Büyükşehir Meclis Toplantısı Aralık 2016 Dönemi 2. Birleşimi yapıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı kapsamında düzenlenen Aralık 2016 Dönemi 2. Birleşimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında Yılmaz İçöz Sahnesinde yapıldı.Toplantıda gündem maddeleri...

Büyükşehir Meclis Toplantısı Aralık 2016 Dönemi 2. Birleşimi yapıldı
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı kapsamında düzenlenen Aralık 2016 Dönemi 2. Birleşimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında Yılmaz İçöz Sahnesinde yapıldı.
Toplantıda gündem maddeleri görüşülürken, komisyon raporlarına ait dosyalar da meclise sunularak karara bağlandı. Toplantıda ayrıca gündemde yer alan konularla ilgili, Cumhuriyet Halk Partisi, Adalet ve Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi grubu üyeleri tarafından karşılıklı öneri ve görüşler de ifade edildi.
Başkan Albayrak da Meclis Üyelerine teşekkür ederek, önerileriyle ilgili olarak değerlendirme ve düşüncelerini iletti. Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin kent genelinde yaptığı çalışmalarla ilgili olarak da, “Büyükşehir Belediyesi dâhil olmak üzere tüm ilçe belediye başkanlarımız ve üyelerimizle kol kola vererek Tekirdağ için, şehrimizin daha da gelişmesi ve büyümesi için çalışmalıyız” ifadesini kullandı.
Başkan Albayrak, toplantının sonunda oturumda hazır bulunan üyelere teşekkürlerini iletti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER