Tuşba Kaymakamı Meral Uçar’ın aile ziyaretleri devam ediyor

Van merkez Tuşba kaymakamı Meral Uçar, beraberindekiler ile birlikte 11 nüfuslu Özer ailesini ziyaret etti.Kaymakam Meral Uçar, beraberinde Tuşba Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Ubeydullah Arvas ve vakıf personelleri ile...

Tuşba Kaymakamı Meral Uçar’ın aile ziyaretleri devam ediyor

Van merkez Tuşba kaymakamı Meral Uçar, beraberindekiler ile birlikte 11 nüfuslu Özer ailesini ziyaret etti.

Kaymakam Meral Uçar, beraberinde Tuşba Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Ubeydullah Arvas ve vakıf personelleri ile birlikte Altıntepe Mahallesinde ikamet eden 11 nüfuslu olan ve seyyar satıcılık yaparak geçimini sağlayan Nihat Özer’i kendilerine ait tek katlı evlerinde ziyaret etti. 9 çocuklu çiftin 5 çocuğunun öğrenim gördüğü, ailenin sorun ve taleplerini dinleyen Kaymakam Uçar, imkanlar dahilinde her türlü yardımı yapacaklarını söyledi.

Kaymakam Uçar ve beraberindeki heyet daha sonra 4 nüfuslu olan Suzan-Cevdet Şeker’in evlerini ziyaret etti. Baba Cevdet Şeker’in işsiz olduğu, ikamet ettikleri evin kira olması sebebiyle kiralarını ödemekte sıkıntı yaşadıkları, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca imkanlar dahilinde gerekli yardımların yapılacağı belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER