Ünal: Bu ülkede masumları dahi katleden bir PKK sorunu var

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, “Bu ülkede Kürt kardeşlerimize kene gibi yapışmış, masumları dahi katleden bir PKK sorunu var” ifadelerini kullandı.

Ünal: Bu ülkede masumları dahi katleden bir PKK sorunu var

Ünal, HDP Milletvekili Leyla Güven’in “Savaşı çıkaran zihniyet Kürt sorununu çözümsüz bırakan zihniyettir” sözlerine sert tepki gösterdi. Ünal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bu ülkede Kürt kardeşlerimize kene gibi yapışmış, masumları dahi katleden bir PKK sorunu var, bir de gelişmiş demokrasilerde silahı ve şiddeti bırakın övmeyi, kınamamak bile suçken, demokrasinin sağladığı özgürlüğü yine demokrasiyi kullanarak yok etmeye çalışan HDP sorunu var” değerlendirmesinde bulundu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ede
ede - 5 ay Önce

Bunlar iyi günlerimiz ABD bizi şuan suriye sınırında oyalıyor ve siz ABDnin ikiyüzlü politikasına göz yumup ortak devriye yapıyorsunuz.ABD de sınıra tırlarca silah yığınağı yapıyor.

Al
Al - 5 ay Önce

Dogru söylemiş ama eksik olmus, bir de bu kişilere çözüm süreci altinda olmadık müsemma gösterip sonrada zeytin yağ gibi su yüzüne çıkan akp sorunu var, chp mhp ip bunların bir yerini kaldırdı, akp bunların bu hale gelmesinde hicbir etkisi yok

misafir 46
misafir 46 - 5 ay Önce

daha dün dolmabahçede pkk lı itlerle verdiği pozu unutmadık.

memo
memo - 5 ay Önce

masumları dahi katleden ne demek yahu.sınırda nöbet bekleyen ana kuzuları polislerimiz masum değilmi.

ejder ejderha
ejder ejderha - 4 ay Önce

bu ülkede maraş millet vekilleri ve belediye başkanları gibi çok büyük sorun var haramiler sorunu var

SIRADAKİ HABER