Ünal: İletişimde çok kıymetli bir süreç başladı

AK Parti Kahramanmaraş il teşkilatı tarafından düzenlenen istişare toplantısına; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici katıldı.

Ünal: İletişimde çok kıymetli bir süreç başladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, sosyal medyanın gücünden bahsederek fikirlerin bir anda farklı alanlarda etki ettiğini ve iletişimle ilgili farklı bir sürecin başladığını söyledi.

AK Parti Kahramanmaraş il teşkilatı tarafından düzenlenen istişare toplantısına; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici katıldı. Toplantıda konuşan Mahir Ünal iletişimde farklı bir sürece girildiğini belirterek, sosyal medyanın önemine değindi. Ünal, "Bir twitter kullanıcısı genç bir fikir ortaya atarak, 'Neden yılda bir ağaç dikme bayramı dikme gününü kutlamıyoruz' dedi. Bu fikir bir anda bütün sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Önce AK Parti Çevre Şehircilik ve Kültürden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı genci davet etti. Akşam da Cumhurbaşkanımız bununla ilgili tweet attı. Yani ortaya güçlü bir fikir koyduğunuzda, artık bir anda farklı alanlara dönük etki oluşturulabiliyor. Bu yönüyle iletişimde artık çok kıymetli bir süreç başladı. Bu nedenle gazeteciliğin tanımı değişmeye başladı derken bunu kastediyorum. Yaşanan değişim ve dönüşüm kaçınılmaz olarak, sizlerinde bu durumun parçası olarak, birçok konuda kendinizi yenilemeniz ve pozisyonunuzu değiştirmeniz gerekiyor. Sadece gazeteciler için değil herkes için herşey değişiyor" diye konuştu.

ÜNAL: TRUMP DÜNYANIN YENİ NORMALİ

Devlet başkanlarının sosyal medya ile ilgili etkilerini ifade eden Mahir Ünal, "Trump'ı anormal buluyorlar. Oysa Trump artık dünyanın yeni normali. Bir twetle Çin'le ticaret savaşı başlatan, başka bir tweetle ticaret savaşını sonlandıran, dijital dönüşümün sonuçlarını iyi bir şekilde yöneten bir devlet başkanıyla karşılaşabiliyorsunuz. O yüzden yeni normali anlamak için çaba sarf etmek gerekiyor" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖKKEŞ
ÖKKEŞ - 5 ay Önce

SIRF BU KİBİR YÜZÜNDEN %10 AZALMIŞTIR OY

rozturk.59
rozturk.59 - 5 ay Önce

Sonuç? K. Maraş Ne Kazandı? Ondan Haber Verin. Boşu Boşuna Haber Yapıp da AaKaPe Yalakalığı Yapmayın...!!!???

46 memet
46 memet - 5 ay Önce

bırgunde vatandaş ıle bulusun derdını dınleyın boyle ıkı fotograf cekılerek olmuyor bu ısler ılk defa gecen secımde oy vermedım daha once hep akp ye verdım ama ılk defa bu kadar mutluyum sıze oy vermedıgımız ıcın

46
46 - 5 ay Önce

HABER 46 lütfen artık MAHİR ÜNALI haber yapmayın ya memlekete ne faydası oldu bunun

özgür
özgür - 5 ay Önce

istanbul seçimlerindeki başarısının sırlarını anlatmıştır herhalde.

maraşlı
maraşlı - 5 ay Önce

basınla istişaremi, gerçekleri örtsünler diyemi yaptınız. bari halkla istişare yapın.

SIRADAKİ HABER