Kahramanmaraş Pazarcık'ta Yamaç Paraşütü Etkinliği

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikler kapsamında Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde Yamaç Paraşütü düzenlendi.

Kahramanmaraş Pazarcık'ta Yamaç Paraşütü Etkinliği

Pazarcık Belediyesinin sponsorluğunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Kahramanmaraş Sportif Havacılık Kulübü (MAHAVK)  tarafından organize edilen Yamaç Paraşütü programına Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Pazarcık İlçe Emniyet Müdürü Erdal Murat Balsu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yaprak Bozdağ, İlçe Halk Sağlığı Müdürü Fatma Bugrul Kömür ve öğrenciler katıldı.

Kahramanmaraş Sportif Havacılık Kulübü (MAHAVK) pilotlarıyla birlikte Gaziantep'ten gelen pilotların da katıldığı etkinlik görsel bir şölene dönüştü.

Kardelen Tepesi olarak adlandıran alanda gerçekleştirilen uçuş programda bir konuşma gerçekleştiren Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ katılımlarından dolayı Yamaç Paraşütü sporcularına teşekkür etti.

Başkan Bozdağ’ın konuşmasının ardından bir konuşma gerçekleştiren Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı; “Spora desteklerinden dolayı Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yaprak Bozdağ teşekkür etti.

Kahramanmaraş Sportif Havacılık Kulübü (MAHAVK) Başkanı Cemil Önder'de yaptığı açıklamada Kahramanmaraş'ta yerel yöneticilerin yamaç paraşütü sporuna destek vermeye başlamasından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ve bu desteğin artarak devam etmesinin Kahramanmaraş'ın tanıtımı ve turizmin gelişmesine katkıda bulunacağına inandıklarını söyledi.

YAMAÇ PARAŞÜTÜ ETKİNLİĞİ FOTOĞRAFLARI

Yapılan konuşmaların adından program Yamaç Paraşütçülerin muhteşem doğa eşliğinde uçuç gerçekleştirmesinin ardından, Pazarcık Belediyesi tarafından çeşitli ikramların yapılmasıyla son buldu.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 20:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner235

banner154

banner224