Türkoğlu'nda tarihi anlar!

Türkoğlu Belediyesi eski Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Cafer Güçlü adaylığından istifa ederek, Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş’a tam destek verdi.

Türkoğlu'nda tarihi anlar!

Türkoğlu'nda sıcak saatler yaşanıyor. Türkoğlu Belediyesi eski Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Cafer Güçlü ve destekçileri Türkoğlu Cumhur İttifakı seçim ofisine gelerek büyük bir konvoyla Başkan Osman Okumuş'a katılım yaptı.

 Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş; “Kıymetli gönüldaşlarım her gün olduğu gibi bugünde tarihi bir ana şahitlik yapıyoruz. Bugün bizim için çok önemli bir gün. Bir dönem Türkoğlu’nda Belediye Başkanlığı yapmış. Geçen dönem yine beraber demokratik kurallar içerisinde Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı adayı olmuştu. Bu seferde bağımsız adayı olup ekibiyle, çevresiyle beraber Cumhur ittifakı seçim büromuzu şereflendirmişlerdir. Hoş geldiler, şeref verdiler. Gücümüze güç kattılar. 31 Mart’ta 20 bin fark atacağız, inşallah. 31 Mart’ta da bu zaferi taçlandıracağız, inşallah. Sizlerle beraber çünkü biz, Türkoğlu’na gönlümüzü verdik. Türkoğlu’nu bir gönül ilçesi, huzur ilçesi yaptık.

44 tane mahallesiyle kalkınan bir ilçe yaptık. Kahramanmaraş’ımızın en çok yatırım alan ilçesi yaptık. Değerli dostlarım kısa süre içerisinde aslında burada ki belediyecilik Türkiye’de ders olarak okutulması gerek, sadece bizim belediye işimizle ilgili değil hükümetimizin yaptığı yatırımlara kadar Türkoğlu’na büyük yatırımlar geldi. Bundan sonra ki hedefimiz bu yatırımların devamı aynı zamanda Türkoğlu halkının işsizliğiyle mücadele ve refah’ının arttırılmasına yönelik çalışmalarımız olacaktır.

Türkoğlu Organize Sanayi , Kılılı Islah Organize Sanayi, Hacıbebek-Çobantepe Gıda Organize Sanayi ve metal organizeyle beraber bu dönem 4 tane organize sanayi hizmete sunacağız.”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacı
Hacı - 3 ay Önce

Sayın başkan halkın desteğini alman lazım Cafer güçlünün değil bu seçim işin zor benden söylemesi

Hakikat-i Söyler
Hakikat-i Söyler - 3 ay Önce

Osman Okumus’u tebrik ederim Türkoglo ilcesi kumarhaneler Krali Necip’i kucaklayip sarilip bagrina bastigi icin. Allah dostluklarini bozmasin! Sen gören ve isitensin Yüce Mevlam! Ilcemizi bu hale getiren Il Baskani Debgici, vekil Guvenc ve ekibi alin size istediginiz, kumar alkol ve bütün kötülüklerin anasini Ak partinin mihenk tasi haline getirdiniz.

syf
syf - 3 ay Önce

osman okumuş un seçimi kaybettiğinin resmidir. Cafer GÜÇLÜ geçti ama seçmenlerinin tamamı bağımsız aday Mustafa TAŞHAN da.

Cafer
Cafer - 3 ay Önce

Cafer güçsüz ayıp ettin. Ak partiye destek verecektin niye aday olup milleti peşine taktın. Sen osman a destek veriyon diye sana oy verecekler de mi ona oy verecek sanıyorsun. Ya da kaç paraya sattın. Geçmiş olsun.

Necmeddin
Necmeddin - 3 ay Önce

Sadece 1 soru adama ne verdiniz ya da nasıl tehdit ettiniz de adaylıktan çekildi ???

Vatandaş
Vatandaş - 3 ay Önce

Kaç oy potansiyeli varmışki?

komedi
komedi - 3 ay Önce

ne verdiler acaba... bıktım sizin gibi insanlardan . nefret ediyorum siyasetiniz batsın...

adalet
adalet - 3 ay Önce

lan bu paranın gözü kör olsun. satlık bilmem neler sizi.
kaç paraya gittiyse. kesin iyi para dönüyor. yazık

ahmet
ahmet - 3 ay Önce

Malumun ilanı olmuş. Bağımsız aday olurken sonucun böyle olacağı vatandaş tarafından biliniyordu. SÜPRİZ OLMADI

Ahmet bolat
Ahmet bolat - 3 ay Önce

Ben cafer güçlüyü fesbuktan takip ediyordum ağza alınmayacak laflar ediyordu bugün kardeş olmuşlar

Eloglu
Eloglu - 3 ay Önce

Cafer emmi şoyle yaparim şoyle keserim boyle hesap sorarim diyordu sayin osman okumus diyerek. Sozlerinin ne kadar yapmacik oldugu osmana yikilacagi belliydi. Atalarin bir sozu var "al birisini vur ötekisine"uyan eloglu uyannn gör artik dönen dolaplari

