Kahramanmaraş'ta cinayet eşini kayınvalidesini ve kayınbabasını öldürdü

Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde Ramazan Akpınar kendisinden boşanmak isteyen babasının evine sığınan eşi Sevil Akpınar kayınvalidesi Pakize Çiftçi ve kayınbabası Ali Çiftçi'yi av tüfeğiyle vahşice öldürdü.

Kahramanmaraş'ta cinayet eşini kayınvalidesini ve kayınbabasını öldürdü

Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde Ramazan Akpınar kendisinden boşanmak isteyen babasının evine sığınan eşi Sevil Akpınar kayınvalidesi Pakize Çiftçi  ve kayınbabası Ali Çiftçi'yi av tüfeğiyle vahşice öldürdü.

Onikişubat İlçesi Oruçreis Mahallesinde meydana gelen olayda mahalleli silah sesleriyle uyandı. Pompalı tüfeğini alarak eşinin sığındığı babaevine giden Ramazan Akpınar sırayla eşini, kayınbabasını ve kayınvalidesini öldürdü. Komşularının ihbar ettiği polis kısa zamanda olay yerine geldi ve katil zanlısı Ramazan Akpınar'ı olay yerinde gözaltına aldı.

Kahramanmaraş'ta boşanma sebepli çocukları alıp baba evine taşınan eşini, kayınvalidesini ve Kayınpederini öldüren şahıs yakalandı. Şüpheli şahıs av tüfeği ile olay yerinde yakalandı.
Olay, 11.11.2108 günü saat:06.15'de Oruç Reis mahallesinde iki katlı evin üst katında meydana geldi. 27 yaşındaki insaat Boyacısı Ramazan Akpınar, sabah saatlerinde av tüfeği ile kayınpederinin evine geldi. 
Kısa süre önce evi terkedip baba evine geçen eşi Sibel Akpınar  (24), kayınvalidesi Pakize Çiftci  (56) ve Kayınpederi Ali Çiftci  (58) olmak üzere 3 kisi ikamet içerisinde öldürdü. Şüpheli şahıs olaydan sonra 155'i arayarak olay yerinde tüfekle teslim oldu. Olay yerinde aileye ait 2 ve 7 yaşında kız çocuğu ve 1 yaşında erkek çocuğunun ayrı odada uyuduğu, silah sesi ile uyandıkları anlaşılarak, polis tarafından muhafaza altına alındı.
Maktul Sibel Akpınar'ın kısa süre önce  boşanmaya karar verdiği icin, çocukları ile baba evine taşındigi öğrenildi. 

HABER FOTOĞRAFLARI

Şüpheli itirafında; esinin evi terkedip çocuklarını göstermediğini, bu yüzden cinayet işlediğini itiraf etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 16:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 9 ay Önce

Milletin gidişatı gidişat değil yolu yol değil inanç ve ahlaki çöküntü ve ekonomik çöküntü birleşince çok vahşetler hasıl oluyor insanlar kendine gelmeli huzur içinde yaşanacak hal kalmadı toplumda malesef

Vatandaş
Vatandaş - 9 ay Önce

İyimi oldu anne mezara sen hapse çocuklar ortada değermiydi?

Goksunlu Muro
Goksunlu Muro - 9 ay Önce

Eline silah alan bi bok oldum zannediyo.Muebbet alirsan gorursun ebeni.

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler @Goksunlu Muro - 9 ay Önce

Müebbet alınca nolacak?İçeride domuz gibi beslenecek.

SIRADAKİ HABER