Kahramanmaraş'ta Alo Spor Projesi Başladı

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından "Alo Spor" Projesi başlatıldı. 12 Şubat Spor Kompleksi Yüzme Havuzunda yapılan tanıtım toplantısında proje hakkında bilgi verildi.

Kahramanmaraş'ta Alo Spor Projesi Başladı

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından "Alo Spor" Projesi başlatıldı. 12 Şubat Spor Kompleksi Yüzme Havuzunda yapılan tanıtım toplantısında proje hakkında bilgi verildi.

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından başlatılan “ALO SPOR” Projesinin tanıtımı gerçekleştirildi.

30 Nisan 2019 tarihinde başlatılan Alo Spor projesinin Tanıtımı 12 Şubat Spor Kompleksi Yüzme Havuzunda yapıldı. Toplantıda Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI, Spor Şube Müdürü Yusuf Bayram DEMİRCİ, Proje Organizasyonlar Basın ve Yayın Şube Müdürü Mustafa ARGUZ, Sporcu Eğitim Merkezi Müdürü Ökkeş SOLMAZ, Dulkadiroğlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali AKSU ve Türkiye’de bir ilk olan Alo Spor Projesi kapsamında hizmet verecek olan; Antrenörler, Fizyoterapist, Spor Masörü, Spor Psikoloğu ve Beslenme uzmanı tanıtım toplantısında hazır bulundular.

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI Tanıtımın toplantısında Basın Mensuplarına açıklamalarda bulundu. İl Müdürü Kabakcı yaptığı açıklamada şunları söyledi “Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından hayata geçirilen proje kapsamında, il spor merkezlerine gelemeyen ve yoğun iş temposundan spora zaman ayıramayan vatandaşların 7/24 çağrı merkezimize bağlanarak kendi evlerinde, Sitelerinde ve Mahallelerinde ücretsiz bir şekilde spor yapma imkânı sağlıyoruz. Proje kapsamında; uzman antrenörlerimiz, fizyoterapist, spor masörü, spor psikoloğu ve Beslenme uzmanının hazır bulunduğu mobil “ALO SPOR” aracıyla ulaştığımız vatandaşlarımıza Fizyoterapi, Step, Aerobik seansları vb… destekleyici spor hareketlerini kendi evinde, sitesinde, mahallesinde ulaşma imkanı sunmaktayız. “SİZ ARAYIN, BİZ GELELİM, MUTLAKA SPORA BAŞLAMALISIN” sloganından hareketle yürüteceğimiz proje ile hareketsizlikten, teknoloji bağımlılığından ve obezite gibi çağımızın hastalıklarından korumaya yönelik farkındalık oluşturacak örnek teşkil edecek bir projedir. Bu gün Allah’ın izni ile Projemize Bismillah diyoruz. ” dedi.

ALO SPOR PROJESİ FOTOĞRAFLARI

ALO SPOR Projesi Tanıtım toplantısı sonunda İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI Basın Mensuplarının sorularını cevaplamasıyla program tamamlandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
2019
2019 - 5 ay Önce

2019 yılında ilimizde gerçekleşmesini istediğimiz konular :
1- istihdam ( kuzey ilçeler için )
2- tarım ve hayvancılık sorunlarının çözümü
3- turizm alanlarının tanıtımı ( esbabı kehf- başkonuş- hançer kanyonu)
4- ilçelere belediye otobüs seferleri
5- Yollar ( Andırın- Göksun ve Ilıca - Maraş
6- Eğitimde ilk onda yer almak
7- Alabalık kültürünün yaygınlaşması

Herkese teşekkürler

SIRADAKİ HABER

banner122