En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Teşekkürler Kahramanmaraş

SİYASET 01.04.2019, 12:14

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında, seçim süresince gece gündüz çalışan Başkan Güngör, kendisini bu süreçte yalnız bırakmayan tüm Cumhur İttifakı destekçilerine ve ekip arkadaşlarına teşekkür etti. 

Millet İttifakı Adayı Ali Öztunç'a 250 bin oy fark atan Hayrettin Güngör, 67.56'lık bir oy oranı ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı oldu.

İşte Başkan Güngör'ün ilk mesajı: İlk günden bu yana hizmet siyasetimizi daha da yüceltmek ve ileriye taşımak için, bu süreçte desteklerini esirgemiyen, gayretleriyle gücümüze güç katan AK Parti-MHP Teşkilatlarımıza ve gecenin bu saatine kadar soluksuz çalışan AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı Seçim Koordinasyan Merkezimize ve tüm gönül dostlarına teşekkürlerimi sunarım 'dedi. 

Yorumlar (8)
TÜRK 1 yıl önce
şu resimde gördüklerim : hayrettin bey ve torpille iş bekleyen ekip arkadaşları...
CAN 1 yıl önce
DURMAK YOK AYNEN BÖYLE DEVAM ALLAH BÜYÜK ELBET HESAP SORACAKTIR.
hasmet par 1 yıl önce
demek ki anketleriniz güvenilir değil .
MEVLÜT KANTEMUR 1 yıl önce
HAYIRLI OLSUN KUTLAMALARLA BOŞA VAKİT GEÇİRMEDEN İŞLERE YOĞUNLAŞMANIZ DİLEĞİ İLE
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat 1 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun başkanım rabbime emanet olun yanındayız burdan türkiye cumhurbaşkanına vede güngör başkanıma selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE
asılkahramanmaraşlı 1 yıl önce
evet,torpillileri piste alalım...
Yakup Güneş 1 yıl önce
Sayın B.Ş.B. Başkanımız sizden tek istğim var oda istasyon mahallesine "HALI SAHA "ve " TAZİYE EVİ"yapılmasını arz ederim .
Sıkıntı olaraksa 10 yıldır bir "Cami" yapamadık gereğinin yapılmasını arz ve rica ederim .
saygılar...
yaşar Baltaş 1 yıl önce
Sayın Başkanım hayırlı olsun .Allah yolunu açık eylesin güzel hizmetler yapacağına inanarak başarılar diliyorum.selamlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın