Anketler / Öne Çıkanlar

Anketler / Yeni Eklenenler

Türkoğlu Belediye Başkanı kim olmalı?
Yorumlar (71)
cengiz 2 yıl önce
5 yıldır bir tane porejesi olmayan bir osman okumuş var medyada gösterilen bütün porejelirin tamamı mustafa taşhana ait porejelrdir araştıra bilrsiniz
TÜRKOĞLU 2 yıl önce
ELİNİ KOLUNU MU BAĞLADILAR YAPAYDI SÜREKLİ AYNI CÜMLE
vatandaş rıza 2 yıl önce
Türkoğlunda oturan çoğu vatandaş bilir M.Taşhanın belediye başkanlığı döneminde Türkoğlunu %-(eksi)40’lardan %+ (artı)60 yükseltmiştir. Taşhan döneminde ondan önceki dönemlerden gelen borçlardan dolayı gelen gelirin %60-70 ine iller bankasının el koyduğunu, ondan önceki dönemlerde belediyede boş yere 350-400 işçi çalıştığını M.Taşhan döneminde bu sayının 80 düştüğünü, ondan önceki dönemde işçilerin ücrenlerinin 3/1 nin ödendiğini, 3/2 belediyeye borç yazıldığını türkoğlunda oturan herkes bilir. M.Taşhan ne yer ne yedirir. Devamlı söylediği şudur yediren insan yer. bunu kimse inkar edemez. Lojistik, organize, su şebekesi, Mesire alanı, Yüksekokul, mezarlık, dere ıslahının çoğu taşhan zamanında yapıldı. Hiçbir zaman vatandaşın parası reklama vermedi. Çamur at izi kalsın.
Eloglu 2 yıl önce
Ne projeler ne projeler, kagit ustunde oyke guzel duruyor ki, neden yapmadi pekala, 10 sene yetmedi mi:)) 100 sene yapsin istersen baskanlik. Erkin bas baskan yardimcisi, iki omer, h.ahmet, farukta baskan yardimcilari olsunlar, yada belediye muhasebe elemanlari, turkoglu parisi gecmezse bende birsey bilmiyorum. Birde cikmis tashan'in projeleri diyor sıkılmayan haya etmeden. Iyi biliriz o iki donemi iyi
Alyanak osman 2 yıl önce
Uzaya otoban yapacagim, gunese sezlong kurup havuz yapacagim vs vs.. yok mustafa tasan proje yapti yok bilmem ne etti, bu adam on senede yapamadigi projeyi 100 senede mi yapacak. Bos bos konusuyorsunuz. 4 tane aday var, ben besinciye oy verecegim "erkin" e.
Abi 2 yıl önce
Bu Mustafa Taşan nereden çıktı
Osmanı 10'na katladı
Osman okumuşun pili bitti
Tabanda Osman bitmiş
seçmen46 2 yıl önce
atanmış başkan istemiyoruzzzzzz!!!
ökkeş 2 yıl önce
osman okumuş anca fotoğraflarda çıkma peşinde
Sıddık Bozdoğan 2 yıl önce
Türkoğlu için çare var çare Saadet Partisi Erkan Pınarbaşı
erkan pınar başı 2 yıl önce
dürüst belediyelik icin
HÜSEYİN DÖKME 2 yıl önce
çeketlerinin cebi yoktur.
SYF 2 yıl önce
Mustafa TAŞHAN ilk önce bağımsız aday olmak istemedi fakat tabandan gelen yoğun istek ve talep üzerine daha fazla dayanamadı insanların bu isteğini kırmadı büyük bir cesaret örneği göstererek çıkmak durumunda kaldı.
Allah çıktığı bu yolda yar ve yardımcısı olsun. ama halkta Mustafa beye karşı müthiş bir ilği ve alaka var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık
Namaz Vakti 07 Mayıs 2021
İmsak 03:50
Güneş 05:24
Öğle 12:34
İkindi 16:22
Akşam 19:34
Yatsı 21:02