En Popüler Virüs Programı (Ücretsiz)

2017 yılında en sevilen bloglardan biri olacak olan ücretsiz virüs programı başlıklı web sitesi sizlere en çok indirilen antivirüs programları hakkında bilgi veriyor.

En Popüler Virüs Programı (Ücretsiz)

Antivirüs programlarını sitenin ana sayfasında bulabileceğiniz gibi farklı bir kategoride virüs temizleme programlarını da bulabilirsiniz. Bu programların biraz farkları olduğu için bunların kategorileri de ayrı ayrı oluşturulmuştur. Böylelikle aradığınız türdeki uygulamayı daha rahat bulabilir, alternatif seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Virüs Programı ücretsiz linkine tıklayarak açılan kaynak siteden kolaylıkla virüsle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ücretli yani premium antivirüs paketlerinin de deneme sürümlerini sitemizde bulabilir, tam sürümlerinin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra virüsler hakkındaki sorularınızı da siteden yorum yaparak iletebilirsiniz.

ANTİVİRÜS PROGRAMLARI

En iyi antivirüs programları listesinden düşmeyen popüler antivirüs yazılımlarını bu sitede bulabilirsiniz. Bu web sitesinde en çok sevilen antivirüs programlarını indirip hakkındaki bilgileri okuyabilirsiniz. ComboFix gibi zararlı yazılım temizleme programlarının kurulumunu ve kullanımını da bu siteden okuyabilirsiniz. ESET NOD32 gibi profesyonel antivirüs yazılımları hakkında bilgi alıp, deneme sürümlerini siteden indirebilirsiniz. Rahatsız edici reklam virüslerini kaldıran programlar da mevcuttur. Ayrıca yazılım konuları virüs temizleme programları ve gelişmiş antivirüs programları isimlerinde iki ana kategoriye ayrılmış durumdadır. Her antivirüs yazılımı için ayrı konu açılmıştır. Aradığınız özel bir uygulama varsa arama kutucuğunu kullanabilir, soru ve görüşlerinizi yorum ile paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Virüs Temizleme Programı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126