Yedi Kuyular Kayak Merkezi yeni sezon için hazır hale getiriliyor

Kahramanmaraş'ın turizm cenneti Yedi Kuyular Kayak merkezi yeni sezona hazırlanıyor.

Yedi Kuyular Kayak Merkezi yeni sezon için hazır hale getiriliyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından geçen yıl yapılarak hizmete sunulan ve tam bir cazibe merkezi haline gelen Yedikuyular Kayak Merkezi yolunda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Yedi Kuyular Kayak Merkezi yolunda çalışmalara devam eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Yedikuyular Kayak merkezi’ni yeni sezona hazırlıyor.

Yedikuyular Kayak Merkezi İle Yeşiltepe Mahallesi arasında kalan 12 kilometrelik yolda dolgu çalışması, hafriyat alımı, kazı dolgu, filler serme, sıkıştırma ve asfalta hazırlık çalışması devam ediyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından onlarca iş makinası tarafından yürütülen çalışmalar sonucunda Yedikuyular Kayak Merkezi’ne ulaşımı sağlayan yol 4 şeritli olacak şekilde çalışmalar sürüyor.

Bu yolda devam eden çalışmalarının tamamlanması ile Yedikuyular Kayak Merkezi’ne vatandaşların ulaşımı daha kolay sağlanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 8 ay Önce

yapılan çalışma tam bir rezalet dün geçtim oradan dozer çalışırken yoldan araba mı geliyor hiç kontrol yok kocaman bir kaya yola düştü hadi bir araç tam o zamanda geçse durum ne olurdu hizmet mi

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224