Türkoğlulu
Türkoğlulu - 3 ay Önce

Okumuş ne yapsan boş bütün partiler birleşsede yine kaybedeceksin mustafa taşhan ın karşısında çünkü taşhan ın ittifaklara ihtiyacı yok onun arkasında halk var

Mehmet
Mehmet - 3 ay Önce

Ben 35 yıllık hayatımda türkoğlunda böyle yerel seçim süreci görmedim hiçbir dönemde bir başkan adayı böyle halk tarafından ilgi görmemişti halkın teveccühü ile inşAllah mustafa taşhan rekor bir oyla başkan seçilecek. Çünkü mustafa taşhanı bir parti aday göstermedi halk aday olmasını istedi.

Taşhancı
Taşhancı - 3 ay Önce

Mustafa taşhandan ümitliydik ama bu hareketle seçimi kaybettik arkadaşlar geçmiş olsun türkoğlunda yaşayan veya tanıyan herkes bilir bu adamın oyu az değil

46.46
46.46 @Taşhancı - 3 ay Önce

caferi oraya koyanda osmandı bu herkes biliyordu sürpriz olmadı taşhan artı puan yaptı fark 10000 oldu şimdi geçmiş olsun osmana

Ömer
Ömer @Taşhancı - 3 ay Önce

Şunu anlayabilen nadir ve akıllı insanlardansınız bravo

Rasim
Rasim @Taşhancı - 3 ay Önce

Bence sen yanılıyorsun Cafer M.Taşhanın yanına gelseydi, Taşhana zararı olacaktı. Zaten Caferin bağımsız çıkması Okumuşun bir oyunu değilmiydi çünkü herkes öyle düşünüyordu. Sosyal medyada her türlü hakareti küfürü yapacaksın sonra da osmanın yanına geleceksin. Güya vatandaş bilmiyormuş gibi iyi siyasetçi kötü siyasetçi. M.Taşhan çıkınca tüm oyunları bozuldu vesselam..

OSMAN OKUMUŞ BAŞKAN
OSMAN OKUMUŞ BAŞKAN - 3 ay Önce

Kömür makarna yardımlarımız başlamıştır taşhancılara duyrulur boşa uğraşmayın vakit yakınken dönün OSMAN OKUMUŞ BAŞKAN

cansu
cansu @OSMAN OKUMUŞ BAŞKAN - 3 ay Önce

anca kömürle makarnayla alırsınız zaten(!) eğer türkoğlu halkı da kömür için makarna için osman okumuşa oy vercekse yazıklar olsun!

Bayan seçmen
Bayan seçmen - 3 ay Önce

Bayan seçmenler olarak sayın REİSİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞANIN koşulsuz destekçisiyiz cafer bey doğru yolu bulmuş darısı burdaki kendini bilmez akılsızlara

Nuri
Nuri - 3 ay Önce

Ya arkadaşlar yorumları okudumda şakamısınız mustafa taşhan cafer güçlü dediğiniz adamlar kim iktidar partiyle uğraşabilirlermi ikisi birleşse yine yıkamaz ki şu durumdada okumuş taşhanı farka boğar seçimden sonrada taşhanı çok pişman ederler yanında olanlarda düşünsün artık neler olur.

El Cevap
El Cevap @Nuri - 3 ay Önce

Velhasıl yorgan altından deynek gösteriyorsunuz, burada anlaşılıyorki Ak parti kuruluşundaki ak parti ruhu gitmiş demektir... Sonuçta halk ne yapacağını bilir tehditten korkmaz çünkü bir sandık örneği vardır.

Murtaza
Murtaza - 3 ay Önce

Bu hareket mustafa taşhanın seçimi kaybettiğinin göstergesidir uğraşmamızın bir anlamı yok

RECEP TAYYİP ERDOĞAN REİS
RECEP TAYYİP ERDOĞAN REİS - 3 ay Önce

Bırakın boş insanları bu seçimde kimse isime oy vermiyor bende dahil RECEP TAYYİP ERDOĞAN reisimiz için oy veriyoruz akıllı olun birazda güçlünün yanında olun boşa ayak altı olmayın

Bülent
Bülent - 3 ay Önce

Geçen seçim sonuçlarını bir açın bakın sayın seçmenler
Osman okumuş 22000
Cafer güçlü 12000 Allahınızı severseniz bu adamlar birleşmiş başka açıklamaya gerek varmı

Faruk
Faruk - 3 ay Önce

Eğri oturalım doğru konuşalım olay cafer güçlü olayı değil herkes biliyorki caferin iyi bir oy potansiyeli olduğunu zaten destek verdiği yerde akparti yani sonuç belli seçime bile gerek yok zaten bitti.

türk
türk - 3 ay Önce

Yıkıcı tim gelmiş


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154