Kahramanmaraşlı Yüzücüler Madalyayla döndüler

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Yüzme Gelişim Projesi finalleri Trabzon'da yapıldı. Yarışmadan Nisa Nur Kaplan bronz Mustafa Taha Sevim ise gümüş madalya ile döndü.

Kahramanmaraşlı Yüzücüler Madalyayla döndüler

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Yüzme Gelişim Projesi finalleri Trabzon'da yapıldı. Yarışmadan Nisa Nur Kaplan bronz  Mustafa Taha Sevim ise gümüş madalya ile döndü. 

Türkiye Yüzme Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan“ 11-12 Yaş Ulusal Yüzme Gelişim Projesi finalleri” 13-16 Aralık 2018 tarihlerinde Trabzon ilinde gerçekleştirildi. 192 Spor Kulübünden 1200’e yakın sporcunun katıldığı final yarışlarına katılan sporcularımız elde ettikleri dereceler ile gelecek için umut vaat ettiler.

11-12 Yaş Ulusal Yüzme Gelişim Projesi finallerinde Sporcumuz Nisa Nur Kaplan elde ettiği 3. Lük derecesi ile Bronz Madalya alırken Mustafa Taha Sevim finallerde elde ettiği 2.lik derecesi ile Gümüş Madalyanın sahibi oldular. Sporcularımız, Sporcularımızın velileri ve Antrenörleri Selçuk Paksoy Şampiyona dönüşü Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yımakamında ziyaret ettiler. Kabakcı sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ederek Başarıların devamının gelmesi temennisinde bulundu. Ayrıca İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı; çocuklarını spora yönlendirmeleri ve teşviklerinden dolayı Ziyarete gelen Sporcu velilerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER