Kahramanmaraş'ta düğününde iyi oynamayan arkadaşına kırmızı kart gösterdi

KAHRAMANMARAŞ'ta, Esra Köker ile hayatını birleştiren futbol hakemi Adem Şahan, düğünde iyi oynamadığı için arkadaşı Ömer Lütfi Güldoğan kırmızı kart gösterdi.

Kahramanmaraş'ta düğününde iyi oynamayan arkadaşına kırmızı kart gösterdi

KAHRAMANMARAŞ'ta, Esra Köker (28) ile hayatını birleştiren futbol hakemi Adem Şahan (32), düğünde iyi oynamadığı için arkadaşı Ömer Lütfi Güldoğan'dan kırmızı kart gördü.

Kahramanmaraş B Klasman Yardımcı Hakemi Adem Şahan, dün akşam düzenlenen düğün töreninde hayatını Esra Köker ile birleştirdi. Yakınlarının ve arkadaşlarının katıldığı düğünde hakem arkadaşı Ömer Lütfi Güldoğan, hakem Adem Şahan'a kırmızı kart gösterdi. Sahalarda futbolculara gösterdiği kırmızı katı kendi düğününde eşinin yanında gören Şahan şoke oldu. Arkadaşları, düğünde iyi oynamadığı için Şahan'a kırmızı kart gösterdiklerini söyledi. Adem Şahan ise "Hakemler iyi oynamaz, iyi yönetir" diye cevap verdi.

UNUTULMAZ BİR ANI OLACAK

Eşiyle birlikte düğün öncesi dış fotoğraf çekimini 12 Şubat Stadyumu'nda yapan Adem Şahan ise kırmızı kartı görünce çok şaşırdığını söyledi. Sahalarda futbolculara gösterdiği kırmızı kartın bir gün kendisine gösterileceğini hiç beklemediğini belirten Şahan, "Sahada göstermiş olduğumuz kırmızı kartı düğünümde görmem gerçekten beni çok şaşırttı. Böyle bir şey beklemiyordum. 14 yıldır hakemlik yapıyorum ve ilk defa böyle bir şey başıma geldi. Bu kırmızı kart, bizim için unutulmaz bir anı olacak" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Demi̇r
Ahmet Demi̇r - 3 ay Önce

Kahramanmaraş ilimizde çözülmesi gereken belli başlı konular
1. Şehir içi ulaşım
2. Tarım ve hayvancılığın sorunları ve çözümleri. ( bu sorun çözülürse köyden kente göç azalır)
3. Küçük ilçelere yeni iş imkanları için yapılacak yatırımlar.
4. Turizm alanlarının tanıtımı ( Başkonuş,Eshabı Kehf, Hançer Kanyonu v.s)
5. Göksun ve Çağlayancerit ilçesine Doğalgaz projesi
6. Kadirli –Andırın –Göksun yolunun tamamlanması
7. Ekinözü –Ilıca – Kahramanmaraş yolunun yapılması
8. Merkezden İlçelere belediye otobüs seferleri konması
9. İlimizin eğitim konusunda ülkede iyi yerlere gelmesi
10. Afşin-Elbistan A termik santraline Filitre takılması
Bu konuların haber yapılması dileğiyle .Çok teşekkürler

gölkent çölkent olmasın
gölkent çölkent olmasın - 3 ay Önce

kılavuzlu gölkent mahallesinde üstün hizmetleri bir kenara bırakında kaldırım yapmayan topu birbirine atan büyükşehir ve 12 şubat belediyesi yetkilileri tebrikler (gölkent ve kılavuzlu mesire alanı arasında yaya yolu yani kaldırım istiyoruz)

hanif
hanif - 3 ay Önce

Sayın Ahmet demir aradığınız abone şuan cebini doldurmakla meşgul cevap verememektedir. Lütfen daha sonra tekrar arayınız.

SIRADAKİ HABER

banner122