Eşiyle ilişkisi olan kişiden şantajla para isterken yakalandı

Kütahya'da, eşiyle ilişkisi olduğunu öğrendiği M.C.'den (43) çıplak fotoğraflar ve görüntüleri yaymakla tehdit edip 52 bin 800 TL alan V.G. (39), tekrar para istediğinde, polis ekiplerince buluşma yerinde düzenlenen operasyonla suçüstü yakalandı. Gözaltına alınan V.G., adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

Eşiyle ilişkisi olan kişiden şantajla para isterken yakalandı

​Kentte yaşayan M.C., bir süre önce evli olan Y.G. (37) ile ilişki yaşamaya başladı.

52 BİN 800 TL ALDI, 22 BİN 500 TL DAHA İSTEDİ

İkili iddiaya göre ilişki sırasında birbirlerine çıplak fotoğraflar gönderdi. Y.G.'nin eşi V.G. bir süre sonra bu durumu öğrendi ve M.C.'yle iletişime geçip, görüntüleri yaymakla tehdit etti. V.G., bıçakla da tehdit ettiği M.C.'den 4 ayda 52 bin 800 TL para aldı. Çarşamba günü M.C.'yi yeniden arayan V.G., 22 bin 500 TL daha ödemesini söyleyip tehdit etti.

Buluşma yerini de söyleyen V.G.'nin telefonu kapatmasının ardından M.C. Kütahya Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek durumu anlatıp şikayette bulundu.

SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatıyla M.C. para dolu bir zarfla buluşma yerine giderken, polis de buluşma noktasındaki kahvehanede güvenlik tedbiri alıp arka masaya oturarak görüşmeyi izledi. V.G., bir süre sohbet ettiği M.C.'den zarfla parayı aldıktan sonra giderken polisin baskını sonucu suçüstü yakalandı.

SERBEST BIRAKILDI

Gözaltına alınan V.G. İl Emniyet Müdürlüğü’nde işlemlerinin tamamlanmasının ardından 'bıçakla tehdit', 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'çıplak görüntü yaymakla şantaj' ve 'hakaret' suçlarından adliyeye sevk edildi.

Savcılık sorgusunun ardından mahkemeye çıkarılan V.G. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MARAŞIN GENELİ
MARAŞIN GENELİ - 4 hafta Önce

HEM SUÇÜSTÜ HEM SERBEST BIRAKIN.

BUNU İBRET ALEM İÇİN İDAM EDİN. NE SERBEST BIRAKMASI.

ADALET YOK Kİ. HADIM EDİN BU PSİKOMANYAĞI...

maraşlı fero
maraşlı fero - 4 hafta Önce

Adli kontrol şartı çıktı hakimler ve savcılar sorumluluğu üzerinden atıyorlar.Kardeşim az cesaretli olun ve yasaları uygulayın.1 at önce adli kontrolle serbest kalıyor itiraz üzrine tekrar yargılanıyor ömür boyu hapisle yargılanmak üzere tutuklanıyor.yasalar neyse kitaptakini uygula herkese eyyam yapma

Yusuf
Yusuf - 4 hafta Önce

Sindi burda kim suçlu yasak ilişki mi yaşayanlar yoksa yasak ilişkiyi kullanıp haraç isteyen mi

maraşın yerlisi
maraşın yerlisi - 3 hafta Önce

Birileri Müslüman Türk aile yapısının altına dinamit koyuyor öbürüde patlatıyor , ve adalet seyrediyor. Herkese bi halley oluyoy. boynuzlular çoğaldı.
Kısaca örnek alın sizde yapın der gibi ceza yok , Allah cc sonumuzu hayreylesin ,

SIRADAKİ HABER

banner122