İşte EURO 2016 fikstürü
10 Haziran'da başlayacak dev turnuva, 10 Temmuz'da sona erecek. İşte program...
Fransa'da düzenlenecek olan 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) 10 Haziran'da başlayacak ve 10 Temmuz'da sona erecek.
Tam 51 maça sahne olacak büyük heyecan, TRT ekranları aracığılığıyla futbolseverlere ulaşacak.
24 takımın katıldığı dev turnuvada A Milli Takımımız, D Grubu'nda İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Hırvatistan ile mücadele edecek. A Milliler, ilk maçını 12 Haziran saat 16.00'da Hırvatistan ile oynayacak.
İŞTE EURO 2016'NIN FİKSTÜRÜ VE MAÇLARIN YAYINLANACAĞI KANALLAR:
10 Haziran Cuma
A Grubu: Fransa-Romanya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris) TRT1 ve trtspor.com
11 Haziran Cumartesi
A Grubu: Arnavutluk-İsviçre (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens) TRT1 ve trtspor.com
B Grubu: Galler-Slovakya (Saat 19:00, Stade de Bordeaux) TRTSPOR ve trtspor.com
B Grubu: İngiltere-Rusya (Saat 22:00, Stade Velodrome, Marsilya) TRT1 ve trtspor.com
12 Haziran Pazar:
D Grubu: TÜRKİYE-Hırvatistan (Saat 16:00, Parc des Princes, Paris) TRT1 ve trtspor.com
C Grubu: Polonya-Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Nice) TRTSPOR ve trtspor.com
C Grubu: Almanya-Ukrayna (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy, Lille) TRT1 ve trtspor.com
13 Haziran Pazartesi:
D Grubu: İspanya-Çek Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stadium de Toulouse) TRT1 ve trtspor.com
E Grubu: İrlanda Cumhuriyeti v İsveç (Saat 19:00, Stade de Fransa, Paris) TRTSPOR ve trtspor.com
E Grubu: Belçika-İtalya (Saat 22:00, Stade de Lyon) TRT1 ve trtspor.com
14 Haziran Salı:
F Grubu: Avusturya-Macaristan (Saat 19:00, Stade de Bordeaux) TRTSPOR ve trtspor.com
F Grubu: Portekiz-İzlanda (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne) TRT1 ve trtspor.com
15 Haziran Çarşamba:
B Grubu: Rusya-Slovakya (Saat 16:00, Stade Pierre Mauroy, Lille) TRT1 ve trtspor.com
A Grubu: Romanya-İsviçre (Saat 19:00, Parc des Princes, Paris) TRTSPOR ve trtspor.com
A Grubu: Fransa-Arnavutluk (Saat 22:00, Stade Velodrome, Marsilya) TRT1 ve trtspor.com
16 Haziran Perşembe:
B Grubu: İngiltere-Galler (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens) TRT1 ve trtspor.com
C Grubu: Ukrayna-Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Lyon) TRTSPOR ve trtspor.com
C Grubu: Almanya-Polonya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris) TRT1 ve trtspor.com
17 Haziran Cuma
E Grubu: İtalya-İsveç (Saat 16:00, Stadium de Toulouse) TRT1 ve trtspor.com
D Grubu: Çek Cumhuriyeti-Hırvatistan (Saat 19:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne) TRTSPOR ve trtspor.com
D Grubu: İspanya-TÜRKİYE (Saat 22:00, Stade de Nice) TRT1 ve trtspor.com
18 Haziran Cumartesi:
E Grubu: Belçika-İrlanda Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stade de Bordeaux) TRT1 ve trtspor.com
F Grubu: İzlanda-Macaristan (Saat 19:00, Stade Velodrome, Marsilya) TRTSPOR ve trtspor.com
F Grubu: Portekiz-Avusturya (Saat 22:00, Parc des Princes, Paris) TRT1 ve trtspor.com
19 Haziran Pazar:
A Grubu: Romanya-Arnavutluk (Saat 22:00, Stade de Lyon)
A Grubu: İsviçre-Fransa (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy, Lille)
20 Haziran Pazartesi:
B Grubu: Rusya-Galler (Saat 22:00, Stadium de Toulouse)
B Grubu: Slovakya-İngiltere (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard)
21 Haziran Salı:
C Grubu: Ukrayna-Polonya (Saat 19:00, Stade Velodrome)
C Grubu: Kuzey İrlanda-Almanya (Saat 19:00, Parc des Princes)
D Grubu: Çek Cumhuriyeti-TÜRKİYE (Saat 22:00, Stade Bollaert-Delelis)
D Grubu: Hırvatistan-İspanya (Saat 22:00, Stade de Bordeaux)
22 Haziran Çarşamba:
F Grubu: İzlanda-Avusturya (Saat 19:00, Stade de Fransa)
F Grubu: Macaristan-Portekiz (Saat 19:00, Stade de Lyon)
E Grubu: İtalya-İrlanda Cumhuriyeti (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy)
E Grubu: İsveç-Belçika (Saat 22:00, Stade de Nice)
Son 16 turu
25 Haziran 2016
15:00A grubu 2.si37. MaçC grubu 2.siStade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
25 Haziran 2016
18:00B grubu 1.si38. MaçA / C / D grubu 3.süParc des Princes, Paris
25 Haziran 2016
21:00D grubu 1.si39. MaçB / E / F grubu 3.süStade Félix-Bollaert, Lens
26 Haziran 2016
15:00A grubu 1.si40. MaçC / D / E grubu 3.süStade des Lumières, Lyon
26 Haziran 2016
18:00C grubu 1.si41. MaçA / B / F grubu 3.süStade Pierre-Mauroy, Lille
26 Haziran 2016
21:00F grubu 1.si42. MaçE grubu 2.siStadium Municipal, Toulouse
27 Haziran 2016
18:00E grubu 1.si43. MaçD grubu 2.siStade de France, Saint-Denis
27 Haziran 2016
21:00B grubu 2.si44. MaçF grubu 2.siAllianz Riviera, Nice
Çeyrek finaller
30 Haziran 2016
21:0037. Maç galibi45. Maç39. Maç galibiStade Vélodrome, Marseille
1 Temmuz 2016
21:0038. Maç galibi46. Maç42. Maç galibiStade Pierre-Mauroy, Lille
2 Temmuz 2016
21:0041. Maç galibi47. Maç43. Maç galibiStade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux
3 Temmuz 2016
21:0040. Maç galibi48. Maç44. Maç galibiStade de France, Saint-Denis
Yarı finaller
6 Temmuz 2016
21:0045. Maç galibi49. Maç46. Maç galibiStade des Lumières, Lyon
7 Temmuz 2016
21:0047. Maç galibi50. Maç48. Maç galibiStade Vélodrome, Marseille
FİNAL
10 Temmuz 2016
21:0049. Maç galibi51. Maç50. Maç galibiStade de France, Saint-Denis