Türkoğlu Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı

Türkoğlu Belediyesi, yapımı tamamlanan Yeni Belediye Hizmet Binası’na taşındı. Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un girişimleriyle Fatih Mahallesi, Mahir Ünal caddesi üzerindeki 8 dönümlük alan içerisine yapımına başlanan Modern Yeni Belediye Hizmet Binası tamamlandı.

TÜRKOĞLU 28.09.2016, 12:54
Türkoğlu Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı
banner257
banner226

Türkoğlu Belediyesi, yapımı tamamlanan Yeni Belediye Hizmet Binası’na taşındı.


Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un girişimleriyle Fatih Mahallesi, Mahir Ünal caddesi üzerindeki 8 dönümlük alan içerisine yapımına başlanan Modern Yeni Belediye Hizmet Binası tamamlandı.

Göreve geldiği günden itibaren Teknik, Sosyal ve Kültürel alanda birçok projeye imza atan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Yaklaşık 15 ay önce çalışmalarına başlattığı Selçuklu Mimarisi yeni belediye hizmet binasını tamamlayarak hizmete sundu.

Modern Yeni Belediye Hizmet Binasına Evlendirme Müdürlüğü hariç diğer tüm birimleriyle birlikte Pazartesi gününden itibaren Türkoğlu’lulara hizmet verilmeye başladı. Evlendirme Müdürlüğü ise,  daha önceden Türkoğlu Belediyesi tarafından düğün, nişan ve çeşitli kutlamalar için yapılan Türkoğlu Belediyesi Nikah Sarayı ve Düğün Salonunda hizmete başladı.

Binayı yaparken yapının genel görüntüsünü tarihi ve aynı zamanda modern bir yapıda olan  50 yıla hitap edecek kapasitede çalıştıklarını vurgulayan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “Selçuklu mimarisi modeli ile çalıştık, dolayısıyla bu belediye binamız Selçuklu mimarisi tarzında tasarlanmıştır. Türkoğlu’nda ilk mimari tarz olacak.

Kentsel Dönüşüm kapsamında daha önce yıkım kararı alınan eski belediye hizmet binası, aynı zamanda ilçeye yetersiz kalmasından dolayı, göreve geldiğimiz anda itibaren ilk işimiz belediye hizmet binası proje çalışması oldu.

Çevre düzenlemesiyle birlikte Türkoğlu’na yakışır Modern Hizmet Binası’nı tamamlandık. Son derece modern ve kullanılışlı bir hizmet binasını Türkoğlu’nda   hizmete sunmanın mutluluğunu yaşadık. Modern Belediye Hizmet Binası Türkoğlu’na  ve Türkoğlu’lulara hayırlı olsun. İlçemizde hizmetlerimiz devam edecek olup, Kahramanmaraş’ımızın en gelişen, kalkınan ve sanayileşen metropol ilçesi olacak.” dedi.

banner261
Yorumlar (9)
Dexter 5 yıl önce
Başkan makam arabasını da değiştirsın. Nasılsa devletin mali deniz
Osman okumus 5 yıl önce
Başkanın yeni sarayı. Arabayi da değiştir başgan. Turkoglununda saraya ihtiyacı vardı zaten
mft 5 yıl önce
benim anlamadığım türkoğlu çok önemli ve stratejik bir yerde de bizim mi haberimiz yok.bu kadar yatırım BB ye yapılmıyor
Vatandaş 5 yıl önce
Birileri yaptı, Osman başkanda sefasını sürüyor.
Erhan 5 yıl önce
Turkoglumuza hayirli olsun. Sakin kafayla sehrimize daha guzel hizmet edersiniz. Durmak yok. Yola daha hizli devam.
Türkoğlu 5 yıl önce
Türkiye de Maraş;
Maraş da Türkoğlu
Şehirleşme ve hizmette birinci . 1 Taziye evi Yanında 1 camii.
Maraşlı 5 yıl önce
Başkanım sizi tebrik ediyorum.keske büyükşehir belediyesi başkanı olsanizzz
sinan 5 yıl önce
hayırlı olsun
edeler46 5 yıl önce
vay vay vay büyük başkan darısı arabaya
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 27 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı