Kahramanmaraşlı iş adamı gençler için özel jetini seferber etti

Gençlik ve Spor Bakanlığında kabule davet edilen paralimpik yüzücüler Beytullah Eroğlu ve Sevilay Öztürk, tarifeli uçak seferi iptal edilince bir iş adamının özel jetiyle Kahramanmaraş'tan Ankara'ya uçuşunu gerçekleştirdi.

Kahramanmaraşlı iş adamı gençler için özel jetini seferber etti

Gençlik ve Spor Bakanlığında kabule davet edilen paralimpik yüzücüler Beytullah Eroğlu ve Sevilay Öztürk, tarifeli uçak seferi iptal edilince bir iş adamının özel jetiyle Kahramanmaraş'tan Ankara'ya uçuşunu gerçekleştirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dün bakanlıkta Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ile Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk'ün de hazır bulunduğu kabulde, milli sporcular Sümeyye Boyacı, Sevilay Öztürk, Beytullah Eroğlu, Hamide Kurt Doğangün, Zeynep Acet, Musa Davulcu, Rabia Cirit, Bahattin Hekimoğlu, Naci Yenier, Merve Nur Eroğlu, Erdoğan Aygan, Taner Eren ve Bülent Korkmaz ile bir araya geldi.

Kahramanmaraş'ta bulunan ve Avrupa Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanan Sevilay Öztürk ile bronz madalya elde eden Beytullah Eroğlu, saat 06.00 uçağıyla Ankara'ya uçuş planı hazırladı. Kahramanmaraş Havaalanı'na gelen sporcular, saat 08.30'da teknik arıza nedeniyle tarifeli uçak seferinin iptal edilmesi üzerine, KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz'ün özel jetiyle Ankara'ya götürüldü.

Dünya şampiyonu milli yüzücü Beytullah Eroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sevilay Öztürk ile bakanlıkta saat 12.00'de gerçekleştirilecek programa gitmek için havaalanına geldiklerini ancak uçuş iptalinin ardından alternatif arayışa girdiklerini anlattı.

Havaalanındaki ilgililerden fikir aldığını dile getiren Beytullah, "Kahramanmaraş-Ankara uçak seferi iptal edilince iş adamı ağabeyimiz bizi özel jetiyle Ankara'ya getirdi. İptal üzerine etraftaki yetkililere durumumuzu anlattım. İş adamı ağabeyimiz Mehmet Hanefi Öksüz'ün Ankara programının olduğunu öğrenince kendisine ulaştık. İş adamı büyüğümüz saat 09.00'da Kahramanmaraş'tan Ankara'ya, saat 17.00'de ise Ankara'dan tekrar Kahramanmaraş'a bizi götürüp getirdi. Kendisine çok minnettar kaldık." diye konuştu.

Öksüz'ün kendilerini özel jetle programa götürüp getirmelerinin milli sporculara verilen önemin bir göstergesi olduğunu anlatan Beytullah, "Durumu anlatınca Hanefi Bey, 'Ben sizi götürüp getiririm.' dedi. Bizim yanımızda olduğunu ve isteklerimizi sordu. Bu davranış bizi sporcu olarak gururlandırdı. Milli formanın değeri ölçülemez ama onu giyiyor olmamazın değeri fazlasıyla hissettirdi. Elbette sporcularımıza yönelik bu tür davranışların örnekleri artmalı." ifadelerini kullandı.

İş adamı Öksüz ise sporcuların talebini severek kabul ettiğini belirterek, "Milli sporcularımızı gurur duyarak götürüp getirdik. Başarıyla her zaman gurur duyuyoruz. Kentimizi ve ülkemizi başarıyla temsil ediyorlar. Her zaman sporcularımızın yanında yer alacağız." değerlendirmesini yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 3 hafta Önce

Ahir dağındada 600 metreden su çıkardı kimseye bir damla vermiyor.Gidin sorun ordaki bağcılara reklamkokan hareketler bunlar.Hadi bunuda yayınlayın.

muzaffer
muzaffer - 3 hafta Önce

Akedaştaki soygunu da durduracak mı¿¿¿¿

İsmail tecirli
İsmail tecirli - 3 hafta Önce

Birde bana sorun işçinin hakkını yiyen bir adam

Mustafa
Mustafa - 3 hafta Önce

Tam vay bee helal diyecektim ki adam zaten angaraya gidiyormus.

