Çağın Türker kimdir? Neden nasıl kim tarafından öldürüldü?

Moda Tasarımcısı ve senarist Çağın Türker'in ölümüyle sonuçlanan olayın kaza değil cinayet olduğu ortaya çıktı.

Çağın Türker kimdir? Neden nasıl kim tarafından öldürüldü?

Beyoğlu Karaköy’de geçtiğimiz Cumartesi günü saat 01.45 sıralarında mizah dergisi sahibi ve ünlü senarist Çağın Türker, kız arkadaşı D.E.(38) ile birlikte bir balık restoranına gitti. Burada alkol alan Türker yan masadaki 4 kişilik gruba dönerek, “Muhabbetiniz çok güzel, bende size katılmak isterim” dedi. Daha sonra Türker ve arkadaşı gruba katılarak 1 saat boyunca sohbet etti.

İddiaya göre, sohbet esnasında yaşamını anlatan Türker, diğer şahısların da anlattıklarına karşılık esprili bir dille küfür etti. Bu sebeple kız arkadaşı ve şahıslar tarafından uyarılan Türker, aynı söylemine devam etti. Türker ve arkadaşı bir süre sonra hesaplarını ödeyerek mekandan ayrıldı.

“TELEFONU UNUTMUŞUZ NE AYAKSINIZ”

Cep telefonunu masada unuttuğunu fark ederek mekana geri dönen Türker'in şahıslara, “Telefonu unutmuşuz ne ayaksınız hiç haber vermiyorsunuz” dediği, şahısların da, “Biz yeni toplanıyoruz görmedik” diye yanıt verdiği iddia edildi. Türker telefonunu aldıktan sonra kız arkadaşıyla mekandan ayrıldı. O esnada şahıslar yolda yürüyen Türker’i görerek yanına geldi.

Grubun içindeki Yusuf Ş.(30), Türker’e 1 kez yumruk attı. Yediği yumrukla bilincini kaybederek yere düşen Türker, hastaneye kaldırıldı ancak 2 gün sonra hayatını kaybetti.

“PİŞMANIM”

Olayın ardından Yusuf Ş., arkadaşlarıyla başka bir mekana giderek eğlendi. Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalanan şahıs, ifadesinde suçunu itiraf ederek, “Pişmanım” dedi. Bir hukuk bürosunda katip olarak çalıştığı öğrenilen şahıs, işlemlerinin tamamlanmasının adliyeye sevk edildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154