Kahramanmaraş'ta bileğine güvenen liseliler şampiyonluk için yarıştı

Kahramanmaraş Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünce düzenlenen 6. Liseler Arası Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması düzenlendi.

Kahramanmaraş'ta bileğine güvenen liseliler şampiyonluk için yarıştı

Kahramanmaş'ta 6. Liseler Arası Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması düzenlendi.

Kahramanmaraş Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünce düzenlenen 6. Liseler Arası Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması, 35 liseden 150 sporcunun katılımıyla Osman Sayın Spor Salonunda yapıldı.

Yarışmada, 50 kilogramda Ahmet Eren Korkmaz, 55 kilogramda Süleyman Gürlek, 60 kilogramda Deyan Mylvaganem, 65 kilogramda Salih Yaznur, 70 kilogramda Arif Yıldız, 75 kilogramda Fuat Okuç, 80 kilogramda Ahmet Yıldız, 80 artı kilogramda Mehmet Hamza Bayır birinci oldu.

Okullarda ise Kahramanmaraş Spor Lisesi birinci, Geben Şehit Ramazan Avcı Anadolu Lisesi ikinci, Altunşehir Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi ise üçüncü oldu.

Yarışmanın sonunda dereceye giren sporcu ve okullara ödüleri verildi.

Kulüp Başkanı Ahmet Özkul, ödül töreninde yaptığı konuşmada, bilek güreşiyle ilgilenen kulüpler olarak, bilek güreşinin 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı itibarıyla okul sporları kapsamına alınmasının mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, yarışmada, bilekleri kadar yürekleri de sağlam olan gençlerin dostluk ve kardeşlik içinde güzel maçlar çıkarttığını söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yollar
Yollar - 6 ay Önce

Yollar :
1- Kadirli -Andırın -Göksun yolu.
Bu yol tamamlanıp bittiğinde iç Anadolu Akdeniz e bağlanmış olacak . Ekonomik olarak bölgeye çok şey katacak .
2- Ekinözü - Ilıca- Kahramanmaraş yolu . Bu yol tamamlanırsa sağlık turizmi çok daha fazla tanınacak .
3- Kahramanmaraş -Andırın yolu. Bu yol yayla turizmi için çok önemli . Eğer sır barajı üzerine köprü yapılırsa yol kısalacak ve ulaşım kolaylaşacak
Yollar Kahramanmaraş için çok önemli vesselam

metehan
metehan - 6 ay Önce

aman diim bilek sakatlığı olmasın dikkat edelim

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154