Şampiyonluk Kupasını Kaymakam Yaşar’a hediye ettiler

Van Süper Amatör Liginin 2016-2017 şampiyonu Erciş Belediye Spor, kupayı ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Şirin Yaşar’a hediye ettiler.Kulüp Başkanı Zeki İnan, yönetici ile şampiyon sporcuları makamında kabul eden Kaymakam...

Şampiyonluk Kupasını Kaymakam Yaşar’a hediye ettiler

Van Süper Amatör Liginin 2016-2017 şampiyonu Erciş Belediye Spor, kupayı ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Şirin Yaşar’a hediye ettiler.

Kulüp Başkanı Zeki İnan, yönetici ile şampiyon sporcuları makamında kabul eden Kaymakam Yaşar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Gelecek yıl Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) Erciş’i temsil edecek olan Erciş Belediye Spor’a başarı dileklerini ileten Yaşar, “İlçemizin isminin başarılarla anılması bizleri de fazlasıyla mutlu etmektedir. İnşallah kulübümüz, bu başarısını gelecek yıl da sürdürerek, ilçemizi 3. Ligde temsil edecektir. Bizler de, kulübümüze imkanlarımız nispetinde elimizden geldiğince destekte bulunacağız” dedi.

Şampiyonluk yolunda Erciş Belediye Spor Kulübü’ne verdiği destek ve katkılardan ötürü Kaymakam Yaşar’a şükran duygularını ifade eden kulüp yöneticileri ve sporcular ise, şampiyonluk kupasını Kaymakam Yaşar hediye edip, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER