oy farkı ile başkan seçildi.

Tarihe Kentler Birliği Başkanı Hayrettin Güngör oldu!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İstanbul'da düzenlenen Türkiye Tarihi Kentler Birliği Başkanlığı seçimlerinde büyük bir oy farkı ile başkan seçildi.

Seçim sonrasında açıklama yapan Başkan Güngör; “ 450 den fazla Şehrimizi temsil eden Tarihi Kentler Birliği Başkanlığı görevini şahsıma tevdi eden büyüklerime, Başkan ve Meclis Üyelerimize yürekten teşekkür ediyorum. Önceki Başkanlarıma saygılarımı sunuyorum “ dedi.

Tarihi Kentler Birliğinin Müze Özendirme Yarışması Ödül töreninde 2018 yılında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan Dondurma Müzemiz ödüle layık görüldü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
taşkın
taşkın - 4 ay Önce

Noldu şimdi. Sn Güngör tarihi kentler birliğine başkan olunca istasyon köprüsü bitecekmi? Hal kavşağı bitecekmi? Şehir hastanesinden arsan center kavşağına kadar kırmızı ışık çilesi bitecekmi? Ulucami önündeki saçma yol düzelecekmiş? Sanayi Mado ve Botaş kavşakları tünelli kavşak olacakmı? Bu şehrin trafik sorunu çözülecekmi? Parkomat adı altında zengine peşkeş çekilen paralar geri verilecekmiş? Parkomat adı altındaki soygun son bulavakmı? Ve daha niceleri? Ne olacak oraya başkan olunca ya geçin bunları sn başkan!! Maraşımızın ihtiyacı olan şey belediye başkanı Güngör’ün TKB başkanı olması değil... Allah rızası için sahip çıkın şu memlekete verdiğim oy haram olsun dedirtmeyin millete...

EDEM
EDEM - 4 ay Önce

YAW HE HE ŞEHRİMİZİN DERTLERİ BİTTİ DE ÖTEKİLER KALDI AMA BUNLARA BU KADAR OY VERENE MÜSTAHAK BETER OLSUNLAR DAHA BİR KAVŞAK BİR KÖPRÜ YAPAMIYORLAR İNŞALLAH İSTANBULU DA KAYBEDERLER.

bg
bg - 4 ay Önce

Tarihi taş köprüde aynısını söylüyordu.. bira içmiş heralde her taraf şişe doluydu...

rozturk.59
rozturk.59 - 4 ay Önce

Hepsi Göstermelik. İcraat Nanay, Vay K. Maraş' ım Vayyy...!!!??? :))))))))))))))))))

drsn
drsn - 4 ay Önce

katlettiğiniz yüzünüze gözüne bulaştırdığınız germenica sizi affetmeyecek.

Ramazan dalkıran
Ramazan dalkıran - 4 ay Önce

İcraata başla artık başkan icraata bırak bu süslü reklam kokan hareketleri bilmemne başkanı olmuşta seçilmişte 1 Nisan itibariyle dört gözle bekliyorum hani deniyordu ya Tayyip bey istedi başkan ol dedi aday gösterdi marşımız için büyük nimet büyük adam büyük insan işte ankarada belediyeler birliğindeydi felan felan vs vs söylenti çoktu ya hani hahhh işte şimdi dört gözle bekleniyor bakalım o çok büyüttükleri başkan ne yapacak bakalım görelim inşaAllah abarttıkları kadar vardır inşaAllah bu memleketim şaha kaldırırda gözlerimiz görür şuana kadar olumsuzsun başkan in bir sahaya inde görelim bakalım icraatları peş peşe sıralaki arkandan avuçlarımız patlayınca ya kadar ayakta alkışlayalım seni

maraşlı
maraşlı - 4 ay Önce

eeee zeki mürende bizi görecekmi.

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 4 ay Önce

Tamam bu da girmiş tezgaha.

SIRADAKİ HABER

banner122