Halk
Halk - 3 hafta Önce

Kendi fabrikalirinda işcilerini ķöle gibi kullaniyor öncen onlarin haklarini versin ondan sonrada adam gibi kahraman olsun yalamasin birilerini yani

Edeler
Edeler - 3 hafta Önce

Akedaşla elektrik şirketi ile ilgilenmeli millet vekilleri sesimize kulak verin her haneden iki üç lira alsalar sen paraya bak

Mehmet
Mehmet - 3 hafta Önce

Şov gösteriş hanefi beyi birde fabrikasindaki isci emekci kardeslerime sorun

Kazım
Kazım - 3 hafta Önce

O jet Akedaş vurgununun parasıyla alındı. Yoksa ip eğerek kazandıkları paraya kıyıp jet almazlardı.

MERT
MERT - 2 hafta Önce

Menfaati olmayan hiç bir işi yapmaz bu adam. AKEDAŞ da soyun milleti sonra reklam yapın tabi gazetecileri görünce iş bitiyor sanıyor.

Galatasaray
Galatasaray - 3 hafta Önce

Kipaş eğitim kurumlarında yüzde yüz burslu olduğu halde yemek, forma, ve kırtasiye giderlerinin parasını alıyor ama reklam yaparken iyice araştırın

Kâmil
Kâmil - 2 hafta Önce

Gözlerim yaşardı memlekete faydası olmayıp sadece cebine faydası olan bir adamın bunu yapması aman tanrım didim.Snırım Ankara'ya ve bakanlığa gidiyor olmaları etkiledi bu godoman abimizi

KAHRAMAN ÖKKEŞ
KAHRAMAN ÖKKEŞ - 3 hafta Önce

İLK DEFA böyle büyük bir kurumun böylesine kayda değer cömertliğini hiç duymamıştım.Umarım bundan sonrası içinde devam eder.SAYGILAR.

bg
bg - 3 hafta Önce

tebrikler

Maraşlı
Maraşlı - 3 hafta Önce

Akedaş konusunu yumuşatmak için yapılmış kurnazca bir manevra

paraya bak beee
paraya bak beee - 2 hafta Önce

bize uçak bileti bile pahalı geliyor, paraya bak bee

Sencer
Sencer - 3 hafta Önce

Hemşehrimiz den Allah razı olsun.

Osman gürkan
Osman gürkan - 3 hafta Önce

Hanifi bey herzaman yardımcı olan kahramanmataşımızın kıymetli bir iş adamıdır teşekkürler hanifi bey

Osman gürkan
Osman gürkan - 3 hafta Önce

Eksik görmek tavsip edilecek bir şey degil

Dr.Mehmet nur güngören
Dr.Mehmet nur güngören - 3 hafta Önce

Boş boş konuşmayın,adam 12500 aileye ekmek veriyor,neymiş su cikarmista vermemiş,reklam kokuyormuş.Sende reklam yap,yapma mi dedik,hanefi öksüz un reklama ihtiyacı yok.Allah razı olsun kendisinden...

akp
akp @Dr.Mehmet nur güngören - 2 hafta Önce

iyi yalıyorsun kardeş

Hasan ALTUN
Hasan ALTUN - 2 hafta Önce

Eğitime verdiği Destek Takdire şayan.iş aş verdiği insan sayısı belli nankör olmamak lazım işine gelmeyen çalışmaz Hanifi beyin şu memlekete yaptığı yatırımı Hükümet yapmadı Gurur duyduğumuz övündüğümüz bir iş adamı Helāl olsun

Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 3 hafta Önce

Helal olsun hanefi öksüz bu şehrin namu değer adam gibi adam olan sayısı az olan işveren bir yiğidisin bir diğer adam gibi adam ise kervanın sahibidr işveren değilde sanki halkın içinden birilerisiniz ama madonun sahipleri ise tam bir öküzdr bu böyle biline burdan türkiye 1.devlet başkanıma vede bahçeli başkanıma selam olsun sizinle gurur duyuyorum reislerim

Maraslı ahmet
Maraslı ahmet - 2 hafta Önce

Maraşın dolaylı veya direkt yarısı kipaştan ekmek yiyor Allah razı olsun

Özgürce
Özgürce - 2 hafta Önce

Yorumlara bak arkadaş,bizim insanımız neden zenginine bu kadar düşman,anlamanın imkanı yok


SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126