Ünal: 12 yılın sonunda milletin gözünün içine bakarak konuşabiliyoruz

K Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "İktidar olarak 12 yıldır bu millete hizmet ediyoruz. 12 yılın sonunda milletin gözünün içine bakarak konuşabiliyoruz" dedi.

SİYASET 09.03.2014, 21:17
Ünal: 12 yılın sonunda milletin gözünün içine bakarak konuşabiliyoruz
banner257

Ünal, partisinin Ekinözü ilçe teşkilatını ziyaretinde yaptığı konuşmada, yeni "Büyükşehir Yasası"yla ilçenin iki belediye başkanı olacağını, merkeze ne hizmet veriliyorsa Ekinözü'ne de onun verileceğini söyledi.

Ekinözü insanının adamın sözüne bakmadığını, gözünün içine baktığını, gözünün içinden de adamın özünü gördüğünü belirten Ünal, "Sizler bizim hakikatimize bakarak, Tayyip Erdoğan'ın hakikatine, özüne bakarak, bizim arkamızda duruyorsunuz. Lafa bakmıyorsunuz, icraata bakıyorsunuz. Size yapamayacağımız hiçbir şeyi söylemedik. Söz verdiklerimizi yaptık. Karşınıza gelirken de sözlerimizi gerçekleştirmiş olarak geldik."

Kahramanmaraş'ın büyükşehir olmasıyla hizmete yeniden başlayacaklarını vurgulayan Ünal, çok güzel hizmetler yapacaklarını ifade etti.

Kendisine "Ekinözü ilçesine kaç kez geldin" diye sorular sorulduğunu dile getiren Ünal, şunları kaydetti:

"Bizim buraya çok gelmişliğimiz var. Buraya gelmemizden ziyade hizmetleri göndermemiz önemlidir. Biz size layık olmak için çalışıyoruz. İnsanların hafızası ile kimse alay etmeye kalkmasın. Birileri buraya geliyor, bol keseden atıyor. O bol keseden atanların daha çivi çaktığı, taş üstüne taş koyduğu baki değildir. İktidara geldiklerinde 3,5 yıl zor dayandılar ve hemen seçime gittiler. İktidar olarak 12 yıldır bu millete hizmet ediyoruz. 12 yılın sonunda milletin gözünün içine bakarak konuşabiliyoruz. Çünkü bizim alnımız ak, başımız dik. Bundan sonra da bu hizmet yolunu sizlerle beraber yürüyeceğiz."

Aydın'a, ziyaretinde Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Erkoç ve İl Başkanı Metin Doğan da eşlik etti.

Yorumlar (7)
mustafa 6 yıl önce
milletin gözünün içine baka baka yalan söylüyorsunuz... maraşa hiç bir şey yapmayın sonra buraya gelin marmaraydan 3. köprüden bahsedip hava atın Allah aşkına maraşa ne faydası oldu marmarayın?
fırat 6 yıl önce
cebinize hizmet ettiniz yalan söyleme
yusuf 6 yıl önce
ben maraşta bir hizmet göremiyorum
Murat Pilcan 6 yıl önce
Hani bir hizmet varda bizmi göremiyoruz seni istemiyoruz bu şehrin vekili olarak
Ali İhsan Göksu 6 yıl önce
Milletvekili Mahir ÜNAL 12 ıldır hizmetinden bahsediyor Kahramanmaraş akp ye € oy verdi 19 milletvekili verdi.şimdi vekiller çıksın şu hizmetlerini göstersinler ve anlatsınlar.8000 polis niye sürüldü 300 hakim savcı neden görevden alındı hırsızlıklar dahil bir anlatın.
Ali İhsan Göksu 6 yıl önce
diktatörlüğümü hizmet sayıyorsunuz yoksa akp nin ortada hizmeti yok mahir ünal bir göksun maraş yolunu bile 12 yılda bitiremediniz bu sokaklarda oy istemek için insan utanır hangi hizmetinizle milletin huzuruna çıkıyorsunuz.
KÜRŞAT46 6 yıl önce
Ne hizmet (!) ama
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?