Kahramanmaraşspor'a çirkin tezahürat cezası

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Kahramanmaraşspor Kulübüne ve kulüp idarecisi Mahmut Yardımcıoğlu'na toplamda 25 bin lira ceza verdi.

Kahramanmaraşspor'a çirkin tezahürat cezası

Kahramanmaraşspor'a Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından Kahramanmaraş şehrine yakışmayan ceza yazıldı.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 05.12.2019 tarih ve 32 sayılı toplantısında aldığı kararlar belli oldu. Buna göre; hafta sonu Sakaryaspor ile karşı karşıya gelen 

PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR Kulübünün, 01.12.2019 tarihinde oynanan PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR-BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 4.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR Kulübü idarecisi MAHMUT YARDIMCIOĞLU'nun, müsabaka görevlisine yönelik hakaretleri nedeniyle 125 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 21.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verildi.

Kahramanmaraşspor geçtiğimiz sezonlarda da defalarca çirkin ve kötü tezahürattan dolayı ceza almıştı. Kahramanmaraşspo taraftarının kötü ve çirkin tezahüratından dolayı ceza alması ise Kahramanmaraş'a hiç yakışmıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
KAHRAMANMARAŞ SEVDALILARI
KAHRAMANMARAŞ SEVDALILARI - 2 ay Önce

ARKADAŞLAR BEN MARAŞIN MAÇINA İLK DEFA KONYA İLE YAPTIĞI MÜCADELEYE GİTTİM.MAÇA GİTMEDEN ÖNCE ARKADAŞLAR HEP BANA KÜFÜRDEN DURAMAZSIN DEDİ AMA O MAÇTA KÜFÜRLE ALAKALI HİÇ BİRŞEY YOKTU.ADAM GİBİ TEZAHURATIMIZI YAPTIK.3-0 DA YENDİK.AMA MARAŞ GİBİ BİR YERE BU KADAR CEZA GERÇEKTEN ÇOK FAZLA.

Mehmet
Mehmet - 1 ay Önce

Küfür mü ne küfrü maraş lı öyle birşey bilmez erman hocaya sorun inanmaz saniz

Edeler
Edeler - 1 ay Önce

Takım olarak bu maçta oynamadı

ede
ede - 1 ay Önce

eyi olmuş desem yazık olacak forma paralarınıa

SIRADAKİ HABER